5a7872c3bdaaf5a3b8bc4a7c27obrazek.jpgBeran
Osvítí vás hvězda a nápady se z vás jen pohrnou. Zapisujte si je nebo raději hned realizujte. V práci i volném čase. Třeba svoji nápaditost využijte k nákupu vánočních dárků. Není větší otrava než se strkat dva tři dny před Vánoci v chumlu opozdilců...

5a3b8bd791023obrazek.jpgBýk
Zkuste se pustit do domácího úklidu, půjdete vám to totiž pěkně od ruky a bez sentimentu se dokážete zbavit věcí, které už opravdu nikdy nebudete potřebovat. Velkými předvánoční úklidy se nenechte stresovat, ale trochu si roztřídit věci není nikdy na škodu.

5a3b8bec6b323obrazek.jpgBlíženci
Bylo před vámi rozhodnutí, které jste musela rozštípnout. Jestli je řešení správné, ukáže čas, ale na vás je, stát si za ním. Určitě se následující týden dobře oblékněte, ať nenastydnete, vytáhněte všechny vaše kabáty a bundičky, zima je tu.

5a3b8c0474793obrazek.jpgRak
Milí Raci, nemyslíte, že dost už bylo flákání? Ať už toho odkládání sportu nebo třeba prokrastinování v práci? S tím je od teď konec. Hvězdy vám svítí správným směrem a radí, ať vytáhnete sportovní úbor ze dna skříně, sepíšete si to-do list a začnete pomalu, ale jistě dávat svému života jasný řád.

5a3b8c187690bobrazek.jpgLev
Lvi, těšte se na týden plný nečekaných setkání, šokujících zpráv a nových událostí. Vše přijímejte s pokorou, nekritizujte ani nedrbejte, buďte milí nejen ke svým nejbližším, ale i k těm, co jste právě poznali. Věřte, že je to skvělá cesta, jak být skvělou osobností!

5a3b8c2959e94obrazek.jpgPanna
Pokud prahnete po něčem novém, jiném a vzrušujícím. Teď je ta správná chvíle. Odhoďte všechny strachy a skočte po hlavě do něčeho nečekaného. A je jedno, jestli to bude nabídka nové práce, pozvání na rande nebo lákavá sleva na ten vysněný kabát. Dělejte si radost a posouvejte se v životě stále dál.

5a3b8c40918c5obrazek.jpgVáhy
Následující týden pro vás bude ve znamení řešení starých bolístek z minulosti. Nebude to sice příjemné, ale pro klid duše je to třeba. Pokud tedy máte v sobě dávné křivdy, ven s nimi. Nezapomeňte ani na odpuštění druhých osob, které vám něčím ublížili. Je to správný krok kupředu. Uvidíte, jak se vám uleví.

5a3b8c50b3374obrazek.jpgŠtír
Už dlouho odkládáte věci, do kterých se vám nechce. Takhle to ale nejde do nekonečna. Vyčleňte si jeden den, kdy doženete všechny resty. Udělejte to dřív než se dostaví klasické vánoční hektické období, kdy nebudeme už vůbec nic stíhat. Pak byste se také z toho mohla zbláznit, což jistě nechcete.

5a3b8c6142f69obrazek.jpgStřelec
Zastavte se a řekněte si, co jste udělala minulý týden pro své zdraví? Pokud dlouho tápete, je to špatně. Je čas napravit své chyby. Imunitní systém je právě teď ve velkém ohrožení, trocha pohybu, zdravých potravin a odpočinku mu jen prospěje. Nebo snad chcete ulehnout a být dlouhou dobu mimo provoz?

5a3b8c75d5756obrazek.jpgKozoroh
Pomalu se začínáte stresovat nad tím, zda do Vánoc všechno stihnete. Už teď přemýšlíte nad tím, jestli budete mít dostačující finanční rezervu na nákup dárků. Zkuste se ještě chvíli zaměřit na svůj vlastní klid a rozhodně neplánujte veledary. I drobnosti potěší a svátky tu nejsou od toho, abyste pak několik měsíců spláceli kreditní kartu.

5a3b8c898c821obrazek.jpgVodnář
Motá se kolem vás osoba, která o vás má velký zájem. Pokud jste nezadaní, zbystřete a neotálejte s odpovědí na pozvání na rande. Nemusela by se totiž opakovat, protože zrovna tento člověk nemá dostatek sebevědomí, aby zvládnul odmítnutí a zkusil to znovu. Rozhodně vám ale může přinést do života radost, když ho do něj pustíte.

5a3b8ca22e11cobrazek.jpgRyby
Vaše tělo lapá po dechu. Zpomalte. Pokud budete tolik pracovat a tělo vysilovat při všech sportovních aktivitách, které nyní máte, brzy odpadnete a nebude to krátká neschopnost, ale poležíte si nejméně dva týdny. Dlouhodobé vypětí není nikdy dobré a vy musíte odpočívat.

Reklama