beran.jpgBeran
Studené počasí vás bude držet doma. Možná vám to ale brzy začne lézt na mozek a budete se cítit depresivně. Vše je zavřené a vy téměř nikam nemůžete. Co takhle zavolat kamarádce a pustit si společně film? Odreagujete se a přestanete mít depresivní myšlenky.

byk.jpgBýk
Maličko vám to přerůstá přes hlavu, práce nad hlavu, domácnost jak po výbuchu, špatně naladěné děti také nepomáhají. Vy se předně uklidněte. Zbytečnosti jako domácnost neřešte a raději čas věnujte dětem a sobě. To je teď důležitější. Stres ničemu nepomáhá.

blizenci.jpgBlíženci
Tuto nepříjemnou situaci zvládáte překvapivě dobře a čelíte jí se vztyčenou hlavou. Jen tak dál. Neřešte malichernosti, nepřetěžujte se, hlídejte si spánek, něco dobrého si uvařte. Však vy víte moc dobře, co vašemu organismu chutná a vyhovuje.

rak.jpgRak
Nevíte, kam dřív skočit, ale přesto si zachováváte chladný rozum a řešíte problémy postupně jak přichází, jeden za druhým a jde vám to skvěle. Zkuste ten stres vyvážit odpočinkem. Pusťte si film, nebo nové album vašeho oblíbeného zpěváka a nalejte si třeba sklenku vína.

lev.jpgLev
Tento týden se vám bude velmi dařit v práci. Vlastně se do práce budete těšit i víc než z ní domů. Doma totiž teď trávíte více času, než byste chtěla. Zkuste po práci zajít na vycházku. Třeba si natrhat šípky, které jsou výborné na imunitu.

panna.jpgPanna
Tento týden bude přát lásce a zamilovanosti. Jestliže tedy máte dlouhotrvající vztah, vrátí se do něj vášeň. Tu je ale potřeba trochu podněcovat, zkuste si konečně s partnerem říct o tajných touhách. Nezadaní dostanou příležitost seznámit s tím pravým na online seznamce.

vaha.jpgVáhy
Co to do vás vjelo? I touha vyhrávat má svá určitá pravidla. Když se budete do nekonečna hádat se svým partnerem s vidinou výhry hádky, váš vztah neskončí dobře. Energii přeneste na skutečné řešení problému.

stir.jpgŠtír
Možná to už cítíte, ale je nutné se s tím smířit. Krátkodobé ochlazení ve vztazích a pocit osamělosti je způsobený nelehkým obdobím. Buďte trpělivé, vše se zase vrátí do normálu. Zatím si s partnerem připomínejte hezké začátky vztahu.

strelec.jpgStřelec
Budete se cítit smutně a padne na vás splín. Je také pravděpodobné, že se nepohodnete s někým blízkým. Půjde o spor týkající se aktuální situace kolem koronaviru. Ne vždy zkrátka můžete mít s blízkými stejný názor na věc.

kozoroh.jpgKozoroh
Nestresujte se věcmi, které nemůžete vyřešit nebo změnit. Začněte v životě mnohem víc aplikovat heslo – nějak bylo, nějak bude. Uvařte si bylinkový čaj, pusťte si oblíbenou hudbu a myslete pozitivně.

vodnar.jpgVodnář
Věci, které jste si naplánovala, se neúnosně protahují a vy máte pocit, že snad nikdy nedojdou do zdárného konce. Všechno je komplikovanější, než se původně zdálo. Zatněte zuby, a ještě chvíli vydržte. Trpělivost přinese své ovoce.

ryby.jpgRyby
Nebojte se říct, s čím nesouhlasíte. Ať už se jedná o soukromý nebo pracovní život. Dodejte si odvahu a hezky od plic ostatním sdělte, co si o dané věci myslíte, a proč by to mělo být jinak.

Reklama