Týdenní horoskop pro Berany:

horoscopeNenadálé setkání s osobou, která vám byla nebo stále je velmi blízká, vás tak trochu vyvede z konceptu. Zamyslíte se nad tím, proč nemáte více času na ty, které máte tak ráda. Pravděpodobně to bude vašim pracovním vytížením. Možná je na čase snažit se trochu žít, ne jen „vytvářet a budovat hodnoty“. :)

 


Týdenní horoskop pro Býky:

horoscopeČeká vás odpočinkový víkend, ať už ho budete trávit kdekoli a s kýmkoli. Nalaďte se na pozitivní vlnu a nedovolte myšlenkám bloudit v temných vodách. Potřebujete načerpat energii a sílu na dlouhý podzim! Do velké společnosti se vám příliš chtít nebude, ale pokud se tomu nelze vyhnout, nebojte se, nakonec budete spokojená i tam. :)


Týdenní horoskop pro Blížence:

horoscopeVíkend pravděpodobně nebude úplně ve vaší režii, ale překvapí vás, že i tak vás bude bavit. :) Někdy je potřeba vystoupit ze zaběhnutých stereotypů, i když vy jich mnoho nemáte... milujete změnu a pestrost v jakékoli podobě, nyní si je můžete plně vychutnat. :)


Týdenní horoskop pro Raky:

horoscopePro mnoho lidí ve vašem okolí jste inspirací, i když o tom možná nemáte tušení... zažeňte proto pochybnosti o sobě samé někam do kouta a žijte dny všední i sváteční podle sebe. Neřešte, jestli jsou podle nějaké šablony, a řiďte se svým neomylným instinktem. Ten vám poradí i v prekérní situaci, do které se - ne svojí vinou - dostanete.


Týdenní horoskop pro Lvy:

horoscopeZa svoji dobrou náladu budete v těchto dnech vděčit především vašemu partnerovi, který se o vás bude hezky starat, zejména v případě nemoci. Nebudete si muset uvařit ani čaj. :) Ale i za standardní situace si užijete jeho pozornost a lichotky. Tak si to nepokazte a buďte mu vděčná.


Týdenní horoskop pro Panny:

horoscopeNezavírejte oči před problémy, ty jen tak nezmizí. Pokud jste udělala chybu, není nic lepšího než si ji připustit nebo rovnou přiznat, už jen tím budete na poloviční cestě k nápravě. :) Nepodléhejte sentimentu a „sladkému“ nicnedělání a dny si pečlivě rozplánujte. I ty víkendové. Rozhodně zařaďte i pobyt na čerstvém vzduchu, za jakéhokoli počasí.

 


Týdenní horoskop pro Váhy:

horoscopeProbudí se ve vás vaše romantické já. Váš partner bude mile překvapen, protože ho čeká něco, co už dlouho nezažil. :) Pokud jste nezadaná, vyhýbejte se ale známostem na jednu noc, to není nic pro jemné duše, kterou dozajista jste. Vaše něžné rozpoložení se ale projeví všude, kam vkročíte, čekejte proto velký zájem příslušníků opačného pohlaví.

 


Týdenní horoskop pro Štíry:

horoscopeDobře vám bude ve společnosti výrazně mladších lidí, nebo dokonce dětí. :) Nejste zrovna ten typ, který by vyhledával dětské herny a debaty o batolatech, ale to neznamená, že vás děti nemohou potěšit a obohatit. Věnujte se jim, odmění vás upřímným úsměvem a zájmem, který stěží potkáte jinde. Stejně tak vás potěší i zvířecí miláčci.


Týdenní horoskop pro Střelce:

horoscopeOdhodláváte se k poměrně velké životní změně. Pokud cítíte, že se potřebujete někam posunout, dejte domu všechno a nedejte se odradit počátečními nesnázemi, které přijdou. Vy je zvládnete! Pokud možno nikam zbrkle nespěchejte, abyste si nezpůsobila nějaký úraz.


Týdenní horoskop pro Kozorohy:

horoscopeVíkend si naplánujte tak, abyste co nejvíce času strávila se svým partnerem. Pokud máte malé děti a vy jako rodiče nemáte žádný čas sami pro sebe, zajistěte si hlídání a užijte si „rande“ jako zamlada. :) Do nového pracovního týdne se vrhnete jako znovuzrozená a převálcujete všechny svojí energií.

 


Týdenní horoskop pro Vodnáře:

horoscopeZklidnění rodinné situace vás potěší a vy se opět začnete rozhlížet kolem, vymýšlet nové projekty a plánovat cesty za hranice všedních dnů. :) To je přesně to, co děláte velmi ráda, nicméně měla byste si umět užít i dny všední. Zapracujte na tom.


Týdenní horoskop pro Ryby:

horoscopeNěkdo, komu jste důvěřovala, vás bohužel zklame. Naštěstí to není nikdo z vašich příbuzných, jedná se spíše o pracovní vztah, který jste považovala za jistý a funkční. Teď zjistíte, že všechno je jinak. Nebojte se, časem se ukáže, že jste o nikoho a nic vzácného nepřišla. :)