Týdenní horoskop pro Berany: Bude líp, teď hlavně přežít!

horoscopeNestává se to často, milí Berani, ale - jak to říct kulantně - „došly vám baterky“. Cítíte to sami. Možná jste se jen vrátili z odvolené a nejste schopní se zařadit zpět do pracovního procesu, nebo vás naopak dovolená teprve čeká, a zatímco ostatní jsou odpočatí, vy melete z posledního. Je to na vás i vidět, proto napněte všechny síly a bojujte proti letargii, která vás bude v příštích dnech ovládat... Podrží vás určitě kamarádky i přátelé, na partnera tentokrát nespoléhejte, ať nejste zklamaní.

 


Týdenní horoskop pro Býky: Nedělejte ze sebe, co nejste

horoscopeČekají vás společenské události, které máte vy, Býci, rádi. Ať už se jedná o oslavy narozenin blízkých, svatbu, návštěvu divadla nebo jiné společenské akce, budete ve svém živlu a budete zářit. Podaří se vám to zejména díky tomu, že zůstanete sami sebou a nebudete se snažit cokoli předstírat. Navíc je to naprosto zbytečné. Buďte sví a nebraňte se lichotkám, umíte navíc i rozeznat, kdy jsou upřímné... tak proč se nenechat pochválit?

 


Týdenní horoskop pro Blížence: Zajděte občas domů!horoscope

Konečně se vám vrací vaše obvyklá forma. Stíháte několik věcí najednou a daří se vám. Po pracovní stránce je tedy vše v pořádku a nemusíte mít obavy ani v budoucích dnech. Horší je to doma, nutíte hvězdy, aby se stále opakovaly, ale co s vámi, když tak často zapomínáte na to, že vaši blízcí vás také chtějí mít chvíli pro sebe? Věnujte se dětem, rodičům či partnerům, protože nikdo a nic je nedokáže tak rozveselit jako právě váš úsměv. Čekejte také nějakou dobrou zprávu v záležitosti, kterou už dlouho řešíte.


Týdenní horoskop pro Raky: Vsaďte na osvědčenou romantiku!

horoscopeSituace u vás doma se vyostřuje, nikoli kvůli vám, přesto se ale snažte předcházet všem konfliktům a buďte tak diplomatičtí, jak to jen jde. Víte sami, milí Raci, že hádky nesnášíte a potřebujete kolem sebe harmonické prostředí, tak se přičiňte, aby tomu tak bylo! Zkuste třeba i „starou dobrou“ romantiku, večeři při svíčkách, kdy necháte problémy za dveřmi a budete si povídat třeba o tom, co hezkého vás čeká...


Týdenní horoskop pro Lvy: V práci budete za machry

horoscopePřichází vaše chvíle, milí Lvi, zejména v pracovních záležitostech se vám bude nebývale dařit! Někdo z vašich nadřízených si všimne vaší práce a náležitě ji ocení, nemusí jít vždy jen o finanční odměnu, ostatně vám na penězích tolik nezáleží a budete možná mnohem více vděční za „obyčejnou“ pochvalu a uznání, že odvádíte skvělou práci! Milostné hrátky si tentokrát nechte na jindy, ať vám neubírají síly!


Týdenní horoskop pro Panny: Všude dobře, doma nejlépe

horoscopeNásledující dny budou ve znamení rodinné pohody. Ostatně jste to vy, kdo má velký podíl na tom, že se doma cítíte všichni dobře. Nebude se vám patrně chtít ani vystrčit paty ven, ale nepodléhejte lenosti a pohodlnosti, a pokud bude příležitost, vyrazte i mezi (cizí) lidi, bude to osvěžující! Pokud jste nedávno učinili důležité rozhodnutí a teď vás pronásledují myšlenky „coby kdyby“, hoďte je za hlavu. Co se má stát, stejně se stane.


Týdenní horoskop pro Váhy: Léto je ještě tady!

horoscopeS couvajícím Měsícem jako by vám ubývala energie. Nepodléhejte letargii a snažte se udržet v tempu za každou cenu. Pokud se cítíte jako hadrová panenka, vyrazte ven, do přírody, kde vždycky načerpáte sílu. Snažte se nepřipouštět si, že léto pomalu končí, zbytečně se stresujete, vždyť víte, že čas nezastavíte. Užívejte si každý den a ráno se donuťte k úsměvu, vydrží vám pak po celý den...


Týdenní horoskop pro Štíry: Způsobíte poprask!

horoscopeRodina vás v příštích dnech snad ani nepozná. Jako by na vás padla melancholie nebo jste si prostě jen uvědomili, že jste rádi, že máte kolem sebe právě svoji rodinu... budete milí, vlídní, dokonce občas utrousíte i nějakou pochvalu, na což vaši blízcí rozhodně nejsou zvyklí. Nedivte se proto, že reakce budou různé, ale slyšet pozitivní či dokonce pochvalná slůvka z vašich úst, to je prostě událost roku!

 


Týdenní horoskop pro Střelce: Rozhodnutí je na vás!

horoscopeJe možné, že stojíte nebo budete v nejbližších dnech stále stát před důležitou volbou. Odejít, nebo zůstat? Radu pro vás máme jedinou: Jen vy sami to víte. Nenechte se ovlivnit názory druhých, vyslechněte je, ale sami nakonec zhodnoťte. A udělejte to v klidu! Nezapomínejte také na své blízké, budou potřebovat vaši pomoc i vaši sílu a optimismus, tak je nezklamte!


Týdenní horoskop pro Kozorohy: Upřímnost především!

horoscopeMilí kozorozi, přestože žijete v navenek spokojeném vztahu, jen vy víte, kde jsou jeho slabiny... váš problém tkví především v tom, že nedokážete partnerovi sdělit, co vlastně chcete. Z toho potom vznikají menší i větší trhliny, které sice nemohou vztah zničit, ale zbytečně jej poškozují a kazí vám hezké chvíle. V důležitých věcech byste měli být rozhodní a nepřetvařovat se, protože přijde den, kdy vaše trpělivost přeteče, a mohlo by se stát, že by všechno hezké rázem skončilo. Buďte upřímní nejenom sami k sobě, ale také k druhým!

 


Týdenní horoskop pro Vodnáře: Pozor na vlastní góly...

horoscopeVěčně rozevlátí Vodnáři, vy už jste dlouho neroztáhli křídla, proto je s vámi k nevydržení. Nedivte se, že vás doma ani v práci nevítají s úsměvem, protože kdo by se snažil, když odezva z vaší strany je nulová?! Buďte už konečně sami k sobě upřímní. Jste rození vizionáři, a pokud vás situace poslední týdny, měsíce, či dokonce roky nutila držet se při zdi, je nejvyšší čas se od ní odlepit, jinak hrozí to nejhorší. Ztratíte sami sebe.


Týdenní horoskop pro Ryby: Vždy ve střehu!

horoscopeDíky tomu, že umíte držet jazyk za zuby, jste se dostaly tam, kde jste. Neměly byste ale usínat na vavřínech, protože kolem vás je spousta lidí, kterým je bohužel vaše štěstí trnem v oku. Jistě, nepřejícní lidé jsou všude a nejlepší by bylo je ignorovat, vám ale pro příští dny radíme, abyste je neignorovaly a byly ve střehu, milé Rybky. Bude důležité, abyste reagovaly včas a dokázaly, že jste člověk na svém místě. Ohánět se pouze dřívějšími zásluhami nebude stačit!

 

Reklama