Týdenní horoskop pro Berany:

horoscopeNení prohra přiznat, že jste udělala chybu. Naopak, něco takového vás bude ctít a v očích všech ve vašem okolí vyrostete. Hlavně tvrdohlavě neprosazujte svůj názor. Jestli vám tolik záleží na tom, aby vše dopadlo podle vašich představ, zkuste jiné cesty než direktivy. Však vy už na něco přijdete. :)

 


Týdenní horoskop pro Býky:

horoscopeJste citově založená a velmi citlivě vnímáte změny ve svém nejbližším okolí. Neměla byste ale dlouho zůstávat v nejistotě, protože ta vám vůbec nedělá dobře. Pamatujte, že za zeptání nic nedáte, to platí stále a všude. :) V příštích dnech si také nevyčítejte, pokud budete trochu zahálet. Nikdo nic nepozná, protože vy máte beztak „nadděláno“ hodně dopředu. :)

 

 


Týdenní horoskop pro Blížence:horoscope

Zdráháte se přiznat, že názor partnera na jistou aktuální situaci, kterou řešíte, byl rozumnější než ten váš. A proč vlastně? Vždyť jste tým. Není nakonec jedno, kdo byl blíže pravdě? Hlavně že vy dva spolu tvoříte silnou dvojici, kterou jen tak něco nepoloží na lopatky. Naopak! Máloco a málokdo vás dokáže rozhodit, a o rozdělení už snad ani nemůže být řeč. :)


Týdenní horoskop pro Raky:

horoscopeOdkládáte-li stále nějaké úřední záležitosti, měla byste je dát do pořádku právě v tomto období. Jsou prázdniny a nikde vás nečeká žádná hektická situace, která by vás vystresovala, takže všechno zařídíte v klidu a pohodě. Hlídejte si trochu finance a nenechte se svést lákavými letními výprodeji. Všechno, co potřebujete, už máte doma. Skutečně. :) A peníze se ještě budou hodit, až konečně vyrazíte na plánovanou dovolenou. :)


Týdenní horoskop pro Lvy:

horoscopeLáska vám zastře rozum. Není divu, léto je vaše milované období, a pokud jste nezadaná, je téměř pravidlem, že se ráda oddáváte letním dobrodružstvím a románkům. Tentokrát by z toho mohl být i trvalý vztah, ale je to vlastně hodně na vás. Opravdu se už chcete usadit? O víkendu vyhledejte vaši dobrou kamarádku a proberte s ní, co máte na srdci. Její pohled bude určitě střízlivější než váš. :)

 


Týdenní horoskop pro Panny:

horoscopeObčas se vám stává, že máte dojem, že všechno víte nejlíp. :) Příští dny vám ale poskytnou úplně jiný pohled na věc, než jste doposud měla. Bude to překvapivé a osvěžující. Pokud ještě navíc upřímně přiznáte, že jste se mýlila, získáte u vašich blízkých plusové body. :)


Týdenní horoskop pro Váhy:

horoscopeVaše touha po harmonii se projeví i ve výběru toho, kde, jak a s kým budete chtít strávit dovolenou či dny volna. Jen se nesmíte zlobit, když se vaše představy úplně nesejdou s přáními těch, s nimiž budete volný čas trávit. To je přece normální. Návrat do práce neprožívejte jako nutné zlo. Buďte ráda, že se máte kam vrátit. :)

 


Týdenní horoskop pro Štíry:

horoscopeUž delší dobu tušíte, že se chystá nějaká změna, ale až v těchto dnech dostane vaše předtucha reálnější obrysy. Pokud se jedná o změny v práci, ničeho se nebojte a klidně se pusťte do toho, co vám nadřízení uloží - budete úspěšná. Změny doma neschvalujte hned, ale nechte si čas na rozmyšlenou, ten vám nikdo nemůže upřít.


Týdenní horoskop pro Střelce:

horoscopePokud vyrážíte na prázdniny či dovolenou do hor, dívejte se pod nohy! Víme, že něco takového je pro vás téměř nemožné, protože vy máte věčně hlavu v oblacích, a když už ne přímo v oblacích, stále k nim vzhlížíte. Na tom není nic špatného, ale jsou chvíle, kdy je dobré jistit se i pohledem dolů. :) Buďte na sebe opatrná, úraz by vás vyřadil z provozu na dlouho, a to by vás mrzelo.

 


Týdenní horoskop pro Kozorohy:horoscope

Ve vašem okolí je někdo, kdo se do vás zamiloval a přes své růžové brýle nevidí reálnou situaci. Na vás je, abyste jí nezneužila, ale naopak pomohla dotyčnému vidět zase v normálních barvách. Jste-li zadaná, buďte fér a nemlžte. Jste-li volná, ale nemáte přesto zájem, citlivě vysvětlete, že momentálně o vztah nestojíte...


Týdenní horoskop pro Vodnáře:

horoscopeMáte-li obavy o blízkou osobu z vašeho okolí, nejlepší bude, když si s ní/m citlivě promluvíte. Ne že ale budete dotyčné/mu nutit své vlastní představy o životě, k tomu vás rozhodně nepotřebuje. Můžete poskytnout své zkušenosti a svůj pohled na svět, ale každý žijeme svůj vlastní život a zásadní rozhodnutí za nás nemohou dělat druzí.

 


Týdenní horoskop pro Ryby:

horoscopeVrhněte se do práce, máte totiž mimořádně hodně energie. Že to zní divně, když jsou prázdniny a doba dovolených a nikdo se zrovna nepřetrhne? No a co? Ať si druzí lenoší, jak chtějí, vy klidně pracujte, kuťte, zahradničte, sportujte, zkrátka buďte aktivní. Má to jen jeden háček. Nesnažte se nikoho nutit, aby to dělal s vámi. :)

Reklama