Týdenní horoskop pro Berany:

horoscopeTrpíte-li v posledních dnech tak zvanou „blbou náladou“, nespoléhejte na vaše okolí, že vám ji zlepší, a přičiňte se sama. Máte toho moc? A není to náhodou proto, že jste si toho na sebe prostě naložila přespříliš? Přes víkend úplně vypněte a dělejte věci, které obvykle neděláte. Hlavně ty, které vám dělají radost. Starosti nechte všedním dnům.

 


Týdenní horoskop pro Býky:

horoscopeNenechte se ovládat vztekem ani jinými negativními emocemi. Všechno se pro vás dobře vyvíjí, nemáte nač si stěžovat, a že vás někdo naštve, na tom není nic divného - nebo si snad myslíte, že vy nikomu na nervy nelezete? Ale ale, tady něco pěkně smrdí... :) Nepodléhejte ani lenosti a o víkendu nezapomeňte na pohyb - aspoň půlhodinka, cokoli je lepší než nic!


Týdenní horoskop pro Blížence:horoscope

Nehřešte na svůj pocit, že je na všechno dost času. Na některé věci možná ano, ale jiné už nesnesou odkladu. Snažte se splnit zejména to, co jste slíbila svým nejbližším, abyste sama ze sebe měla dobrý pocit, který je k nezaplacení. :) V práci se snažte zvládnout všechny úkoly, ať nemáte zbytečně resty na další víkend...


Týdenní horoskop pro Raky:

horoscopeV příštích dnech se nezavírejte doma a vyrazte ven, mezi lidi. Sice se říkává to o hodných panenkách, které najdou i v koutě, ale tentokrát na toto pořekadlo zapomeňte, protože doma vás opravdu nic zajímavého nečeká. Naopak venku potkáte spoustu inspirativních lidí, o jejichž existenci jste doposud neměla tušení, a setkání s jedním z nich by dokonce mohlo být přímo osudové. :)


Týdenní horoskop pro Lvy:

horoscopeMáte spoustu dobrých vlastností, ke kterým určitě patří i to, že druhým přejete jejich štěstí a úspěch. Je radost vás mít jako přítelkyni, to by vám jistě všechny vaše kamarádky potvrdily, i když se stává, že na ně nemáte čas. Pokud máte ale dojem, že na vás se poslední dobou štěstí tolik nesměje, neváhejte se obrátit právě na své kamarádky, které vás umí podržet, když vám je ouvej.


Týdenní horoskop pro Panny:

horoscopeUčinila jste ve vašem životě jisté kroky ke změnám nebo přímo změny a nyní si užíváte všech jejich pozitivních důsledků, kterými jste sama překvapena. Vidíte, ne vždy je nutné držet se křečovitě zásad a vlastních pravidel. Teď se snažte si na novou situaci zvyknout a vytěžit z ní co nejvíce, dokud je čas.


Týdenní horoskop pro Váhy:

horoscopeVaše nerozhodnost je vaší velkou slabinou, o které dobře víte, ale tentokrát pro vás bude výjimečně výhodou... alespoň pro ty zadané z vás. Díky ní totiž zřejmě odoláte vábení osoby, která je vám více než sympatická - je dobře, že vám dobrodružství nebude stát za ty problémy, které by mohly nastat. Pokud jste volná, ctitel je lákavá kořist - a nerozhodnost vámi přesto cloumá, poslechněte svůj šestý smysl. Nebude se mýlit.


Týdenní horoskop pro Štíry:

horoscopePodařilo se vám popudit si proti sobě někoho, kdo dosud věrně stál po vašem boku, ať se dělo cokoli... Škoda, věčná škoda, ale znáte asi to přísloví o džbánku, se kterým se tak dlouho chodí pro vodu, až se ucho utrhne? Tak přesně to se stalo vám. Přemýšlíte, jak to napravit? Začněte se změnami u sebe a přehodnoťte své chování a jednání.


Týdenní horoskop pro Střelce:

horoscopeČeká vás milostné vzplanutí, které jste už snad ani nepředpokládaly, milé Střelkyně. A budete překvapeny, pokud žijete delší dobu v páru, bude se nejspíše jednat o vašeho partnera! Ano, květen je měsíc plný kouzel, nedivte se proto, že se do vás váš manžel/partner znova zamiluje a bude se chovat jako studentík. :) Užijte si jeho nesmělé dvoření, není to přece každý den. :)

 


Týdenní horoskop pro Kozorohy:

horoscopeMáj je měsícem lásky a ano, i ve vašich zatvrzelých rohatých hlavách se najednou vylíhne nejeden romantický plán. Nepotlačujte ho v sobě, protože váš partner/manžel bude přímo nadšen! Chcete-li mu udělat radost, naslouchejte jeho přáním a splňte mu je. Bude to překvapivě jednoduché a nadšení budete oba!

 


Týdenní horoskop pro Vodnáře:

horoscopePatříte sice mezi ta pracovitější znamení, ale neměly byste kvůli práci zanedbávat své soukromí. Zejména váš milostný život poslední dobou utrpěl jisté trhliny a vy o nich moc dobře víte. Měla byste se alespoň pokusit si napravit reputaci, nebo si partner začne myslet, že už pro vás není ten první a jediný. :)


Týdenní horoskop pro Ryby:

horoscopeDůležitá rozhodnutí jsou součástí života každého z nás. A když už jste je jednou učinily, nevracejte se pořád zpátky a nepřemýšlejte, jestli jste něco mohla udělat jinak a lépe. Chcete to slyšet? Samozřejmě že jste mohla, ale jak dobře víte, co se stalo, nelze odestát, a pro vás je daleko důležitější dívat se do budoucnosti. Hoďte už konečně minulost za hlavu!

Reklama