Týdenní horoskop pro Berany:

horoscopeBerte svoje letošní narozeniny jako příležitost k tomu, abyste se trochu pozastavila a zhodnotila váš současný život. Jste spokojená? Máte představu o tom, kam vlastně míříte a čeho chcete dosáhnout? Nemá cenu se hnát za něčím, co jste si ani pořádně neujasnila. Pokud se vás váš momentální stav vyvolává spíše smutek než nadšení, máte tu nejlepší příležitost to změnit. Dejte si do dalšího roku vašeho života předsevzetí a držte se ho.


Týdenní horoskop pro Býky:

horoscopeUž delší dobu jste cítila v kostech, že přijde změna, a ona už je tady - nebo opravdu za dveřmi. :) Jste na ni připravená, nemáte se čeho bát. Hlavně se nezalekněte nových zkušeností a toho, že najednou je „všechno jinak“. Život je změna, a vy si ji máte užít, ne protrpět!

 


Týdenní horoskop pro Blížence:horoscope

Nezalekněte se žádného zastrašování, protože v právu jste vy, a navíc na rozdíl od protistrany jste výborně jazykově vybavená a máte jedinečné komunikační schopnosti, proto budete ve výhodě. Všechno dopadne ve váš prospěch. V příštích dnech se snažte dokončit všechno, co jste už dlouho dokončit chtěla, máte tah na branku. :)


Týdenní horoskop pro Raky:

horoscopeLáká-li vás změna zevnějšku, jděte do toho, protože nic vás nepotěší tak jako změna k lepšímu. A k lepšímu určitě bude, nemáte se čeho bát. Máte totiž vkus a cit pro módu a styl. Žádné faux pas u vás určitě nehrozí a úspěch u opačného pohlaví bude vaší další odměnou navíc.

 


Týdenní horoskop pro Lvy:

horoscopeKonečně byste se měla dostat ze zimních nemocí a nachlazení, ale to neznamená, že hned vyběhnete ven v tričku a krátké sukni jen proto, že za oknem to vypadá na pětadvacet a za dveřmi je přece léto. Važte si více vašeho zdraví a buďte na sebe opatrná. To samé platí i ohledně práce - nepřežeňte to s pracovním nasazením a o víkendu odpočívejte.

 


Týdenní horoskop pro Panny:

horoscopeOkolí obdivuje vaši schopnost dívat se na svět rozumnýma a střízlivýma očima. Tato vaše vlastnost nyní pomůže i vám samotným. Pokud vás trápí  problémy, ať už v rodině, nebo v práci, nepomůže zveličování ani to, že si budete jenom stěžovat, nebo se dokonce tajně v koutku litovat. Nenechte se životem zatlačit ke zdi, milé Panny, a zabojujte, síly na to máte!

 


Týdenní horoskop pro Váhy:

horoscopePodezříváte-li partnera z nevěry, a přitom nemáte žádné jasné indicie nebo důkazy, zamyslete se spíše sama nad sebou, jestli náhodou sama nemáte máslo na hlavě a na svého milého pouze neuplatňujete pravidlo „podle sebe soudím tebe“. Nepomohou nářky ani výhrůžky, spíše se snažte doma udržovat harmonické prostředí a neřešit zbytečnosti.


Týdenní horoskop pro Štíry:

horoscopeVaše momentální nejistota pramení z toho, že jste špatně poslouchala, co vám kdo říká. Nebuďte pořád myšlenkami na jiném místě, než fyzicky jste, soustřeďte se a snažte se vidět souvislosti. Zvlášť v práci by se vám nepozornost nemusela vyplatit. Nemáte strach, že přeslechnete třeba hezkou pochvalu na svoji adresu? :)


Týdenní horoskop pro Střelce:

horoscopeZa žádnou cenu si nechcete nechat vzít ani kousek svojí svobody, pokud jste ale nezadaná a chtěla byste založit rodinu, budete se muset chtě nechtě přizpůsobit, s tím se nedá nic dělat. Podívejte se kolem sebe, život bez kompromisů zkrátka není možný, a na druhou stranu - tím, že trochu omezíte svůj rozlet, můžete na oplátku získat větší vnitřní klid a pocit jistoty, což také není k zahození.


Týdenní horoskop pro Kozorohy:horoscope

Většinou vidíte všechno dost černě, v těchto dnech k tomu ale nemáte nejmenší důvod. Tak si zbytečně nedělejte vrásky na čele a užívejte si příjemných chvilek doma s partnerem a rodinou a v práci s kolegy, kteří jsou vám nejbližší. Ostatní lidé vám mohou být ukradení, snažte se nebrat si jejich „dobré rady“ k srdci


Týdenní horoskop pro Vodnáře:

horoscopeAž příliš lehce opouštíte to, co vás už nebaví. V případě zálib a či oblíbených restaurací to není v podstatě na škodu, spíše naopak, každé oživení je vítáno. V případě vašich blízkých a přátel už je to ale horší, tady je to na pováženou. Neopouštěj staré známé pro nové, zpívá se v jedné písni... pamatujte na to. Do budoucnosti nikdo nevidí, tak ať nakonec nezůstanete sama jako kůl v plotě...


Týdenní horoskop pro Ryby:

horoscopeVáš ostrý jazýček většinou necháváte odpočívat, ale když je potřeba, umíte ho bryskně použít... jen si dejte pozor, abyste nezasáhla něčí velmi citlivé místo, protože byste mohla spustit lavinu událostí, která by vás pohltila. Mlčeti zlato, opakujte si v příštích dnech. Nemělo by vám to činit zas takové potíže, vždyť Ryby mlčí rády. :)

 

Reklama