5a1f0b7bc877bobrazek.pngBeran

Zvolněte, nehoňte se a opravdu si na chvíli sedněte. Zalezte si do postele dřív než obvykle, nejděte jednou na nákup a prádlo taky počká. Někdy je prostě potřeba jet jen na půl plynu. Může se ozvat i nějaké nachlazení, a to je lepší předcházet, přeci nechce pod stromečkem ležet jako lazar. A začněte se těšit na svátky, volno vám jen prospěje

5a1f0bbb58d8fobrazek.pngBýk

U vás se to doma už blýská a téměř všechny přípravy se už asi blíží ke zdárnému konci. Vše máte dokonale naplánované, ale zkuste do vašeho předvánočního programu zařadit i nějaké příjemné posezení s někým, koho jste opravdu dlouho neviděli. Mohl by to být velmi hezky strávený čas, na který budete vzpomínat víc než na nový druh cukroví. Vystoupit ze zaběhnutých kolejí nemusí být zkrátka na škodu.

5a32440f382685a1f0bb0cdb67obrazek.pngBlíženci

Hodně věcí se ve vás pere. Místo toho, abyste si užívala krásné vánoční období, neustále nad něčím přemýšlíte a někam se honíte. Máme pro vás drobnou radu, pokuste se vypnout, věnujte se sama sobě. Víte, co se říká, vše nějak dopadne. Příjemně vás uvolní horká vana plná voňavé pěny či sklenka dobrého vína u oblíbeného filmu. Nebo si pozvěte nejlepší kamarádku a otevřete si své srdíčko, uleví se vám.

 5a3245620a8fa5a1f0be266830obrazek.pngRak

Sliby chyby. Znáte to. Nevíte, co dřív, a v dobré víře možná slíbíte i něco, o čem už teď víte, že se vám bude jen těžko splňovat. Říct ne by bylo přitom asi mnohem rozumnější.  Dobře vám bude s rodinou a kamarády. Věnujte se jim, umíte být přeci skvělý společník/společnice, a oni to velmi ocení a snesou vám modré z nebe.

5a1f0bf958141obrazek.pngLev

Rychlé tempo předvánočních všedních dnů vám v podstatě vyhovuje a nemáte s ním větší problém na rozdíl od lidí ve vašem okolí. Zastavte se aspoň o víkendu a dopřejte si nějakou tu příjemnou chvilku s vaším partnerem. Zkuste ale vyrazit z domu. Třeba do sauny, protože vy teplo milujete a dělá vám dobře. :)

5a1f0c0d11a78obrazek.pngPanny

V posledních dnech jste jako robot, snažíte se stihnout vše. Jenže rychlé tempo vás vnitřně ubíjí, což si možná ani neuvědomujete. Zastavte to! Umíte být i něžnou květinkou, tak ji v sobě probuďte. Nestyďte si říci o pomocnou ruku, není na tom nic špatného. Máte kolem sebe spoustu lidí, kterým na vás velmi záleží a rádi vám budou k dispozici. Jen je o to stačí požádat.  

5a1f0c2aee4c3obrazek.pngVáhy

Dobře se oblékejte a nepodceňujte péči o své tělo celkově. Nechcete-li padnout pod stromeček únavou a vyčerpáním, myslete aspoň na odpočinek, když už se vám nepodaří jít si zacvičit nebo se aspoň projít někde na čerstvém vzduchu. Pokud ještě nemáte všechny dárky, vyřešte je začátkem příštího týdne a budete v klidu.

5a1f0c4ae72d3obrazek.pngŠtír

Předvánoční shon vám začal lézt na nervy, snažíte se mu vyhnout za každou cenu, a dobře děláte. Dárky, pokud je ještě nemáte vyřešeny, necháváte na poslední chvíli, ale nemalujte si, že v obchodech nikdo nebude. Zato ale budou slevy, které vás potěší, protože z ušetřených peněz uděláte nějakou menší radost ještě i sama sobě. :)

5a1f0c5e611ddobrazek.pngStřelec

Prošla jste nedávno velkou životní změnou, nebo na vás ještě čeká. Nemusíte se ale bát. Pokud přemýšlíte, jestli vaše rozhodnutí bylo správné, tak vězte, že ano. Teprve čas vám ukáže, jak dobrý krok jste udělala. Nebojte se dělat důležité životní změny, hvězdy jsou vám pozitivně nakloněny.  

5a1f0c71de098obrazek.pngKozoroh

Příprava na vánoční volno vás už zmáhá a chybí vám kulturní vyžití. Vyrazte si v tomto týdnu do kina nebo do divadla a zklidněte si tak s partnerem předvánoční čas. Není nic lepšího než se zasmát u dobré komedie a na chvíli zapomenout na šílenství, které se děje v nákupních centrech, kde jste za poslední dny strávila více hodin než obvykle.

5a1f0c80ba056obrazek.pngVodnář

Chcete mít na Vánoce klid? Pak si v posledním pracovním týdnu tohoto roku zajděte někam zacvičit. Ať už zvolíte jógu pro uklidnění duše, nebo spinning pro vyplavení endorfinů, hlavně se jděte někam uvolnit, abyste se v klidu dočkali svátečních dní. Nenechte se převálcovat honem za dárky a dejte si po cvičení plnou horkou vanu.

5a1f0c98deb2fobrazek.pngRyby

Milujete svoji rodinu a sváteční čas s ní je pro vás posvátný. Bohužel letošní rok provázelo mnoho stresu, a tak by se mohl projevit i v tyto dny, které by měly být plné porozumění a pohody. Pokuste se povznést nad bědování svých nejbližších a místo zabřednutí do hádky, je obejměte a dejte jim pusu. Oni se tak uklidní a žádné neshody se neprohloubí.

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit

Reklama