Týdenní horoskop pro Berany:

horoscopeVaše zdraví se hlásí o slovo. Už delší dobu zanedbáváte své zdravotní problémy a tvrdíte, že na doktory nemáte čas... je to vaše volba, ale mějte na paměti, že tělo vám tento přístup určitě neodpustí. Sílu tentokrát načerpejte v posteli, žádné přehnané aktivity, spíš čaj, teplé ponožky a oblíbená literatura, to vám udělá dobře.


Týdenní horoskop pro Býky:

horoscopeNestresujte se zbytečnostmi, vaše starosti jsou sice částečně opodstatněné, rozhodně ale nepředznamenávají konec světa. Mějte na paměti, že jsou na tom lidé i daleko hůře než vy... Vaše píle a snaha se vám vyplatí, jen nesmíte hned čekat zázraky. Pokud máte pocit, že nejste doceněná, pochvalte a odměňte se klidně sama. :)


Týdenní horoskop pro Blížence:horoscope

Jste v jednom kole, ale nevadí vám to, vy jste totiž na shon zvyklá, a kdyby nebyl, chyběl by vám. :) Hlavně že se něco děje! Hlídejte si ale dobře osobní věci, klíče a peněženku obzvlášť, jejich ztráta by vás pořádně zpomalila... Pokud vás o víkendu čekají společenské události, nepřežeňte to s alkoholem, ať si netrhnete ostudu.


Týdenní horoskop pro Raky:

horoscopeNetrapte se zbytečně, kdybyste si uvědomila, že některé věci v životě prostě neovlivníte, dost by se vám ulevilo. Zapomeňte na „poručíme větru, dešti“ a začněte zdánlivými maličkostmi. Spoustu toho, co vás trápí, byste totiž vyřešit mohla, ale z nějakého důvodu to neustále odkládáte. Více si věřte a šlápněte do toho, máte na to!


Týdenní horoskop pro Lvy:

horoscopePozitivní změny v citové oblasti už na sebe nenechají dlouho čekat... Je dobře, že jste změnila na některé věci názor, nebojte se a pokračujte v nové stopě. Z malého trapasu, který se vám stane ve společnosti, si nic nedělejte, kouzlo vaší osobnosti ho promění ve váš prospěch. :)


Týdenní horoskop pro Panny:

horoscopeNechte vašeho partnera, ať za vás a vaši rodinu udělá rozhodnutí v důležité záležitosti. Rozhodně si nebude myslet, že se zříkáte zodpovědnosti, a naopak ocení, že mu konečně v něčem necháte volnou ruku. Můžete mu věřit, že vše vyřeší k vaší spokojenosti, i když z toho zpočátku budete mít obavy... jako obvykle. :)


Týdenní horoskop pro Váhy:

horoscopeV partnerském vztahu buďte maximálně sdílná a otevřená, jinak hrozí zbytečné odcizení, které byste dlouho překonávala... věnujte se rodině a budování rodinného hnízda, buďte hodně s vašimi nejbližšími, přátelé klidně počkají a ostatně - oni mají také své rodiny, ne? V tom má váš partner pravdu. :)


Týdenní horoskop pro Štíry:

horoscopeNepodléhejte lenosti a letargii, která vás v příštích dnech patrně dostihne, a snažte se dodržet váš obvyklý harmonogram. Jeho porušení by vás totiž vyvedlo z rovnováhy více, než si myslíte. Buďte na sebe přísná a běžte cvičit, i když se vám nechce... endorfiny už se pak postarají o zlepšení vaší nálady. :)


Týdenní horoskop pro Střelce:

horoscopeVyčítáte si, že nestíháte, ale je to jen váš dojem, ve skutečnosti jste mnohem aktivnější než lidé ve vašem okolí, jen to sama neumíte dobře posoudit. Netrapte se proto zbytečnými výčitkami, vy na lenost určitě neumřete. :) Bude-li vám někdo tvrdit opak, poklepte si na čelo a honem pryč od toho „chytráka“. :)


Týdenní horoskop pro Kozorohy:horoscope

V práci se vám opravdu nebývale daří, proto vás překvapí, že přijde nová, snad ještě lepší nabídka, které budete opravdu jen těžko odolávat. Nepokoušejte ale štěstí, pokud jste na současném místě spokojená, neměňte je, litovat rozhodně nebudete. Máte-li ale pocit, že už se tak trochu nudíte, a jste-li navíc svobodná a bezdětná, pak směle do toho, bude to totiž pořádný fičák, který nudu odvane opravdu hodně daleko...

 


Týdenní horoskop pro Vodnáře:

horoscopeVaše upřímnost je někdy opravdu vražedná a navíc vyznívá necitlivě, což si bohužel většinou uvědomíte, až když je pozdě. Nepouštějte si proto pusu moc na špacír, tentokrát by vám nějaká ta nejapnost nemusela jen tak projít. Obzvláště rodinná setkání raději přežijte v ústraní a s chlebíčkem v ústech. Mlčeti zlato!


Týdenní horoskop pro Ryby:

horoscopeJste poněkud podrážděná a je možné, že v důsledku toho se pustíte s partnerem do výměny názorů, na kterou byste jindy neměla sílu ani odvahu... Nevadí, menší hádkou se totiž pročistí vzduch a vy také konečně upřímně řeknete, co máte na srdci. Někdy je totiž opravdu těžké uhodnout, co se vám honí hlavou.

Reklama