5a7872c3bdaaf5a3b8bc4a7c27obrazek.jpgBeran
Celý následující týden bude ve znamení ztrát a nálezů. Budete maličkato roztržitá a dost hrozí, že někde zapomenete svetřík, brýle, klíče, peněženku, telefon… Tak pozor na to. Je to sice lidské, ale znáte se. Pořádně by vás to mrzelo a navíc byste si to hodně dlouho vyčítala. Odpouštět sama sobě moc neumíte.  

5a3b8bd791023obrazek.jpgBýk
Je před vámi období, kdy se vám jen velmi těžko daří dělat kompromisy. V práci, ve vztahu, ale i vůči vlastnímu tělu. Zkuste to brát trochu víc s nadhledem. Anebo pokud se s tím nechcete smířit a dělat si věci opravdu jen po svém, změňte to. Třeba v práci. Nemusíte poslouchat nesmyslné rozkazy nadřízeného, můžete se stát šéfkou sama sobě.

5a3b8bec6b323obrazek.jpgBlíženci
Vidina dovolené vás úplně proměnila. Máte mnohem lepší náladu a to těšení jde z vás doslova cítit. Zkuste to takto dělat pravidelněji. Plánovat si světlé body, na které se můžete těšit. Bude se vám žít lépe a tělo i mysl vám poděkuje. Odpočinek totiž dlouhodobě zanedbáváte.

5a3b8c0474793obrazek.jpgRak
Možná nastane chvíle, kdy vás začnou napadat myšlenky na změnu. Změnu zaměstnání, možná bydlení nebo možná partnera. Nemějte strach, vše má svůj čas a pokud je vaše rozhodnutí správné, určitě nebudete litovat ani výpovědi, ani rozchodu. Protože, jak se říká: Kdy jindy, když ne hned, že?

5a3b8c187690bobrazek.jpgLev
Pozor, Lvi, možná přijdou různé komplikace a „boty“. Raději se mějte následující týden na pozoru, dvakrát se rozhlídněte na přechodu, řiďte opatrně a rozhodně se během jízdy nedívejte do svého telefonu. Stejně tak važte raději slova, ať se zbytečně nedostáváte do hádek. A v neposlední řadě se asi vyhýbejte bílému oblečení, však víte, jen pro jistotu.

5a3b8c2959e94obrazek.jpgPanna
Vztahy budou špatné a asi to trochu zaskřípe. Není problém v komunikaci? Nedáváte přednost kamarádkám nebo práci před partnerem? Zamyslete se nad tím, jak v tuto chvíli fungujete a jak se ke svému vztahu stavíte. Možná je načase vyčistit vzduch a trochu si svého milého hýčkat, nemyslíte?

5a3b8c40918c5obrazek.jpgVáhy
Pro vás jsou následující dny jako stvořené k detoxikaci. Ne těla, ale mysli. Sedněte si, vezměte si arch papíru a sepište, co vás poslední dny trápí. To i banality. Nad každým bodem se zamyslete. Zkuste přijít na to, proč tomu tak je. Najít možné východisko, aby vás tento problém už netížil. Protože nashromážděné trápení vám ubírá sílu pozitivně myslet, s tím je potřeba skoncovat.

5a3b8c50b3374obrazek.jpgŠtír
Pusťte se do věcí, které už tak dlouho plánujete, ale stále jste se nerozhoupala k tomu je udělat. Ideální čas je na rekonstrukci či přestavbu bytu. Obklopte se ve svém hnízdečku prvky, které vám budou zpříjemňovat žití. Neopomínejte ani zelené rostliny. Jestli jich máte doma poskrovnu, přikupte je. Ty totiž mají na vašeho neustále vystresovaného ducha pozitivní vliv. Což se zrovna vám hodí.

5a3b8c6142f69obrazek.jpgStřelec
Co si budeme povídat, vy žádnou velkou sportovkyní nejste. Což je škoda. V aktuálním období je hřích být zavřená doma a válet se na gauči. Načerpat síly může i na kole či bruslích. Vyvětráte si hlavu, zbavíte se přebytečných myšlenek, které se vám honí hlavou a navíc uděláte něco pro své zdraví. Naplánujte si v budoucím týdnu na každý den alespoň jednu aktivitu. Může se jednat i o krátké procházky. Ty jsou také příjemně strávenou chvilkou, která vám jen prospěje.

5a3b8c75d5756obrazek.jpgKozoroh
Utratili jste více, než jste si mohli dovolit a tenhle měsíc budete muset sáhnout do rezerv. Občas se to stane, ale dávejte si pozor, aby to nebylo často, jelikož o vaši pracovní pozici bojuje nyní někdo, kdo by vás opravdu mohl ohrozit a tím i váš rozpočet na domácnost.

5a3b8c898c821obrazek.jpgVodnář
Láska. To je slovo, které bude provázet celý váš příští týden. Pocítíte vlnu porozumění a lásky i od lidí, od kterých byste to nečekali. Otevřete se a opětujte tyto projevy vašim blízkým, protože nikdy nevíte, kdy už jim nebudete moct nadále svěřovat svá tajemství.

5a3b8ca22e11cobrazek.jpgRyby
Následující týden vás bude rozčilovat sebemenší maličkost, kterou váš partner udělá. Pokuste se na něj zbytečně nekřičet a nekazit si tak předdovolenkové období. Dokážete být neskutečně protivná a není těžké naštvat partnera až do takového stavu, aby od vás odešel. Kousněte se do jazyka a raději se třeba vydejte na procházku.

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit

Reklama