ber.gifBeran
Dopřejte partnerovi dostatek osobní svobody. Nechte ho, ať se setká s kamarády nebo ať se věnuje svým koníčkům. Nemusíte ho podezírat, že se vám vyhýbá. Zkrátka se chce věnovat občas také sám sobě. Slovním narážkám se raději vyhněte.

byk.gifBýk
Moc radikálně se během tohoto týdne neprojevujte, mohlo by se vám to vymstít. Své myšlenky si raději nechte pro sebe. Někdy je mlčeti opravdu zlato. Lidé kolem vás na to nejsou příliš zvědaví a zbytečně byste kolem sebe dělala dusno.

bliz.gifBlíženci
Nezabývejte se příliš rodinnou ekonomikou, mohlo by vám to zkazit náladu. Může být i hůř. Raději si užívejte života, vyjděte si do parku třeba poklábosit s kamarádkou. Přijdete na jiné myšlenky.

rak.gifRak
Dbejte na vyváženou stravu a nepodceňujte návštěvu lékaře. Bolesti břicha mohou být příznakem stresu, ale také chronického zánětu. Tento týden přeje měsíc sběru bylinek, proto zkuste pít na bolest i bylinkové čaje.

lev.gifLev
Jde vám všechno od ruky a klidně se můžete pustit do většího projektu. Jen si správně vyberte pomocníky nebo se naopak spolehněte jen sama na sebe. Každopádně budete slavit úspěch.

panna.gifPanna
Jestli se znovu otevřou hranice, chvíli s cestováním ještě počkejte. Ne kvůli tomu, že byste měla onemocnět, ale spíš kvůli finanční stránce. Další půl rok byste měla spíše šetřit, potom si užívat.

vaha.gifVáhy
Pokud jste se dostala do depresí z toho, že vám váš zaměstnavatel šlape na krk, nemusíte se obávat. Pro tento týden posilní vaši karmu, která vás bude chránit v případě neštěstí. Nespoléhejte však jen na ni a snažte se karmu stále posilovat dobrými skutky.

stir.gifŠtír
Zkuste se zaměřit na prevenci vašeho zdraví. Ano, dlouho to díky koronasituaci nešlo, ale teď už můžete vzít do ruky telefon a objednat se k zubaři, na gynekologii nebo třeba si zkontrolovat, jestli nepotřebujete obnovit očkování na tetanus. Tak směle do toho.

strelec.gifStřelec
Dopřejte vašim vlasům extra dávku péče. Za prvé si to zaslouží a za druhé vaši péči přijmou velmi kladně. Můžete sáhnout po osvědčené kúře či balzámu nebo nasbírat za poledne čerstvé kopřivy a udělat výluh z nich. 

kozo.gifKozoroh
Uvolnění opatření vám vlilo novou energii do žil a přijde vám, že po časech temna už vysvitlo slunce. Přesto byste si z pandemie měla minimálně jednu věc odnést, a to schopnost zpomalit, užívat si přítomnost rodiny a uvědomovat si, že práce není všechno.

vod.gifVodnář
Konečně jste se dočkala otevření obchodů, ale pozor, nemělo by to znamenat, že je budete procházet jeden po druhém a zběsile brát všechno, co se vám jen trochu zalíbí. Velmi rychle byste pak přišla o peníze ušetření během karantény a pak byste jednotlivé kousky stejně neunosila.

ryby.gifRyby
Štve vás, že lidé kolem vás nedodržují nařízení a máte tendenci se s nimi dohadovat. Raději se do hádek nepouštějte, mají svoji hlavu a stejně je nepřesvědčíte. Dodržujte pravidla, ať máte alespoň sama ze sebe dobrý pocit.

Reklama