Beran
Nemáte nouzi o nápadníky a ani v následujících dnech se to nezmění. Jste opatrná, obezřetnost je pochopitelná, ale hvězdy vám do cesty nyní vysílají jen protějšky, které by vás neměly zklamat a způsobit vám bolest. Váš úkol je, dát jim šanci.

Býk
Trochu budete bojovat s nepochopením okolí. Může to být partner, nadřízený, ale i sousedka od vedle. Važte slov, ať nikomu neublížíte. Nemyslíte to zle, ale lidé nebudou s vámi na stejné vlně a těžko vám porozumí.

Blíženci
Neberte si velká sousta. Špatně se vám bude odhadovat časová náročnost úkolů, které chcete zvládnout a snadno byste se dostala do skluzu, který vás bude zbytečně stresovat. Méně, je více. Zkuste na to myslet.

Rak
Nejste spokojená se svým vzhledem, trpíte nedostatkem sebevědomí, a to vás neustále sráží dolů. Začněte si už konečně věřit. Zdravě sebevědomá žena je přirozeně přitažlivější než zamindrákovaná chudinka. Když si sama sebe začnete vážit, bude se vám víc dařit v osobním i v pracovním životě.

Lev
V týdnu byste měla udělat maximum pro posílení imunity. Kvůli výkyvům počasí budete náchylnější k nachlazení. Nečekejte až propukne a snažte se ho potlačit už v zárodku. Nakupte si zásoby pomerančů a zázvoru a každé ráno odstartujte sklenicí čerstvé šťávy z těchto dvou surovin.

Panna
Nosíte už dlouhá léta ten stejný nudný účes? V tom případě je čas na změnu! Kratší sestřih vás omladí. Okolí bude z vaší proměny nejprve trochu rozpačité, ale potom uzná, že vám změna neskutečně prospěla. Partner či manžel zase ocení, že bude mít v posteli novou ženu.

Váhy
Blížící se jaro způsobí, že se budete cítit více unavená. Nemějte výčitky jít si po práci na chvilku lehnout. Načerpat síly je důležité nejen po fyzické stránce, ale především psychické. Pokud se vám nechce vařit, uklízet, nedělejte to. Požádejte ostatní členy rodiny, ať to tentokrát udělají za vás. Určitě jim to neuškodí a za vás to horší ženu nedělá.

Štír
V práci se poslední dobou necítíte dobře. Vnímáte, že něco je jinak. Stresové prostředí se podepisuje na vašem psychickém rozpoložení. Naučte se méně absorbovat negativní postoje druhých. Nejen v práci, ale i v osobním životě. Každý večer si udělejte očistný rituál, který promění špatné myšlenky v dobré.

Střelec
Jste neuvěřitelně obětavý člověk. Pro svou rodinu byste udělala cokoliv. Je to v pořádku ovšem nesmí to přesáhnout jisté hranice. Uvědomte si, že svou extrémní láskou druhým škodíte. Učíte je nesamostatnosti. Kdykoliv si neví rady, obrátí se na vás a vy okamžitě přispěcháte. Můžete si to omlouvat, jak chcete, ale to, co děláte, není správné.

Kozoroh
Budete mít trochu větší výdaje, než jste počítala, nebudou totiž plánované, ale ty zážitky budou stát za to. A zážitky jsou vždycky lepší než naditá peněženka nebo konto plné peněz.

Vodnář
Zkuste se pustit do nových výzev, co třeba se začít učit nový jazyk, nebo oprášit znalosti toho, který jste se již učila? Určitě vám to bude ku prospěchu. Blíží se totiž chvíle, kdy ho využije a pak toho rozhodně nebudete litovat.

Ryby
Nevymlouvejte se, že nemáte na nic čas, možná by stálo za to popřemýšlet o lepší organizaci času. Pryč s prokrastinací, lépe plánovat a využívat kalendář a najednou bude času o dost víc. Zkuste to. Bez výmluv, 

Reklama