5a7872c3bdaaf5a3b8bc4a7c27obrazek.jpgBeran
Vidíte kolem sebe pořád jen samé černo, potíže a ovládají vás negativní emoce a je na čase je začít trochu ovládat. Bojujte s nimi, jak to jen půjde. A zbraň může být cokoli. Dobrá knížka, drahé botky, příšerně sladký dort, tajně vykouřená cigareta, všechno to, co vám zlepší náladu je povoleno.

5a3b8bd791023obrazek.jpgBýk
Věci se nedějí náhodně, ale mají své příčiny. A je dobré si občas přiznat, že všechno to, co děláme se nám nějakým způsobem vrací. Odpusťte si proto ty malé škodolibosti, ikdyž jsou třeba jen v duchu. Ale nebojte, nejste jediná. A věnujte se následující týden více vaší rodině. Rozhodně to ocení.

5a3b8bec6b323obrazek.jpgBlíženci
Vidíte kolem sebe pořád jen samé černo, potíže a ovládají vás negativní emoce a je na čase je začít trochu ovládat. Bojujte s nimi, jak to jen půjde. A zbraň může být cokoli. Dobrá knížka, drahé botky, příšerně sladký dort, tajně vykouřená cigareta, všechno to, co vám zlepší náladu je povoleno.

5a3b8c0474793obrazek.jpgRak
Po pracovní stránce to v týdnu trochu zaskřípe. Důležité je zachovat chladnou hlavu a nepouštět se do žádných sporů. Na pracovišti by to zbytečně vytvořilo dusnou atmosféru. Spolkněte pro tentokrát svou hrdost a nevyžádaný názor si nechte pro sebe. 

5a3b8c187690bobrazek.jpgLev
Tento týden se raději vyhýbejte alkoholu. Párty s přáteli, která se protáhne až do časných ranních hodin, by pro vás nemusela skončit dobře. Po vystřízlivění z kocoviny už by bylo pozdě litovat, co jste předchozí noc vyváděla. Řiďte se raději heslem „Po druhé hodině ráno se nic dobrého nestane“. Ušetříte si pořádný trapas. 

5a3b8c2959e94obrazek.jpgPanna
Hýčkejte se. To je jediné, co vám pomůže překonat náročný pracovní týden. Každý den si udělejte alespoň chvilku pro sebe. Zajděte na kosmetiku, na nehty nebo si napusťte vanu s kopcem pěny. Nevadí, že jednou nebudete mít perfektně uklizenou domácnost. Duševní hygiena má zkrátka někdy přednost. 

5a3b8c40918c5obrazek.jpgVáhy
Často máte výčitky vůči něčemu, co jste řekla, nebo udělala. Pokud jste přesvědčená o tom, že jste v právu, máte pravdu, pevně si stůjte za svým názorem. Nemusíte se neustále omlouvat a trápit se. Jen ať lidé vědí, jaké jsou vaše názory.

5a3b8c50b3374obrazek.jpgŠtír
Poslední dobou vás trápí zdravíčko. Místo běhání po doktorech se zamyslete, co vám chybí, jestli se nejedná o problém spojený se stresem a vyčerpáním. Naordinujte si alespoň volný víkend, kdy se dorůžova vyspíte, budete více v klidu a pohodě.

5a3b8c6142f69obrazek.jpgStřelec
Radujte se, veselte se. Příští týden bude ve znamení dobra. Nejen, že k vám bude přicházet, důležité je ho i posílat dál. Přispějte na útulek nebo udělejte nějaký dobrý skutek. Nezapomínejte, že karma je zdarma.

5a3b8c75d5756obrazek.jpgKozoroh
Přestaňte se honit za přeludy a začněte plánovat něco reálného. Občas se tak zasníte, že zapomenete na realitu a sníte o nedosažitelných ideálech. Dávejte si menší cíle, které vás mohou postupně posouvat dál, ty velké vás totiž uvádí do depresí.

5a3b8c898c821obrazek.jpgVodnář
Málo pijete, a to má za důsledek velké migrény. Dávejte si upomínku do mobilu a v počítači si přilepte na viditelné místo vzkaz „napij se“, abyste už nezapomínali. Uvidíte, jak rychle odezní vaše nepříjemné bolesti hlavy a stavy malátnosti.

5a3b8ca22e11cobrazek.jpgRyby
Stále si necháváte otevřená dvířka ke své bývalé lásce, i když víte, že slepované vztahy nemají smysl. Zavřete ty dveře a neubližujte sobě ani dalším účastníkům vašeho milostného života. Pokud nejste na další vztah připravení, zůstaňte chvíli opravdu úplně sami a srovnejte si své životní priority.

Reklama