Beran
Do domácnosti se vám vkrade špatná nálada. S partnerem budete prožívat ponorku a polezete si pořádně na nervy. Raději proto omezte veškerý kontakt na potřebné minimum. Nechte si vzájemně více prostoru, uvidíte, že to je jen přeháňka.

Býk
Vašeho sourozence napadne opravdová ztřeštěnost. Pokud si ale chcete udržet dobré vztahy, raději to nekomentujte. Je dospělý a o svém životě si rozhoduje sám. Rady rozdávejte jen na vyžádání, ty nevítané by mohly být zdrojem hádek.

Blíženci
Budete v té pravé náladě na nákup vánočních dárků, což vám půjde skvěle od ruky. Během jednoho dne nakoupíte všechno, co potřebujete. Jen si pohlídejte finance. Nejlépe uděláte, když si dopředu stanovíte nějaký peněžní limit.

Rak
Bojová nálada vás daleko nedostane. Máte tendenci provokovat zbytečné hádky, a to doma i na pracovišti. Velice snadno se vám může stát, že se z příjemné kolegyně stanete megerou, se kterou se nikdo nechce bavit. Proto držte své vášně na uzdě a bojovnost si vybijte při nějakém sportu.

Lev
Připravte se na to, že se budete muset začít hýbat. Sport vyřeší všechny vaše problémy, jak fyzické, tak psychické. Nesnažte se házet vaše problémy na to, že máte špatnou psychiku vrozenou. Stačí začít s pravidelností třeba běhat. Uvidíte, že se budete cítit mnohem lépe.

Panna
Po finanční stránce vás momentálně nečeká nic zajímavého. Ale zato v lásce se vám bude dařit. Klidné období s manželem či přítelem si budete nesmírně užívat, ale pozor na to, abyste příliš nezlenivěla.

Váhy
Začněte si trochu věřit! Pokud již dlouhodobě nejste spokojená se svou prací, dejte konečně výpověď a posuňte se dál. Výpovědní lhůta má dva měsíce a za tu dobu seženete novou práci raz dva. Nenechte se sebou manipulovat.

Štír
Je jasné, že se vám moc nebude chtít, ale měla byste začít s velkým úklidem. Nejde o to, že někde utřete prach, ale hlavně o to, že se zbavíte nahromaděných věcí, které vůbec nepotřebujete. Budete mít více místa, ale hlavně klidnou duši!

Střelec
Už na vás pomalu doléhá stres z Vánoc. Máte plnou hlavu toho, co komu koupit a jak moc neutratit. Možná vám ale právě během tohoto týdne cvrnkne do nosu nějaký zajímavý nápad na dárek. Rozhodně nenechávejte koupi dárků na poslední chvíli.

Kozoroh
Barvy podzimu vás baví a vy máte chuť jít někam do přírody. Rozhodně nezůstávejte sedět doma. Čerstvý vzduch vám prospěje. A k tomu si můžete udělat radost nějakým pěkným novým kouskem do vašeho šatníku, také v podzimních barvách.

Vodnář
Během týdne se pořádně nasmějete. Budete mít dobrou náladu a na všechny okolo budete působit jako sluníčko. Rozdávat dobrou náladu je pěkné. Tak si ji nenechte nikým zkazit. Možná se o to někdo pokusí.

Ryby
V téhle zimě nebudete mít vůbec na nic náladu. Ale měla byste se sebrat a vyrazit ven s přáteli nebo partnerem. Aktivita je mnohem lepší, než abyste strávila celé dny zavřená doma nebo v práci. I když počasí není nejpříznivější.

Reklama