beran.jpgBeran
V lásce se těžko něco předvídá dopředu. Vaše plány zhatí okolnosti, na které nebudete mít vliv ani vy, ani váš partner. Nevěště hlavu, na konci týdne se vše zlepší.

byk.jpgBýk
Nemáte ráda velké změny, ale jedna je přímo před vámi a vy se jí budete zuby nehty bránit. Neodmítejte ji, vezměte si čas na rozmyšlenou a přemýšlejte nad ní poctivě ze všech stran. Na řešení určitě přijdete.

blizenci.jpgBlíženci
V poslední době jste se necítila příliš dobře. Teď by ale měly přijít dny, kde se vám opět vrátí energie. Tu na konci týdne využijte na výlet ve sněhu, zatím nenasazujte běžky a příliš se neunavujte, ale rozhodně se běžte nadýchat čerstvého vzduchu.

rak.jpgRak
Nenechte se ovlivňovat náladou lidí ve vašem okolí. Tento týden se snažte kolem sebe šířit jen optimismus. Budete mít pak o mnoho lepší náladu. Co se lásky týká, najdete více klidu a porozumění, než v předchozích týdnech.

lev.jpgLev
Zkuste se tento týden držet zpátky ohledně vašich dobrých rad. Myslíte to dobře, ale okolí z toho bude napružené a budou zbytečně vznikat spory. Pokud chcete někoho potěšit, pochvalte ho.

panna.jpgPanna
I když se vám občas vzteky vaří krev v žilách, nevybíjejte si nic na svých bližních. Před výbuchem emocí se vždy zamyslete, jestli nejste jen obětí svých vlastních nálad.

vaha.jpgVáhy
Dejte si pozor na finance. Může dojít k nedorozumění, vyjasněte si vše podstatné. Zkuste se tento týden i trochu krotit v utrácení. I když váš možná budou lákat reklamy z e-shopů na internetu.

stir.jpgŠtír
Pravda je taková, že vy i váš partner byste si od sebe měli odpočinout. Oba potřebujte chvíli klidu, abyste o svém vztahu mohli přemýšlet. Věřte, že krátké odloučení dokáže vyřešit více, než tisíc hádek.

strelec.jpgStřelec
Chybí vám dobrodružství a zážitky. Vaše činorodá povaha teď trpí, ale bude lépe. Uvidíte. Do té doby se vrhněte do nějakého projektu, který odvede vaši pozornost a trochu vás zabaví.

kozoroh.jpgKozoroh
Hledáte chyby všude kolem sebe a zapomínáte se obrátit do vlastního nitra. Možná zjistíte, že si celou dobu šlapete po štěstí sama, protože se bojíte, co by se stalo, kdybyste si šla tvrději za svým.

vodnar.jpgVodnář
Zdálo se, že už je to dávno za vámi, ale stejně vás to dohnalo. Možná proto, že jste si pocity ze smutné situace pořádně neprožila, ale snažila jste se je vytěsnit. Teď se vrátí, a ještě silnější než dřív. Tak na to buďte připravená.  

ryby.jpgRyby
Stále jste v módu nezdravého jídla, který se s vámi táhne už od Vánoce. Neustále se snažíte přepnout, ale nedaří se vám to. Zkuste si dát nějaký motivační cíl a stanovit si odměnu, kterou si darujete, když se vám podaří jíst více ovoce a zeleniny.

Reklama