Týdenní horoskop pro Berany:

horoscopeBudete mít chuť utéct z práce – kamkoli. Konflikty se vám bohužel nevyhnou a váš nadřízený bude trvat na splnění úkolu, který se vám bude zdát naprosto nesmyslný. Nechcete-li si to u něj rozházet, zatněte zuby a udělejte vše, jak chce on. Doma bude dobře, ale moc si to tam neužijete.

 


Týdenní horoskop pro Býky:

horoscopeNebuďte za bambulu a jasně si řekněte, co chcete. Nastavte si pravidla i doma, a to nejen pro vaše blízké, ale i pro případné prázdninové návštěvy. Těm jasně vysvětlete, že máte svůj rytmus, který nemíníte kvůli nikomu měnit. Pravidla se u vás doma dodržují, nikoli porušují. Jinak se neznáte. :)


Týdenní horoskop pro Blížence:

horoscopeMilé shledání s někým, koho jste dlouho neviděla, vám obarví dny narůžovo. Všechno se vám najednou bude zdát lepší a krásnější a budete rozdávat dobrou náladu všude, kam vkročíte. Konečně jste to zase vy. J Energii byste mohla rozdávat, ale nedělejte to a nechte si ji jen pro své nejdražší.

 


Týdenní horoskop pro Raky:

horoscopeKonflikt v osobní rovině vám znepříjemní pobyt v práci. Snažte se o věcnost a přesnost, s nikým se moc nevybavujte a hleďte si svého, jedině tak se vyhnete velkým nepříjemnostem a červenému koberečku u šéfa. Doma zato bude oáza klidu a pohody, tam si zlepšíte náladu. :)

 


Týdenní horoskop pro Lvy:

horoscopeNepříjemně vás překvapí nové pracovní povinnosti, které vám přibudou poté, co u vás práci dojde ke změnám. O místo se bát nemusíte, ale co musíte, bude přidat… Jestli jste si plánovala na příští dny volno, radši ho oželte. Partner asi nadšený nebude. Poproste ho o pomoc, když mu vše vysvětlíte, situace se zklidní. Vášeň ale nečekejte.


Týdenní horoskop pro Panny:

horoscopeOcitnete-li se s partnerem na dovolené, je možné, že si v jeho chování všimnete něčeho, co vás začne rozčilovat… Jak je možné, že jste si toho nevšimla dřív? Asi jste neměla čas řešit takové drobnosti… a neřešte je ani během volna! Vyčkejte, co se bude dít po návratu domů… tam vám pravděpodobně bude lépe než kdekoli jinde a všechno se zase srovná.


Týdenní horoskop pro Váhy:

horoscopeVšechny překvapíte svojí energií. Budete přímo vyžadovat, aby se pořád něco dělo… žádné vysedávání doma! Ani v práci se nebudou stačit divit. Svoje povinnosti zvládnete za polovinu času a v tom zbylém pomůžete všem, kdo vás o to požádají. Máte chuť také vyrazit do společnosti. Té se nebraňte, budete zářit všude, kam vkročíte.


Týdenní horoskop pro Štíry:

horoscopeO víkendu načerpejte síly, budete je potřebovat. Zapomeňte na prázdninové tempo, po vás se bude vyžadovat plné nasazení. Nemáte se čeho obávat, lenost není váš problém. Co by naopak problém mohl být, je vaše záliba v sarkastických poznámkách… Ty nechte před dveřmi pracoviště a vyzvedněte si je zase až na cestě domů. :)


Týdenní horoskop pro Střelce:

horoscopeZatímco vaši přátelé už se rozjeli do různých koutů světa, vy jste stále v práci a cestovat můžete leda tak prstem po mapě. Nepodléhejte desilusi, i na vás se dostane… zatněte zuby a odpracujte, co je potřeba. Zpříjemněte si aspoň večery doma, dejte nohy na stůl, nalijte si nějaký prázdninový letní drink a těšte se na věci budoucí…

 


Týdenní horoskop pro Kozorohy:

horoscopeNejlépe vám bude ve společnosti mladších lidí, než jste vy… zejména děti vás budou inspirovat k nápadům a akcím, ke kterým byste se normálně neodhodlala. Nenechejte se spoutat zažitými představami a klidně se vydejte i tam, kde neucítíte pevnou půdu pod nohama. Bude to nové, inspirující a osvěžující!

 


Týdenní horoskop pro Vodnáře:

horoscopeBudete vystupovat jako smírčí soudce, a to všude, kam vkročíte. Nejvíce potřeba to ale asi bude ve vaší rodině, kde vaši příbuzní vyloženě čekají na vaše rozhodné slovo. Vámi navržené řešení bude kupodivu vyhovovat všem. Jste prostě přirozený talent. :)

 


Týdenní horoskop pro Ryby:

horoscopeVíc než kdy jindy si uvědomíte, jak jsou pro vás důležité dobré vztahy ve vaší rodině. Přičiňte se sama o to, abyste spolu všichni vycházeli, a jakýkoli konflikt zažehnejte hned v počátku třeba pomocí vašeho oblíbeného černého humoru. J V práci žádné problémy na obzoru, čeká vás pěkný a vyvážený týden.