Týdenní horoskop pro Berany:

horoscopeNároky, které kladete sama na sebe, jsou velmi vysoké, ale nemůžete počítat s tím, že stejně vysokou laťku můžete nastavovat vašemu partnerovi nebo dětem. Tedy – pokusit se o to můžete, ale počítejte spíše s neúspěchem, a to v lepším případě. V tom horším v nich vzbudíte odpor, se kterým si nakonec nebudete vědět rady. Zvolněte a zahloubejte se do sebe. Velikonoce jsou k tomu dobrou příležitostí.


Týdenní horoskop pro Býky:

horoscopeBlbá nálada, která vás navštívila koncem týdne, se dá zastavit, nesmíte jí ale podléhat. Zažeňte špatné myšlenky a nepište už předem ty nejhorší scénáře. I kdyby letošní Velikonoce nebyly podle vašich představ, důležité je, že je strávíte po boku těch, které máte ráda. A je jedno, kde to bude, a jestli se u toho budou lesknout skleničky.


Týdenní horoskop pro Blížence:

horoscopeVelikonoční svátky pojměte jako příležitost k tomu, abyste zpomalila a užila si rodinu. Zvláště děti vám budou skvělými společníky, a budete-li jim věnovat jen část svého volného času, budou vás přímo zbožňovat – vaše, i ty cizí. J Pro vás budou na oplátku zdrojem inspirace i energie, kterou budete potřebovat v druhé polovině měsíce.


Týdenní horoskop pro Raky:

horoscopeNelamte si hlavu s tím, že vaše představa o tom, jak strávíte velikonoční svátky, se neslučuje s tím, co je obvyklé. Proč byste se měla držet tradic, které vám nejsou vlastní? Vy najdete spoustu prostoru pro novou inspiraci a vaše okolí to ocení víc, než kdybyste se snažila o něco, co by vám bylo „proti srsti“. Užijte si dny volna!

 


Týdenní horoskop pro Lvy:

horoscopePokud nemůžete najít společnou řeč s někým, kdo vám byl doteď blízký, nemusíte hned panikařit. Určitě brzy přijdete na to, kde se stala chyba. Zdržte se unáhlených soudů a buďte vstřícná. Toho se držte i během velikonočních rodinných setkání. Neřešte nic konfliktního a vnášejte do společnosti radost a veselí, tak jak to umíte jen vy.

 


Týdenní horoskop pro Panny:

horoscopeNapětí ve vaší rodině se uvolní během svátků, pokud ovšem nebudete malicherná a nebudete na všem trvat naprosto bezhlavě… i vám se uleví, když některé věci prostě necháte volně plynout. Rodinná pospolitost vám udělá dobře a zase se přesvědčíte, jak moc jsou pro vás vaši blízcí důležití, i když se s nimi ne vždy shodnete.

 


Týdenní horoskop pro Váhy:

horoscopeNastává radostné období, kdy si užijete nejen volných dní, ale i příjemnou rodinnou pohodu s vašimi blízkými. Zakopejte válečné sekyry, pokud jste to už neudělala, neřeštpohlazení nebo přívětivý pohled, a vše je vyřešeno. Zkuste to.


Týdenní horoskop pro Štíry:

horoscopePokud jste si neudělala čas na jarní úklid, nesnažte se to honem dohnat. Jednak už opravdu nemáte dost času, a jednak – komu záleží víc na umytých oknech a naleštěné kuchyňské lince? Vám, nebo snad vašim blízkým? To by bylo smutné… užijte si rodinnou pospolitost, naplánujte procházku nebo výlet, dělejte to, co vás baví! Do práce se nežeňte a zvláště manuální činnosti odložte, jak jen to půjde.

 


Týdenní horoskop pro Střelce:

horoscopePokud vám nemoc překazí vaše plány na velikonoční svátky, nebojte se, sice nestihnete vše, co jste chtěla (to by ostatně nešlo, ani kdybyste byla zdravá jako rybička J), ale to, co stihnete, bude stát za to! Překvapivě vás to bude nejvíc bavit doma, s vašimi blízkými. Až se budete sama divit, proč si od nich potřebujete tak často odpočinout.


Týdenní horoskop pro Kozorohy:

horoscopePár dní volna vám přinese především možnost popovídat si s vaší drahou polovičkou o nějakém důležitém životním kroku, který vás společně čeká. Zachovejte klid, nerozčilujte se a snažte se mít chladnou hlavu, i když se vaše názory můžou rozcházet. Nakonec jistě najdete společnou řeč. A když to opravdu nepůjde, běžte společně ven, na vzduch. Uvidíte, že se mráčky rozptýlí.


Týdenní horoskop pro Vodnáře:

horoscopeMáte-li podezření, že vám váš partner není stoprocentně věrný, nechte si ještě nějaký čas na rozmyšlenou a sledování situace… to, že se o sebe váš manžel/přítel tak stará, ještě neznamená, že se chce nutně líbit někomu jinému… možná to dělá právě kvůli vám, protože jste ho poslední dobou trochu zanedbávala. Tak to napravte, velikonoční svátky a dny volna jsou k tomu dobrou příležitostí!

 


Týdenní horoskop pro Ryby:

horoscopeVelikonoční svátky jsou pro vás příležitostí k tomu, abyste si užila rodinnou idylku. Náležitě ji podpoříte útulnou domácností a všemi dobrotami, které umíte připravit jen vy… nenechte si sváteční náladu pokazit žádnými škarohlídy a návštěvu, která by snad chtěla narušit vaši pohodu, klidně vykažte ze dveří. To, co je za nimi, jste dlouho budovala a zasloužíte si to!