5a7872c3bdaaf5a3b8bc4a7c27obrazek.jpgBeran
Kolotoč, co jste měla v hlavě i kolem sebe, se přestane konečně točit tak zběsile a vy se po dlouhé době zase nadechnete a budete se cítit o poznání lépe. Vyhněte se ale zbytečnému utrácení, ke kterému vás budou hvězdy maličkato navádět. Z nových věcí byste se stejně dlouho neradovaly.

5a3b8bd791023obrazek.jpgBýk
Je třeba udělat průvan - ve vaší hlavě i šatníku. To druhé se udělá podstatně snadněji, tak klidně začněte s tím. Zkuste vytřídit vše, co už vás netěší či nesedí. Je zbytečné se obklopovat haraburdím a malým oblečením, který již nikdy nevezmete na sebe. Možná se vám u toho třídění bude i dobře přemýšlet a dostanete z hlavy vše, co tam nepatří...

5a3b8bec6b323obrazek.jpgBlíženci
Je čas na nové boty? Snesla byste podzimní kabátek? Nebo vám už odchází vaše jeansy? Ano, je to tak, ale zkuste s nakupování o týden posečkat. V následujícím týdnu nebudete mít to správné nákupní štěstí. Dopadlo by to tak, že boty tlačily, jeansy moc neseděly a z kabátu byla nadšená a vzala ho na sebe jen párkrát...

5a3b8c0474793obrazek.jpgRak
Pokud jste, milí Raci, přemýšleli nad tím, kdy nejlépe zahájit podzimní detox, anebo alespoň malou očistu, hvězdy radí, začněte nejlépe hned! Vyrazte na nákup zdravých a lehkých potravin jako je ovoce a zelenina nebo luštěnina. Dopřejte tělu očistnou jízdu, která vás nastartuje na novou sezonu a posílí imunitu celého organismu.

5a3b8c187690bobrazek.jpgLev
Lvi, jak se říká: není čas, ztrácet čas, přestaňte pořád odkládat věci na později a přestaňte své sny jen snít. V tuhle chvíli můžete udělat ty nejlepší kroky k tomu, aby se vám začalo dařit a vy začali pracovat na něčem novém a jistě i skvělém! A to je dobrá motivace, nemyslíte?

5a3b8c2959e94obrazek.jpgPanna
Nevíte, co s blížícím se víkendem? Co takhle zahájit podzimní úklid a navodit domácí podzimní atmosféru? Vyrazte na nákup huňatých dek, vonných svíček nebo jiných stylových dekorací a zahalte svůj domov do nového hávu. To čtení knih, pití čaje a válení se po gauči bude hned příjemnější.

5a3b8c40918c5obrazek.jpgVáhy
Začněte svému tělu dodávat dostatek vitamínů, ani celková změna jídelníčku vám neuškodí. Vaše stravovací návyky jsou totiž na pováženou. S blížícím podzimem by vaše tělo mohlo snadno podlehnout nějaké chřipce, nebo i něčemu horšímu. A to jistě nechcete.

5a3b8c50b3374obrazek.jpgŠtír
Máte tendence věci dělat složitější než jsou. Zkuste přepnout své myšlení a začít dělat přesně naopak. Uleví se vám po všech směrech. Jistě to ocení i váš partner, který je z vašich „výstupů“ už otráven. Chcete snad o něj přijít?

5a3b8c6142f69obrazek.jpgStřelec
Je potřeba načerpat novou energii. Poslední týdny jedete na doraz. To se začíná projevovat na vašem psychickém i fyzickém rozpoložení. Je čas zpomalit a vydechnout. Dopřejte si alespoň jeden den odpočinku, kdy budete dělat to, co máte ráda. Nejlépe však vleže.

5a3b8c75d5756obrazek.jpgKozoroh
Stále musíte mít poslední slovo, ale pro mnohé kolem vás je to nesmírně otravné. Pokuste se někdy držet jazyk za zuby, není potřeba, abyste stále všem oponovali a prosazovali svůj pohled na svět.

5a3b8c898c821obrazek.jpgVodnář
Když nejde o život, jde o... Zkuste se tímto pravidlem řídit, až vás příště přepadne záchvat vzteku. Špatné věci se dějí všem, takže není potřeba začít se utápět v „depresích“ a považovat je za něco víc, než jen smutnou náladu.

5a3b8ca22e11cobrazek.jpgRyby
Potřebujete cítit zájem, a to neustále. Jakmile vaše drahá polovička začne trávit čas bez vás, máte pocit, že si vás dostatečně nevšímá. Ovšem vracíte to stejnou mírou, nebo se jen rozčilujete tak, že partner/ka nemá ani trošku chuť vás obejmout a potřebu trávit s vámi víc času? Zamyslete se nad tím.