beran.jpgBeran
Tento týden budete mít společenskou náladu, tak toho využijte a vyrazte někam s přáteli. Už dlouho jste se moc nebavila, tak je konečně na čase. Naberete novou energii a budete se cítit skvěle.

byk.jpgBýk
Chybí vám pořádný spánek a kvalitní odpočinek, jedete naplno a tělo by si zasloužilo relax. Zkuste si ho naplánovat třeba hned na víkend. A výčitky z povalování hoďte za hlavu, jsou chvíle, kdy tělo potřebuje načerpat novou energii do příštích dnů.

blizenci.jpgBlíženci
Potřebujete cítit vzduch, váš element. Chybí vám a cítíte se jak v kleci. Pořádně se nadechněte, zklidněte svoje myšlenky, které se vám víří neklidně sem a tam. Zkuste to doma v křesle nebo třeba na lekci jógy.  

rak.jpgRak
Tento týden vás čeká pár dní, kdy se budete cítit pod psa a vaše náladu bude na bodě mrazu. Vyhněte se hádkám a jakýmkoliv diskusí s někým, kdo má jiný pohled na svět než vy. Zbytečně by vám to ubíralo energii a mohla byste také říct něco, čeho byste později litovala.

lev.jpgLev
Vaše organizační schopnosti jsou proslulé, ale nyní nastala chvíle, kdy byste měla pustit otěže a nechat věci také na ostatních. Třeba zjistí, že to není tak snadné, nebo se naopak něco novému naučí. Vy ten získaný čas využijte jen pro sebe.

panna.jpgPanna
Jestliže jste se rozhodla trávit celé léto litováním se, tak prosím. Ale stačí vystoupit ze svého stínu a obdiv od okolí budete sbírat ze všech stran. Změnu zaregistruje nejen vaše rodina, ale i přátelé a známí. Vše, na co sáhnete vám půjde.

vaha.jpgVáhy
Zkuste lépe přijímat rady, které vám udělují starší a zkušenější. Naučte se selektovat ty dobře míněné od špatných a budete z nich jen profitovat. Některé by se vám mohly zvláště v tomto týdnu hodit!

stir.jpgŠtír
Naplánujte si konečně dovolenou, pokud jste ještě nikde nebyla. Tento týden budete mít spousty skvělých nápadů na místa, kam vyrazit na výlet, a také budete nadšena do cestování. Tento týden je nejlepší pro zajímavá dobrodružství.

strelec.jpgStřelec
Nasazujete sobě, ale i druhým příliš vysokou laťku. Nejste dokonalá, stejně jako vaši blízcí. Proto si zkuste nejprve zamést před vlastním prahem, než začnete někoho kritizovat za jeho chyby.

kozoroh.jpgKozoroh
Dostaví se u vás uklízecí záchvat, kdy budete mít tendenci všemu ve vašem domě najít místo. To je sice chvályhodné, ale hrozí i spory. Dejte si pozor, abyste nesahala na věci ostatním členům domácnosti. Mohla by z toho být nepříjemná hádka.

vodnar.jpgVodnář
Plná hlava starostí způsobí, že na někoho ve svém okolí budete reagovat velmi podrážděně, ačkoli si takové chování nezaslouží. Později budete svých slov litovat, ale nezapomeňte, že na upřímně míněnou omluvu není nikdy pozdě.

ryby.jpgRyby
Na obzoru se objeví nová pracovní nabídka. Než na ni kývnete, měla byste dobře promyslet, jestli si zvládnete nabrat další práci navíc. Peníze nejsou všechno, raději myslete na své zdraví a psychickou pohodu.  

Reklama