5a7872c3bdaaf5a3b8bc4a7c27obrazek.jpgBeran
Pro své okolí se stanete terčem vtípků a kolegové se budou bavit na váš účet. Nenechte se rozhodit a zbytečně se nevztekejte. To by byla akorát voda na jejich mlýn. Z trapné situace vyjdete nejlépe, pokud si zachováte chladnou hlavu a budete dělat, že se vás to vůbec netýká.

5a3b8bd791023obrazek.jpgBýk
Dejte si dobrý pozor na to, jaké lidi máte ve svém okolí. Možná se tváří jako nejlepší kamarádi, ale ve skutečnosti vás za zády pomlouvají a z přátelství se snaží vytěžit akorát výhody. V příštím týdnu proběhne čistka přátel. Nebuďte smutná, zůstanou jen lidé, kteří vás mají opravdu upřímně rádi.

5a3b8bec6b323obrazek.jpgBlíženci
Najděte si nějaký nový koníček. Vaše energie bude v příštím týdnu na vrcholu, a proto se vyplatí nasměrovat ji tím správným směrem. Udělejte si čas na nový sport nebo navštivte třeba kurz malování. Klidně vystřídejte víc činností, sama uvidíte, která vás bude nejvíc bavit.

5a3b8c0474793obrazek.jpgRak
Věnujte se své lásce. Doteď jste ji poněkud zanedbávala, a to vedlo k odcizení. Ovšem jiskra se dá znovu snadno zažehnout, chce to jen trochu snahy. Připravte pro vaši drahou polovičku překvapení v podobě romantické večeře a když přihodíte nějaké to sexy prádlo, bude nadšený.

5a3b8c187690bobrazek.jpgLev
Máte v plánu změnit svůj životní postoj a začít vše od znova? Není to špatné rozhodnutí, jen bychom ho nechaly na jiný týden. V tomto týdnu je většina rozhodnutí ovlivněná pudy, které k těžkým rozhodnutím nemáte zapotřebí. Chce to hlavně čistou mysl.

5a3b8c2959e94obrazek.jpgPanna
My samy víme, jak láska dokáže člověka pobláznit. Proto se mějte na pozoru! Tento týden potkáte někoho, kdo bude v budoucnu bojovat o vaší přízeň. Nebude to však člověk, který by se k vám hodil, a proto si dobře všímejte všech mužů, kteří po vás budou mlsně koukat.

5a3b8c40918c5obrazek.jpgVáhy
Peníze, peníze, peníze. Přestaňte je řešit. Momentálně nemáte v kartách žádný větší přivýdělek, a tak se v klidu soustřeďte na rodinu nebo na věci, které dlouho odkládáte. Navíc je hezké počasí, takže běžte po práci třeba samy k vodě, abyste se uvolnily.

5a3b8c50b3374obrazek.jpgŠtír
Přijde vám, že jste poslední dobou čím dál tím unavenější? Nepřisuzujte rovnou únavu nějaké nemoci. Možná za to mohou vysoké teploty, které nás trápí a ještě nějakou dobu trápit budou. Choďte spát dřív, abyste zkrátili dobu spánku v ranních vedrech, kdy se začne do domů opírat sluníčko.

5a3b8c6142f69obrazek.jpgStřelec
Poslední dobou máte hodně unavené oči, což není divu. Neustále se díváte do počítače. Možná byste měly zkusit brýle s antireflexní únavou, po práci se méně dívat do mobilu a na televizi, a také si dělat při práci přestávky.

5a3b8c75d5756obrazek.jpgKozoroh
Peníze se vám nerozkutálejí. Nedělejte si o ně starosti. Klidně si udělejte radost a zajděte třeba na nákupy nebo s kamarádkou na kafe. Někdy máte až přílišnou potřebu šetřit. Udělejte si ale také občas radost. Do hrobu si je s sebou nevezmete.

5a3b8c898c821obrazek.jpgVodnář
Budete plni energie. Budete jí mít dokonce tolik, že byste ji mohli rozdávat. Neplýtvejte jí ale. Bude se vám ještě hodit. Snažte se být pozitivní. Pak budete v naprosté pohodě. Negativní myšlenky by vás zbytečně vysávaly.

5a3b8ca22e11cobrazek.jpgRyby
Neduste v sobě zbytečně své problémy. Je sice hezké, že s nimi nechcete zatěžovat ostatní, ale na svou rodinu se můžete spolehnout. Vypovídejte se a bude vám líp. V rodině je vítána jakákoliv diskuse. I když s vámi třeba nebudou vaši blízcí souhlasit, určitě vám budou oporou. A vám se uleví, když v sobě přestanete své problémy dusit. Třeba nakonec společně přijdete

Reklama