ber.gifBeran
Je čas se začít kulturně obohacovat. Tak schválně, kdy jste byla naposledy v divadle, v kině či na plese? Pokud marně tápete v paměti, něco je špatně. Kulturní zážitky vám rozšíří obzory a budete mít víc témat k hovoru se svým okolím.

byk.gifBýk
V příštím týdnu budete naprosto neodolatelná pro všechny muže ve vašem okolí. Dejte si ale pozor, abyste se nespustila s někým, kdo za to nestojí. Problémy jsou na dohled, proto se raději držte zpátky.

bliz.gifBlíženci
Jste roztržitá. Zatím se dopouštíte jen drobných pochybení, ale pokud si nedáte pozor, mohla byste způsobit i něco horšího a v práci si pořádně zavařit. Všechno, co vám projde pod rukama, tedy raději důkladně zkontrolujte.

rak.gifRak
Pokud dostanete možnost zajít na nějakou zajímavou akci, rozhodně ji neodmítejte. Možná se budete divit, koho potkáte. Do života vám vstoupí nová postava. Pokud jste nezadaná, možná to bude vaše osudová láska.

lev.gifLev
Měla byste si udělat trochu času pro sebe. Pořád jste buď v práci nebo děláte něco pro ostatní. Vyjděte si s kamarádkou na nákupy, na manikúru, ke kadeřníkovi, zajděte na kávu nebo na masáž. Uvidíte, že vám bude hned lépe a budete se cítit svěží a plná energie.

panna.gifPanna
Neměla byste se moc připínat, nebo z toho budete unavená. Raději si odpočiňte, jděte si zacvičit, do wellnessu nebo na kávu s kamarádkou. Práci nechte v práci a rodinným problémům a hádkám se snažte vyhnout.

vaha.gifVáhy
Buďte připravena na nové výzvy! V tomto týdnu se naskytne příležitost dělat něco, co byste normálně neměla šanci vyzkoušet. Může jít například o kompars ve filmu nebo o adrenalinový zážitek. Nebude to však jen tak. Je třeba koukat kolem sebe a bavit se s novými lidmi.

stir.gifŠtír
Nový vztah, který je na obzoru, nemůže dopadnout dobře, pokud budete mít stále stejně nízké sebevědomí. Pokud se tedy divíte, proč vaše předchozí nefungovaly, zaměřte se na své ego. Sebeláska je velmi důležitá a bez ní nemůžete naplno prožít milostný vztah.

strelec.gifStřelec
Rozhodujete se nad velkou investicí? Jestliže si hodláte vzít půjčku či úvěr, ještě chvíli počkejte. Tento týden sluneční soustava nepřeje vašemu znamení v oblasti financí, ale hned ze začátku března byste naopak měla mít šťastnou kartu.

kozo.gifKozoroh
Vaše pleť by potřebovala nějakou vzpruhu. Je zašedlá a unavená, ale není se čemu divit. Zima je dlouhá a slunečních paprsků není tolik. Zkuste jí dopřát speciální péči v podobě peelingu a masky. Nebo se svěřte do rukou zkušené kosmetičky. Vaše pleť zajásá a vám to také zvedne náladu.

vod.gifVodnář
Jestli patříte mezi ty ženy, které by chtěly zhubnout, a že nás není málo, je nyní ten ideální čas začít. Najdete v sobě motivaci i vytrvalost. Bylo by dobré se poradit s někým erudovaným. Ano, jsou to nějaké výdaje, ale vezměte to tak, že investujete do sebe. A palce vám bude držet celé hvězdné nebe.

ryby.gifRyby
Zkuste změnu, hvězdy vám budou nakloněny, ať se pustíte do čehokoliv. Jedete příliš dlouho v zajetých kolejích. V šatníku, jídelníčku i v přístupu k věcem. Rozhodně nebudete litovat.

Reklama