Beran
Ale no tak, zase máte tendence se litovat a upadat do nepříjemných nálad. Tak to ne, hlavu vzhůru. Žádné velké katastrofy se přeci nekonají, tak se nekoukejte jak boží umučení. Rýmička přejde, dárky stihnout dorazit včas a spálený plech lineckého nestojí za výčitky. Zapalte si voňavou svíčku, pusťte si pohádku a bude zase dobře.

Býk
Zase se ozývá vaše urputnost. Všechno nemusí být dokonalé, věřte nám. Na stole nemusí být dvacet druhů cukroví, okna není třeba leštit dvakrát, každý nemusí dostat deset dárků a stromeček není třeba mít v jedné barvě. Takže klídeček, méně stresu, pohoda. Vánoce nejsou o naleštěné domácnosti, plném stole a kupě dárků…

Blíženci
Je moc prima, že pomáháte všude kolem a léčíte bolístky vašim blízkým a kamarádkám, ale snažte se, aby problémy ostatních nepřecházely i na vás. Je důležité říct promiň, už ti nemůžu víc pomoct. Vy byste měla totiž zůstat vždy na prvním místě. Každý je svého štěstí strůjcem, nezapomeňte.

Rak
Vánoce klepou na dveře, milí Raci, už se připravujete? Přestože na to úplně počasí venku nevypadá, nenechte se zmást a začněte chystat svůj domov, vydejte se na nákup posledních dárků, o víkendu se pusťte do jejich balení, ať si poslední předvánoční týden užijete v klidu. Protože přesně v takovém duchu se ponese.

Lev
Lvi, hvězdy vám pro tento týden radí, abyste si pořádně vyrazili z kopýtka. Užijte si předvánoční veselí, vyrazte s kamarádkami na svařené víno a důkladně se nalaďte na svátky. Čeká vás týden plný zábavy a radosti! Možná se s někým seznámíte, možná vás váš partner překvapí něčím nečekaným. Ať už to bude jakkoliv, budete mít úsměv od ucha k uchu.

Panna
Panny, rozhodně tento týden neztrácejte na dobré náladě. Možná, že je venku velký shon, ale vy se tím nenechte strhnout. Nasaďte pohodový režim. Dopřejte si dostatek odpočinku, hodně spánku, nějaký ten večírek a sejděte se s přáteli, které jste dlouho neviděly. V práci udělejte vše potřebné a zbytek odložte až na období po Vánocích.

Váhy
Kolem vás to bude následující týden hezky jiskřit. Okolí získáte tím, že bude naslouchat a ve vaší společnosti bude všem příjemně. Opačné pohlaví to vypozoruje velmi brzy a bude se snažit dostat do vaší přízně a udělá pro to maximum. Třeba to otevře oči i tomu, na kterého už si chvíli myslíte. I zadní nemusí zoufat, jejich protějšek taky onu jiskru ucítí…

Štír
Zaplaví vás nečekaný příliv energie a všechno půjde jak po drátkách. Tak tu energii vyšlete tím správným směrem. Dotáhněte nákupy či úklid. Nebo už konečně zajděte na to slíbené kafe s kamarádkou, které si slibujete už měsíce. Uvidíte, jak to potěší ji a hlavně vás.

Střelec
Následující týden budete mít dar dávat lidi dohromady, stmelovat vztahy, posilovat rodinnou sounáležitost. Budete šířit pohodu na kilometry daleko. A pokud víte o někom, kdo potřebuje trochu popostrčit, nebo třeba vyžehlit nějaký spor, určitě ho k tomu pobídněte. Ano, strkat prsty do cizích záležitostí obvykle nepřináší nic dobrého, ale tentokrát se vyplatí udělat výjimku.  

Kozoroh
Ti, kteří vás znají, na vás poznají všechno, víte o tom? I když se usmíváte, moc dobře vědí, že se něčím trápíte. Pomoc vám ovšem nenabídnou, protože se bojí vaší obvyklé vzteklé reakce, když se s vámi něco děje. Nestyďte se a řekněte si o pomoc, možná vám bude stačit jenom se vypovídat.

Vodnář
Pozor na alkohol! Týden vánočních večírků je tady a vy moc dobře víte, co s vámi moc skleniček alkoholu udělá. Mluvíte až moc narovinu a to se v prostředí plném kolegů a nadřízených zrovna nehodí. Nechte si popíjení na čas, kdy budete s dobrými přáteli a na oficiálních večírcích se kroťte.

Ryby
Neplýtvejte energií na věci, které nemůžete změnit. Soustřeďte se na vlastní život a nechte své okolí řešit své problémy skrze jiné lidi, než jste vy. Předně musíte ve vánočním shonu zachránit sebe a svůj zdravý rozum, než se vydat ostatním napospas a pak se zhroutit doma úplně unavení.

Reklama