Týdenní horoskop pro Berany:

horoscopeVaše kondice bohužel není taková, jakou byste si představovala. Zjistila jste to nedávno, nebo to záhy zjistíte, a budete velmi rozladěná. Ohlédnete-li se ale nazpět, nemůžete se divit, nechovala jste se ke svému tělu zrovna přátelsky. Místo na trhání rekordů, na které momentálně nemáte energii, se ale zaměřte spíše na relaxační techniky a odpočinek.

 


Týdenní horoskop pro Býky:

horoscopeRáda byste toho hodně zvládla a vaše plány jsou velkorysé. Už dopředu vás musíme varovat - není to ve vašich silách. Raději rovnou některé akce odřekněte a srovnejte se s tím, že všechno prostě nestihnete. Vyhnete se tak rozladění a pocitu, že nemůžete dohnat poslední vlak. To je pochopitelně nesmysl, ještě jich pojede spousta...


Týdenní horoskop pro Blížence:horoscope

Nenechte si stoupnout momentální slávu do hlavy, zůstaňte za každých okolností střízlivá. Zvláštní pozor si dejte na ty, kteří se kolem vás po vašich úspěších najednou vyrojili a snaží se vytáhnout z vás rozumy... nechte si svoje know how pro sebe a odolejte pokušení pochlubit se. Bude to těžké, protože vy se chlubíte ráda :), ale berte to jako výzvu.


Týdenní horoskop pro Raky:

horoscopeNeunavujte se teď  činnostmi, které vám nejdou tak, jak byste si představovala. Jste talentovaná a šikovná, kvůli tomu ale přece ještě nemusíte zvládat na jedničku úplně všechno. :) Navíc, pokud něco neděláte s chutí, nebude vám to dělat radost - a jaký to potom má všechno smysl? Věnujte se tomu, co vás naplňuje štěstím - ať už je to cokoli. Na hecování kolegy nebo šéfem nedbejte, vy víte, kde jsou vaše přednosti.

 


Týdenní horoskop pro Lvy:

horoscopePokud vás čeká příjemné setkání s vaší kamarádkou, které plánujete delší dobu, rozhodně ho neodvolávejte kvůli žádnému muži. Litovala byste, i když jste ráda ve společnosti opačného pohlaví, občas potřebujete i ženskou energii. Proberte všechno, co vás trápí - asi vás nepřekvapí, že nejenom vy se potýkáte s různými problémy ohledně vztahů. Třeba najdete díky kamarádce recept i na své potíže.

 


Týdenní horoskop pro Panny:

horoscopeI když momentálně nemáte chuť plánovat dalece do budoucna, měla byste aspoň v základních obrysech tušit, co vás čeká a kam vlastně směřujete... rozhodně vás neposíláme k vědmě, kartářce nebo stolku s kyvadýlkem... Ostatně vy jste praktická osoba a podobným věcem nevěříte, pro vás jsou důležitá jasná fakta. Anebo že byste měla chuť nahlédnout pod magickou pokličku? :) Vy se bát nemusíte, stojíte nohama na zemi dost pevně.

 


Týdenní horoskop pro Váhy:

horoscopeKdo se moc ptá, moc se dozví, říká se, milé Váhy. Tak s tím počítejte a popřemýšlejte, jestli radši dál nebudete žít ve sladkém „nicnevědění“. Samozřejmě že pravda je jenom jedna, ale srovnat se s ní nebývá právě jednoduché, zvláště pro ženy, které si umí vystavět vzdušné zámky a rády a dlouze v nich prodlévají. Ať už se rozhodnete jakkoli, rozhodně nedoporučujeme pátrat v cizích kapsách a mobilech!

 


Týdenní horoskop pro Štíry:

horoscopeZachovala jste se ke svému partnerovi poněkud macešsky a teď přemýšlíte, jak to napravit. Nemusíte vymýšlet nic složitého, kolikrát potěší milý pohled a vřelý úsměv. Tak ho na své tváři vykouzlete a uvidíte... snad vám bude odpuštěno. Pokud to nebude stačit, zřejmě jste se „zakousla“ hloub, než jste myslela nebo chtěla. Pak je na místě větší akce, inspiraci hledejte u své kamarádky, u které to doma klape. :)


Týdenní horoskop pro Střelce:

horoscopeMěla byste si ujasnit, které ze svých známých považujete za opravdové přátele. Není ve vašich silách stihnout setkat se se všemi, proto věnujte svůj čas jen tomu, kdo za to stojí. To samozřejmě neznamená, abyste ostatní odřízla. Jste totiž velmi společenská, znáte hodně lidí a dokážete komunikovat na různých úrovních, to je vaše velké plus. Využijte více telefon nebo e-mail, i když dáváte přednost osobnímu setkání, váš den má zkrátka „jen“ 24 hodin, víc ani ň.


Týdenní horoskop pro Kozorohy:horoscope

Vaši přátelé vědí, že se na vás mohou spolehnout. Podáte-li jim pomocnou ruku, rozhodně neucuknete, a to ani ve chvíli, kdy celá záležitost pro vás začíná být nepohodlná. To všechno vás velmi ctí, ale pokud máte problémy s časem a doma už vás pomalu nevidí, omezte své kontakty a už nikomu nic neslibujte, i když máte pocit, že bez vás se to neobejde... musí! Nemůžete se rozkrájet.


Týdenní horoskop pro Vodnáře:

horoscopeOslňujete okolí svými dovednostmi a znalostmi, až mají ostatní pocit, že vám k dokonalosti nic neschází, což vám pochopitelně lichotí. Když vás někdo požádá o radu, máte vždy po ruce hned několik řešení. Jestliže ale potřebujete radu vy sama, najednou není na koho se obrátit. Všichni se totiž domnívají, že vy žádný problém mít přece nemůžete, proto se ani neobtěžují vám naslouchat. Co se dá dělat, poradit si teď musíte sama.


Týdenní horoskop pro Ryby:

horoscopeOdolejte pokušení a spolkněte jedovatou poznámku na adresu vaší kolegyně. Ano, pije vám krev už dlouho, ale teď není ten správný čas na sarkasmy. Možná budete muset tento týden udělat práci za někoho jiného, což vás nepříjemně zdrží a vyruší od vašich povinností, ale nestěžujte si - nebo aspoň ne nahlas. :) Vaše snaha bude zaznamenána a oceněna.

 

Reklama