Týdenní horoskop pro Berany:

horoscopeVáš rodinný život není zrovna uspokojivý, což vás sice mrzí, ale neděláte nic pro to, aby se situace zlepšila. Přitom je to tak jednoduché, stačí věnovat těm, se kterými sdílíte domácnost, trochu více pozornosti. Možná vás překvapí, jaké problémy vlastně řeší vaše děti, váš partner nebo vaši rodiče. Že jste o ničem netušila? Není divu, když se domů chodíte jen vyspat!


Týdenní horoskop pro Býky:

horoscopeTíží-li vás myšlenky, se kterými se prostě nechcete nikomu svěřit, zkuste si na sebe udělat více času a najít si chvilku na to, abyste se ponořila sama do sebe. Není to lehké, je potřeba se zastavit a připravit se na to, že budete čelit i tomu, co jste uložila opravdu hluboko do svého nitra a možná jste se k tomu ani nemínila nikdy vracet. Jenomže tak jako je pro vás důležitý pořádek a harmonie kolem vás, stejně potřebujete i mír uvnitř sebe. Důležitým klíčem pro vás nechť je slovo odpuštění.


Týdenní horoskop pro Blížence:horoscope

Umíte se velmi dobře přizpůsobit situaci a prostředí, ve kterém se zrovna pohybujete, to je o vás všeobecně známo. Dejte si ale v následujících dnech pozor na to, aby vaše přizpůsobení se nebylo tak dokonalé, že se nakonec ani vy nevyznáte v tom, jak je to vlastně „doopravdy“. Jsou jisté hodnoty, kterých byste se měli držet, ať se děje cokoli. Neriskujte zbytečně, tentokrát by to nevyšlo.


Týdenní horoskop pro Raky:

horoscopeJe-li váš partner ten typ manžela/přítele, který se ve všem spoléhá na vás, a vy ho v tom ještě necháváte, pak se nedivte, že si občas sáhnete pěkně na dno. Veškerá zodpovědnost je na vaší straně a její tíha na vás nyní dopadá. Na nic nečekejte a hned dnes ho čímkoli „zaúkolujte“. Podle toho, s jakou energií se toho zhostí, dobře poznáte, koho vlastně máte po svém boku.


Týdenní horoskop pro Lvy:

horoscopeTento týden vám prospěje trocha samoty - a také samostatnosti, milé Lvice. Na všechno přece nepotřebujete asistenci a pomoc, projevte také trochu vlastní iniciativy a aktivity, vždyť jste přece „holky šikovné“. :) Partnera překvapte něčím dobrým k snědku - víme sice, že nejste z těch žen, které by partnera utahovaly na vařené nudli (máte jiné přednosti), ale výjimečně udělejte ústupek a vykouzlete v kuchyni nějakou specialitu. Uvidíte to nadšení!


Týdenní horoskop pro Panny:

horoscopeO víkendu zůstaňte doma, milé Panny, a pomalu se pusťte do jarní reorganizace skříní a zásuvek. Máte rády pořádek a tentokrát vám udělá dobře i samotný proces uklízení. V novém týdnu přijde nabídka slušného přivýdělku, ale za cenu vašeho velkého úsilí. Proto zvažte, jestli vám to stojí za to! Nebude lepší si vychutnat začínající jaro?


Týdenní horoskop pro Váhy:

horoscopeVaše intuice je opravdu velmi silná, a ani tentokrát vás, bohužel, nezklamala. Vyjde najevo to, co jste už delší dobu tušila, a rozhodně z toho nebudete mít radost. Co se dá dělat, s tím už se musíte smířit a možná to nakonec pro vás nebude ani tak těžké, jak jste se obávala. Vždyť přece víte, jak se říká, že všechno zlé je pro něco dobré. :) Radost si udělejte živými řezanými květinami, kterých je teď všude spousta. Pozvednou váš domov i vaši náladu.


Týdenní horoskop pro Štíry:

horoscopeHrozí vám, milé Štírky, že se utopíte ve svých vlastních představách a snech, kterým se poslední dobou tak ráda poddáváte. Snění určitě není špatné a je rozhodně lepší představovat si světlé zítřky než se pořád něčeho obávat, ale měla byste přece jen zůstat nohama víc na zemi a reálně zhodnotit své šance. Pokud vám něco nevyjde, neobviňujte všechny kolem vás, ale nejdřív zpytujte svědomí, zda přece jen chyba není na vaší straně.


Týdenní horoskop pro Střelce:

horoscopeUznat, že jste udělala chybu, nebude snadné. Utěšit by vás mohlo, že to nebývá snadné pro nikoho. Proto byste mohla zpytování svědomí pojmout jako výzvu, což je vám naopak blízké, a neváhat nadále s omluvou a hlavně s nápravou toho, co se vám nepovedlo. Snažte se o maximální soustředění, hlavně v práci, než si nadřízení všimnou, že vaše práce není stoprocentní - to je to poslední, co byste chtěla. :)


Týdenní horoskop pro Kozorohy:

horoscopeZamyslete se nad tím, jestli svůj názor neprezentujete příliš razantně. Stačilo by trochu ubrat a ostatní by ještě rádi ustoupili, věřte nám. :) Doma to pro změnu nepřehánějte s péčí a starostlivostí, vaši blízcí se vedle vás cítí jako mravenci vedle buldozeru. Nechte je dýchat, uvařte si kávu, dejte si něco sladkého na zub a relaxujte!


Týdenní horoskop pro Vodnáře:

horoscopePoužívejte méně slov, zkrátka v následujících dnech mluvte méně a přemýšlejte nad tím, jestli by nebylo lepší místo věčných rad jít rovnou příkladem. Zejména vaše děti vám budou vděčné, když si místo obvyklé přednášky vyslechnou spíš krátká slova útěchy a dočkají se vaší přímé pomoci. Ať se o vás neříká, že vám skutek utek! :)


Týdenní horoskop pro Ryby:

horoscopeVaše sebevědomí se naprosto neočekávaně vyhouplo do nebeských výšin. Daří se vám buď v práci, nebo v soukromí, což je samozřejmě skvělým důvodem pro to cítit se na vrcholu sil. Dejte si ale pozor na to, abyste nevystupovala až příliš suverénně, a nezapomínejte na to, že trocha pokory ještě nikoho nezabila. Vaše nejbližší rohlíkem stejně neopijete a budou vaše momentální teatrální vystupování považovat spíše za podivný až trapný chvilkový rozmar.

Reklama