Týdenní horoskop pro Berany:

horoscopeV práci mějte emoce pod kontrolou a ve vyhrocených situacích zachovejte klidnou hlavu, přestože ostatní budou jevit známky šílenství. :) Pokud se potřebujete zklidnit, odeberte se domů, tam najdete útočiště a nikdo po vás (snad :)) nebude nic chtít.

 


Týdenní horoskop pro Býky:

horoscopeBudete postavena před hotovou věc a je na vás, jak se k ní postavíte. Nezříkejte se ale ani tak odpovědnosti nebo jakékoli, byť malé, možnosti věci měnit, protože byste se tím pádem vyřadila ze hry. O to přece nestojíte. Vydolujte ze sebe zbytky sebevědomí a síly. Máte ji!


Týdenní horoskop pro Blížence:

horoscopeVaše upřímnost způsobí hluboké rány a vy si to bohužel uvědomíte, až když bude pozdě. Vyřčená slova už nevrátíte zpět. Zkuste se ale dál už nepohybovat jako slon v porcelánu, naděje umírá poslední. Třeba to ještě napravíte. Možná...


Týdenní horoskop pro Raky:

horoscopeJako by vám byla v těchto dnech dána schopnost jasnozřivosti, uvidíte věci, které ostatním unikají. Budete umět poradit nejen svým blízkým, ale i cizím lidem, kteří vás požádají o radu. Škoda, že se tato jasnozřivost nevztahuje i na vás samotné... i když... zkuste zase jednou poslechnout svůj vnitřní hlas.


Týdenní horoskop pro Lvy:

horoscopeVaše přítelkyně či kamarádka potřebuje vaši pomoc, ale bohužel si o ni sama neřekne, protože ví, že toho máte hodně, a nechce vám ještě přidávat starosti... je na vás, abyste poznala, co se děje. Mějte oči otevřené a čtěte mezi řádky. Váš vhled do situace, kterou ona osoba prochází, bude pro ni zásadní.


Týdenní horoskop pro Panny:

horoscopeVaši blízcí budou bohužel v příštích dnech zdrojem vašeho rozladění. Dostane se k vám informace, kterou jste snad ani nechtěla vědět, a budete mít velký problém s tím, jak s ní vlastně naložit. Řiďte se srdcem a pomozte tomu, koho máte upřímně ráda a o kom jste přesvědčená, že vám za to stojí.

 

 


Týdenní horoskop pro Váhy:

horoscopeNěkdo, o kom jste se domnívala, že ho dobře znáte, vás překvapí natolik, že se vám tomu ani nebude chtít věřit. Tak tedy - věřte! A přehodnoťte své mínění o této osobě. Někdy je potřeba udělat si pořádek jak ve věcech, tak v lidech kolem sebe.

 


Týdenní horoskop pro Štíry:

horoscopeČekají vás zásadní události v rodině. Ačkoli se vás budou dotýkat spíš okrajově, budete muset říct svůj názor, tak dobře zvažte, jaká slova zvolíte. O víkendu si naordinujte chvíle o samotě, abyste získala prostor k přemýšlení. V pondělí vstoupíte do rozjetého vlaku a rychlé pracovní tempo vám bude vyhovovat.


Týdenní horoskop pro Střelce:

horoscopeV příštích dnech se ukáže, nakolik jste byla ohledně jisté osoby zaslepená. Nakonec vás to vlastně ani nepřekvapí, protože vy jednáte přímo a nesnášíte úskoky, zatímco zjistíte, že jste měla tu čest s velkým intrikářem. Neváhejte, co s tím udělat. Je-li to jen trochu možné, odřízněte ho.


Týdenní horoskop pro Kozorohy:

horoscopeVěnujte víkend partnerskému a rodinnému životu, protože v něm je vaše jistota, díky které všechno zvládáte. Je ale potřeba nejen brát, ale i dávat. Po víkendu vás zavalí pracovní povinnosti a na nic jiného vám nezbude čas ani energie.

 


Týdenní horoskop pro Vodnáře:

horoscopeVelmi vás zasáhne, když zjistíte, že někdo z vašich blízkých trpí, a vy máte pocit, že mu nemůžete pomoci jinak než radou. To je ale zásadní omyl. Máte i jiné možnosti a neváhejte s pomocnou rukou, protože pak už by bylo pozdě - a vám by zbyly výčitky svědomí.

 


Týdenní horoskop pro Ryby:

horoscopeBudete potřebovat hodně samostatnosti a také odvahy. S výzvou, která na vás čeká, si ale poradíte dobře a potvrdíte si, že máte dost sil. Neváhejte pomoci, pokud vás o to někdo požádá. Odměnou vám bude nakonec daleko víc než „jen“ dobrý pocit. :)

Reklama