Týdenní horoskop pro Berany:

horoscopeMáte citlivější období, což může vaše okolí překvapit. Nejste zrovna ten typ ženy, která by své city dávala okatě najevo, ale v nejbližších dnech se tomu asi neubráníte. A není to vůbec špatně! Jen ať všichni vidí, že máte svoji něžnější stránku. Váš partner vás rád přivine na srdce a bude vás hýčkat.

 


Týdenní horoskop pro Býky:

horoscopeČeká vás několik změn, které ale překvapivě budete vnímat pozitivně. A to je co říct, protože vy změny zrovna nemusíte, že, milé Býčice. :) Nemáte se čeho bát, tentokrát budou opravdu k lepšímu, což se okamžitě projeví, takže ani ty nejvíce nedůvěřivé z vás nebudou brblat a stěžovat si. Což ocení vaše okolí, zejména váš partner.


Týdenní horoskop pro Blížence:

horoscopeVšímejte si v těchto dnech více těch, kteří jsou vám nejblíže. Nemusí se jednat pouze o rodinu. Vaši pomocnou ruku potřebuje třeba vaše kolegyně v práci nebo sousedka... neváhejte, protože nikdy nevíte, kdy budete v situaci, že budete pomoc potřebovat zase vy. Čím lepší vztahy máte s lidmi okolo sebe, tím kvalitnější je váš život.

 


Týdenní horoskop pro Raky:

horoscopeNevěřte každému, kdo se k vám chová důvěrně. Lidí, na které se můžete opravdu spolehnout, zase tolik není, a to vy víte. Nedávejte v těchto dnech na první dojem, jste přecitlivělá a snadno se můžete zmýlit v odhadu. Důvěřujte jen těm nejspolehlivějším, abyste nebyla zklamaná.


Týdenní horoskop pro Lvy:

horoscopeChystáte-li se vyrazit do společnosti se svým (novým) partnerem, snažte se o to, aby se vedle vás cítil dobře a nepřipadal si jako na „druhé koleji“. Jste ozdobou každé sešlosti a váš partner to s vámi v tomto ohledu nemá lehké. :) Pokud vás nezná už dlouho, mohl by ztropit žárlivou scénu jako z nějakého béčkového filmu. Tak pozor na to!


Týdenní horoskop pro Panny:

horoscopeV příštích dnech vás pravděpodobně překvapí mírné „ochlazení“ vztahů s některými rodinnými příslušníky. Pokud jste přesvědčená, že nemůžete ustoupit ani o píď, pak s tím zřejmě nic nenaděláte a jediná možnost je nechat tomu čas. Neřešte nic v rychlosti ani v rozčilení, a to se týká všech záležitostí, nejenom těch rodinných.


Týdenní horoskop pro Váhy:

horoscopeNěkdo z vašich přátel či rodinných příslušníků vás požádá o radu, která se bude týkat mezilidských vztahů. Dost pravděpodobně se bude jednat o nevěru. Pokud do věci dlouhodobě vidíte, můžete i poradit, ale jestli se v situaci neorientujete a znáte vše jen z vyprávění, pak můžete asi těžko pomoci, navíc když z duše nerada lidi soudíte... a dobře děláte. :)

 


Týdenní horoskop pro Štíry:

horoscopeČeká-li vás návštěva úřadů, kterou už nelze odložit, třikrát si zkontrolujte, než vyrazíte, jestli máte s sebou vše potřebné. Budete roztržitá, tak ať zbytečně nevážíte cestu. Ověřte si také úřední hodiny nebo otvírací dobu. V příštích dnech bude všechno tak trochu jako na kolotoči, snažte se proto brzdit, co to půjde.

 


Týdenní horoskop pro Střelce:

horoscopeMálokdo by to do vás řekl, ale vy umíte také žárlit! V přítích dnech si, zdá se, doma užijete takovou malou „Itálii“, zvlášť je-li váš partner také v ohnivém znamení. V tom případě by možná bylo lepší se na pár dní někam odstěhovat. :) A jinak si dávejte aspoň pozor na pusu a nepijte přes míru, abyste pod vlivem alkoholu nevyslovila něco, co už nepůjde vzít zpět.


Týdenní horoskop pro Kozorohy:

horoscopePříští dny budou plynout bez velkých událostí, můžete se proto těšit na klidné období, kdy nebudete muset řešit žádné důležité záležitosti. Tak zvaně vypnout můžete hlavně doma. Výbornou relaxací budou ruční práce nebo práce v kuchyni. Vykouzlete pro své blízké něco dobrého, odměnou vám budou jejich oddané pohledy a „vymetené“ talíře. :)

 


Týdenní horoskop pro Vodnáře:

horoscopeNevoďte nikoho za nos, a to ani s odůvodněním, že vám ho/jí je líto. Pokud váš vztah s vaším partnerem už dávno není tím, co od něj očekáváte, a přesto jej chcete udržet, začněte s případnými změnami hlavně sama u sebe. Dělat mrtvého brouka už dávno nezabírá, je čas na změnu.


Týdenní horoskop pro Ryby:

horoscopeBudete překvapivě tvrdohlavá a neústupná, zvláště co se týká vaší práce. Jen si dejte pozor, jestli ten, koho právě kritizujete za liknavost nebo hloupost, nestojí za vašimi zády. Aby vás to pak nemrzelo! Tabu by pro vás na pracovišti mělo být jak pomlouvání vašich kolegů, tak vašeho nadřízeného. Můžete si postěžovat doma nebo svým přátelům, ale jinak držte jazyk za zuby, nechcete-li přijít o místo.

Reklama