ber.gifBeran
Budete mít tendenci důvěřovat lidem, kteří si to ani v nejmenším nezaslouží. Pokud si nedáte pozor, někomu sednete na lep a potom toho budete litovat. Než se necháte někým ovlivnit, zjistěte si o něm a jeho minulosti víc. Ušetříte si tak nejen spoustu slzy, ale i těžce vydělané peníze.

byk.gifBýk
V následujícím týdnu se budete cítit jednoduše neporazitelně. Pocítíte nejen fyzickou, ale i psychickou sílu a odolnost. Jen pozor, abyste nebyla až moc zahleděná sama do sebe. Narcisty nemá nikdo rád. Své úspěchy nezveličujte a raději si je vychutnejte sama a v tichosti.

bliz.gifBlíženci
Je nám líto, ale hvězdy hovoří jasně. Váš život se příští týden změní v jednu velkou katastrofu. Zapomenutý deštník nebo dítě zapomenuté ve školce. Připravte se, že podobné záseky u vás budou příštích sedm dní na denním pořádku. Proto si počínejte obzvlášť pečlivě a dávejte si pozor hlavně na přechodech. Hrozí, že přehlédnete jedoucí auto nebo tramvaj.

rak.gifRak
Svým polibkem vás v příštích dnech obdaří múza. Probudí ve vás kreativního ducha a vy budete mít pocit, že doma nemůžete nechat kámen na kameni. S vervou se vrhnete do zkrášlování domácnosti a připravíte ji na blížící se podzim. Dejte tomu průchod, ale partnera raději pošlete na pivo.

lev.gifLev
Někdy stačí pořádně zapnout mozkové závity a předejdete tomu, že budete dokola opakovat tu samou chybu. Nemusíte si vybírat stále stejný typ partnera. Pořádně se zamyslete nad tím, co vám vždy začne vadit a až v budoucnu zjistíte, že má muž dané charakterové vlastnosti, berte nohy na ramena.

panna.gifPanna
Pořídit si zvířátko není jen tak. I když se cítíte někdy osamocená a zvažujete pořízení nového chlupatého společníka, dobře se připravte se na to, že občas budete s láskou vzpomínat na dobu, kdy jste žádného neměla. Mít pejska je jako mít dítě a svůj program budete muset podřizovat jemu.

vaha.gifVáhy
Buďte obezřetné! Váš partner si často vysnívá jiné ženy, což je sice přirozené, ale nesmí se to přehánět. Nedávejte mu tak často prostor na takové myšlenky. Pomůže třeba to, když nějakým způsobem okořeníte váš sexuální život. Stačí partnera překvapit něčím novým.

stir.gifŠtír
Trápí vás silná a bolestivá menstruace? Možná je to proto, že poslední dobou nežijete zdravě. Menstruace se odvíjí třeba od toho, jak moc se stresujete, ale i od toho, co jíte. Pokud se tedy budete cpát smaženým jídlem z rychlého občerstvení, vrátí se vám to v podobě bolesti každý měsíc.

strelec.gifStřelec
I když ještě občas svítí sluníčko, venku se už dost ochladilo a letní teploty jsou ta tam. Nepodceňte to. Je dost možné, že příští týden chytnete nějakou chřipku. Nezapomínejte proto na zdravý pohyb, vitamíny a dobře se oblékejte.

kozo.gifKozoroh
Máte pocit, že poslední dobou nejste ve své kůži? Nebojte, to přejde. Možná to souvisí nejen s vaším duševním rozpoložením a negativními myšlenkami, ale také se stravou. Zkuste ji trochu změnit, dát si něco pestřejšího, zdravějšího. Uvidíte, že to pomůže.

vod.gifVodnář
Je na čase navštívit obchody a koupit si nové šaty. Nějaké s podzimním vzorem, které se hodí pod kabát a ke kozačkám, byste jistě potřebovala. Určitě nebudete litovat své koupě. Ale vybírejte pečlivě, aby vám pak jen neležely roky ve skříni.

ryby.gifRyby
Čeká vás příjemný týden plný překvapení. Nebojte se zkusit nové věci. Bude se vám dařit a nakonec zjistíte, že se cítíte skvěle a váš strach byl zbytečný.

Reklama