5a7872c3bdaaf5a3b8bc4a7c27obrazek.jpgBeran
Hoďte si kostkou a padne vám šestka, štěstěna je totiž na vaší straně. Bude se vám dařit při hrách, ale i sázkách. Tak co? Nezkusíte si vsadit nebo koupit los? Máte před sebou ideální týden.

5a3b8bd791023obrazek.jpgBýk
Pozor na štípance všeho druhu. Budete neuvěřitelně přitažliví pro hmyzáky z celého okolí. Takže pokud se chystáte do přírody, nezapomeňte s sebou zabalit repelent a možná i léky na následné ošetření. Ale i tak si nenechte otrávit pobyt venku. Vše ostatní bude totiž na jedničku.

5a3b8bec6b323obrazek.jpgBlíženci
V následujícím týdnu se vám bude hodit věta, že méně je více. Vzpomeňte si na ni při balení, plánování, ale i při nákupech. Více věcí vždy neznamená větší komfort. Může to být přesně naopak. Mohou pak tížit vaše svědomí i batoh.

5a3b8c0474793obrazek.jpgRak
Raci, počítejte s tím, že se vám tento týden příliš dařit nebude, a to po vztahové a komunikační stránce. Vyhýbejte se obloukem diskuzím, u nichž by mohlo dojít ke konfliktu. Stejně tak si raději nechte pro sebe svůj kritický názor na věc. Občas to přinese více užitku, než říkat věci hned a bez obalu.

5a3b8c187690bobrazek.jpgLev
Lvi, čeká vás neutrální týden bez větších zádrhelů, zvratů nebo novinek. Nemusíte ani smutnit, ani skákat radostí do stropu. Využijte toho. Běžte si vyčistit hlavu do lesa, zajděte si sami na skleničku nebo na kávu, čtěte si a věnujte se výhradně sami sobě. Naplánujte si zkrátka takový lehký a neutrální program.

5a3b8c2959e94obrazek.jpgPanna
Začíná vám naprosto královské a úspěšné období. Panny, hvězdy jsou na vaší straně. Nebojte se riskovat, choďte se vztyčenou hlavou a vyčkávejte na nové výzvy, známosti a příležitosti. Svět vám bude doslova ležet u nohou. A pozor, možná se vyplatí vsadit si sportku, když jste teď ty klikařky.

5a3b8c40918c5obrazek.jpgVáhy
Nebojte se přiznat, že toho máte za poslední dobu dost a potřebujete se zastavit. Nebude vůbec špatná, naopak. Každý z nás potřebuje tu a tam vypnout. Požádejte své rodiče, zdali by si nevzali na pár dní děti a vy si tak mohla užít sama sebe, partnera a klidnou letní atmosféru.

5a3b8c50b3374obrazek.jpgŠtír
Vypadá to, že by se vám mohlo začít konečně dařit na poli lásky. Je to pouze ve vašich rukách. Pokud jste čerstvě zamilovaná, netlačte na pilu. Mohla byste si pokazit něco, co bylo mohlo být moc krásné a na dlouho.  A vy, co jste ve vztahu už několik let, buďte více nad věcí, neřešte hlouposti a usmívejte se. 

5a3b8c6142f69obrazek.jpgStřelec
Vaším problémem je, že nad vším moc přemýšlíte. Jenže se tím zbytečně trápíte. Což takhle nechat věci přirozeně plynout. Zahoďte všechny stresy za hlavu a užívejte si kouzlo okamžiku. A nezapomínejte, že i v těch negativních zkušenostech se skrývá poučení do budoucna.

5a3b8c75d5756obrazek.jpgKozoroh
Začne se vám dařit v práci a to tak, že by vás mohlo čekat i povýšení. Rozhodně nepolevujte a uvidíte, jak vám zasloužený postup zjednodušší život, a to nejen po finanční stránce. V oblasti zdraví si dejte pozor na bolesti hlavy, mějte u sebe raději v kabelce lék, který vám nejlépe zabírá.

5a3b8c898c821obrazek.jpgVodnář
V partnerském životě na vás čeká nějaká nemilá zpráva. Připravte se na to, že následující týden bude vypjatější a možná dojde i na velkou hádku. Pokuste se potlačit svou přirozenou přehnanou upřímnost a buďte taktní, jinak by se celá situace mohla ještě víc vyhrotit.

5a3b8ca22e11cobrazek.jpgRyby
Zahrňte svou lásku něhou a porozuměním. V oblasti vztahů je kolem vás mnoho rozporů a nyní je potřeba maličko víc upřednostnit váš protějšek a postarat se, aby byl šťastný. Velice často myslíte jen na sebe a osoba po vašem boku by mohla rychle nabýt dojmu, že pro vás není vůbec důležitá.

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit

Reklama