5a7872c3bdaaf5a3b8bc4a7c27obrazek.jpgBeran
Slunce, kytky, ptáci, zelená tráva, modré nebe… je tolik věcí kolem, které vám teď dělá radost, tak si nenechte zkazit náladu hádkou s někým blízkým, jež vás čeká. Jsou prostě chvíle, kdy se dva lidé na něčem neshodnou. A zkuste to hodit hned za hlavu. Nemá smysl si svůj hněv hýčkat, ničemu to neprospěje.

5a3b8bd791023obrazek.jpgBýk
Minulý týden se flirtovalo a teď do práce. Vyhrnout rukávy a dohonit vše zameškané. V práci, doma, na zahrádce, před domem. Jarní úklid vám pomůže si i hezky utřídit myšlenky. Tak šup pro smeták, kyblík, hadr, prachovku…

5a3b8bec6b323obrazek.jpgBlíženci
Máte chuť na změny. Přijde vám, že vše běží v zajetých kolejích a je čas trochu zase rozvířit vody. Hvězdy vám přejí, tak se do toho pusťte. Radíme, abyste začala třeba účesem. Jarní vítr ve vlasech vám udělá moc dobře. Šatníku nějaký nový kousek také prospěje.

5a3b8c0474793obrazek.jpgRak
Tento týden, milí Raci, budete mít sexuálního apetitu na rozdávání. Asi jaro ve vzduchu, nemyslíte? Užívejte si proto hrátek se svým partnerem klidně několikrát denně. A pokud jste náhodou single, aura, která z vás bude vyzařovat, může snadno dopomoci právě k nečekanému seznámení nebo novému vztahu.

5a3b8c187690bobrazek.jpgLev
Pokud chcete něčeho tento týden dosáhnout, rozhodně se nebojte využít své osobnosti, charismatu a intelektu. Ve vzduchu jsou také nové příležitosti, šance a výzvy. To vše vám hraje do karet. Nakloňte si své kolegy z práce na svou stranu a pokuste se společně řešit vzniklé problémy a pracovní nástrahy. Bude se vám dařit!

5a3b8c2959e94obrazek.jpgPanna
Milé Panny, asi budete muset několikrát v tomto týdnu zatnout zuby a přejít přes několik nepříjemných situací. Díky své povaze, vnitřní síle a životní energii vše ale dopadne dobře a vy si ke konci budete moci vydechnout úlevou a těšit se na lepší zítřky. Naplánujte si proto na druhou polovinu týdne nějakou sladkou odměnu.

5a3b8c40918c5obrazek.jpgVáhy
Ve vašem okolí je muž, kterému se více než líbíte, jenže ho přehlížíte nebo jím opovrhujete. Pokud prahnete po novém vztahu, rozhodně byste mu měla dát šanci. Odhoďte masku nepřístupnosti a ukažte mužům, že se vás nemusí bát. Budete jistě překvapená, kolik pánů si vás najednou dovolí oslovit. Čeká vás týden lásky, tak jí dejte prostor.

5a3b8c50b3374obrazek.jpgŠtír
Pro vás je budoucí týden plný rozhodování, připravte se tedy na to. Je ale dobré, že vše bude hrát do karet vám, nemusíte se tedy ničeho bát. Zkuste tedy poslouchat svůj vnitřní hlas, co vám nešeptává a řídit se podle něj. Nemusíte se bát, vypadá to, že všechny nástrahy, co vás čekají, zvládnete na jedničku. 

5a3b8c6142f69obrazek.jpgStřelec
Nenechávejte nic na poslední chvíli, jak je u vás zvykem. Mohlo by se vám to šeredně vymstít. Hlídejte si všechny platby, smlouvy a platnosti důležitých dokladů. Buďte opravdu ve střehu, alespoň následující týden. Nebylo by ale špatné na tomto vašem neduhu zapracovat i do budoucna.

5a3b8c75d5756obrazek.jpgKozoroh
Je to bída, snažíte se najít si novou práci, ale pořád se nedaří. Nezoufejte a zkuste se poohlédnout v oboru, který je vám blízký a to i když v něm nemáte zkušenosti. Možná byste konečně mohla dělat to, co vás tak baví. Pokud práci máte, pak se nejspíš nacházíte v období váhaní, zda se snažit o vyšší pozici ve stávající práci anebo se začít poohlížet po jiné. Hvězdy jsou nyní nakloněny změně.

5a3b8c898c821obrazek.jpgVodnář
Přechod do slunného počasí jste odnesla tak, jak jste nechtěla. Poležíte si pár dní s chřipkou a tělo bude tak vysílené, že nebudete zvládat pracovat ani z domova. Berte to jako vztyčený ukazováček, který vám ukládá odpočinek za úkol, ne že se máte kvůli penězům uhnat! Pamatujte na to, že odpočinek je potřeba zařadit do svého nabitého programu také.

5a3b8ca22e11cobrazek.jpgRyby
Váš partner chce vyrazit na dovolenou bez vás a vy se cítíte ukřivděná. Jen ho nechte jet a naopak se podívejte po letenkách na prodloužený víkend v nějakém evropském městě spolu s kamarádkou, nebo kamarádem. Proč byste si taky nemohla dopřát dovolenou od „manželství“.

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit

Reklama