ber.gifBeran
Připravte se na pořádnou jízdu. A teď nemáme na mysli tu na horské dráze, i když jí možná bude ta životní zřejmě podobná. Z nudného stereotypu byste se měly vymanit tento týden. Mějte oči otevřené a nebojte se přihlásit se do různých soutěží či si zakoupit stírací los.

byk.gifBýk
I když se zdá, že se momentálně neřeší nic jiného než viry, ve vašem případě půjde tato tématika brzy stranou. Můžete totiž potkat novou lásku, ale jen v případě, že si ji budete přát. Dejte tedy pozor na to, jak svá přání formulujete. Osud je nevyzpytatelný.

bliz.gifBlíženci
Možnosti seberealizace jsou různé. Pokud stále tápete, kdy začít, začněte právě teď. Přihlaste se do online kurzu a začněte se učit cizí jazyk nebo si najděte video návod, jak si ušít šaty. Budete mít ze sebe radost a úzkosti z existenční krize brzy pominou.

rak.gifRak
Propadáte špatné náladě, ale to není správný přístup. Je jasné, že situace kolem tomu moc nenahrává, ale pesimismus je špatná cesta. Užívejte si slunce a vyrazte na procházku nebo sáhněte po hezké knížce, která pohladí vaši zamračenou duši.

lev.gifLev
Jste rozená vůdkyně a nyní se vám vaše přirozená autorita bude hodit. Hodně lidí vám bude naslouchat, tak svůj vliv nezneužijte, ale předejte dál svoje myšlenky. A přidejte tolik potřebný optimismus a dobrou náladu.

panna.gifPanna
Panika není zrovna to pravé, co vám aktuálně pomůže. Hoďte se do pohody, jezte vitaminy, dodržujte základní hygienu a vyrazte na procházku do lesa. Nadýcháte se čerstvého vzduchu a bude vám fajn. Tento týden navíc bude přát i počasí.

vaha.gifVáhy
V partnerském vztahu vám bude přáno. Zažijete spolu spousty zábavy a hezkých chvil. Tento týden také pravděpodobně potkáte známého, s nímž jste se dlouho neviděla. Bude to milé setkání.

stir.gifŠtír
Bude vás honit mlsná a vy budete mít neustále pocit, že máte chuť na něco dobrého. Zkuste se ale udržet, nechcete přeci hned před začátkem jara přibrat do svých oblíbených šatů. A pokud zhřešíte, jděte si třeba zaběhat. Budete se hned cítit lépe. Později byste si to pak mohla vyčítat.

strelec.gifStřelec
U vás doma bude vládnout trochu chaos a hodně věcí bude mimo kontrolu, včetně vašich dětí. Zkuste vymyslet, jak fungovat všichni pohromadě bez hádek a stresu. Možná by bylo fajn si společně sednout a situaci probrat se všemi členy rodiny.

kozo.gifKozoroh
Někdo ve vašem okolí se k vám zachová velmi laskavě a nezištně vám nabídne pomoc. Neodmítejte ji kvůli své přehnané hrdosti. Ukázat slabost nemusí být vždy špatně. Přijměte pomocnou ruku a vaše vztahy se posunou na novou úroveň.

vod.gifVodnář
Občas máte tendenci věci přehnaně dramatizovat. A do také situace se dostanete i v příštím týdnu. Pamatujte, že základem je zachovat chladnou hlavu a nešířit kolem sebe paniku. Nějak bylo, nějak bude.

ryby.gifRyby
Osud k vám bude příznivě nakloněn. Konečně se dočkáte toho, po čem jste už tak dlouho toužila. Je ale potřeba, abyste pro to i něco udělala. Sezením se založenýma rukama ještě nikdo nikdy ničeho nedosáhnul.

Reklama