Beran
Smůla se vám bude lepit na paty nejen v pátek třináctého, ale celý následující týden. Proto mějte oči na stopkách a nepouštějte se do žádných riskantních podniků. Venku se zdržujte co nejméně a s vánočním úklidem raději počkejte.

Býk
Vaše nálada bude v týdnu na bodu mrazu. Snahy vašich přátel a příbuzných vás rozveselit, vám polezou spíš na nervy. Ale snažte se na ně nebýt zlá, myslí to s vámi dobře. Procházka vánočně vyzdobeným městem by vám mohla prospět.

Blíženci
Bude vás honit mlsá, proto raději cukroví dobře schovejte a kupte si třeba čokoládu. Mohlo by dojít k tomu, že všechno spořádáte ještě před Vánocemi a potom se na vás bude zbytek rodiny vyčítavě dívat a vy si budete muset znovu stoupnout k válu a činit se.

Rak
Zdá se vám, že stojíte na křižovatce a když to konečně nerozseknete, zblázníte se. Nemusíte se rozhodovat hned, dejte si na čas. Přes Vánoce si všechno důkladně rozmyslete a zásadní rozhodnutí udělejte až po nich. Bude to tak pro vás lepší.

Lev
Tento týden bude pro dlouhodobé vztahy velmi příznivý. Budete schopné vycítit, co se ve vašem partnerovi odehrává. Proto si s ním budete blízko. Vyhněte se ale tendenci manipulovat s ním. Na konci týdne mají nezadané velkou šanci na seznámení.

Panna
Nebojte se o svých citech mluvit a budete je projevovat s nadšením, které vašeho partnera občas až zaskočí. Ruku v ruce s tím sice půjde i žárlivost, ale pokud si dáte pozor, aby vám nepřerostla přes hlavu, můžete takovým způsobem váš vztah okořenit.

Váhy
Měly byste dávat věci dohromady, přemýšlet nad svou budoucností a uvažovat, co všechno chcete ještě od života získat. Pokud zjistíte, že jsou některé plány tak ambiciózní a náročné, že na ně sami nestačíte, najděte člověka, jehož můžete požádat, aby do toho s vámi šel.

Štír
I když se hýbete poměrně dost a cítíte se dobře, samy si uvědomujete, že je vaše tělo v horším stavu, než ještě nedávno bylo. Možná by neškodilo, kdybyste si našly osobního trenéra, který by vám přesně poradil, co máte dělat.

Střelec
Měla byste se konečně naladit na vánoční atmosféru. I když se vám to možná nelíbí, Vánoce jsou opravdu tady. Vyrazte třeba na vánoční trhy, dejte si svařák a pokochejte se osvětlením. Pro vaše nervy však nedoporučujeme Staromák ani Drážďany.

Kozoroh
Ještě sháníte vánoční dárky a už toho máte až nad hlavu? Zkuste se trochu porozhlédnout po internetu. Možná budete překvapena, co vás „cvrnkne do nosu“. Přeplněné obchody opravdu nejsou pro vás. Vysávají vám energii.

Vodnář
Tento týden potkáte ve svém blízkém okolí někoho, koho ještě neznáte, ale určitě si padnete do oka. Pokud jste svobodná, možná to bude ten pravý.

Ryby
Leze na vás splín a máte pochmurnou náladu. Ale to se brzy spraví. Poklábosíte se známými nebo s příbuznými a hned vám bude lépe. Ale pozor, nepřenášejte svou špatnou náladu na ostatní. Nechte si své nálady pro sebe. Raději čerpejte dobrou energii ze svých známých.

Reklama