Týdenní horoskop pro Berany:

horoscopeNeustále nad sebou pochybujete, přemýšlíte, zda děláte správné kroky a jestli váš život směřuje, tam kam chcete. Berani, přestaňte tolik myslet. Věřte, že život si pro nás připravuje jen takové zkoušky, které jsme schopni zvládnout. Tak už se tolik nestresujte a usmívejte se. Pamatujte, všechno nějak dopadne :-).

 


Týdenní horoskop pro Býky:

horoscopeBýci, vy můžete v blízké době očekávat příjemnou zprávu. Vypadá to, že by se mohlo jednat o něco, co vylepší váš finanční rozpočet. Ovšem, chce to jít tomu štěstíčku trošku naproti. Pokud chcete přidat, zajděte za svým nadřízeným. Kdo nic nezkusí, nic nezíská. Myslete na to!    


Týdenní horoskop pro Blížence:horoscope

Stereotypní styl života už vás nebaví a toužíte po trošce toho vzrušení. Dopřejte si ho! Seberte odvahu a udělejte něco, po čem už delší dobu prahnete. Nemáte se čeho bát! Může to být skok padákem, kurz potápění či trocha neškodného flirtu s kolegou z vedlejší kanceláře. Je jen na vás, do jaké akce se pustíte. Snít sny je krásné, ale není lepší je zažívat?


Týdenní horoskop pro Raky:

horoscopeTento týden se můžete konečně pustit do úkolů, které se vám doteď zdály nesplnitelné. Druhá polovina srpna přeje vaší pevné vůli a vy se tak můžete směle vydat za tím, co si už delší dobu přejete. Ať už je to vytvoření nového životopisu a získání lepší práce, nebo zhubnutí těch pár kil, které jste za poslední měsíce nabrala. Nastavte si své cíle střídmě a nechtějte zázraky hned, ale pokud se rozhodnete nyní, máte velkou šanci na úspěch.


Týdenní horoskop pro Lvy:

horoscopeStále je váš měsíc a vy jste tak plné energie a nápadů. Využijte toto období pro zorganizování setkání po letech se svými spolužáky ze základní, nebo střední školy a užijte si vyprávění zajímavých životních příběhů. Možná zjistíte, že jste nakonec opravdu tak daleko, jak jste chtěla ve vašem věku být a váš život je krásný a plný. Dávejte si v týdnu pozor na přehnané utrácení, mohlo by se vám to koncem měsíce vymstít.


Týdenní horoskop pro Panny:

horoscopeV týdnu si raději moc věcí neplánujte, protože vaši přátelé budou lehce nezodpovědní a budou vám vše měnit za pochodu. Věnujte se spíše sobě a kupte si něco pěkného pro radost - třeba víkendový relaxační pobyt v horách, kde si odpočinete s partnerem, nebo nejlepší kamarádkou. Na konci prázdnin vás čeká ještě hodně úkolů a tak je potřeba načerpat nové síly.


Týdenní horoskop pro Váhy:

horoscopeDoma všechno skvěle funguje, ale v práci vás v blízké době čeká nemilá zpráva. Neděste se, nepůjde o žádnou tragédii, ale přesto ji neuslyšíte ráda. Nedejte na sobě ale znát, jak moc vás ta novinka naštvala. V tomto případě bude asi lepší sklonit hlavu a nechat věcem volný průběh. Pokud byste se pustila do odboje, hrozí, že celou situaci ještě zhoršíte. Tentokrát zkrátka platí, že mlčeti zlato.

 


Týdenní horoskop pro Štíry:

horoscopeV poslední době se odbýváte a už to začíná být znát. Neustále řešíte jen to, co musíte, ale vůbec nehledíte na vlastní potřeby. Změňte to a začněte třeba tím, že si zajdete na skvělou večeři. Při té už můžete pomalu uvažovat, kdy se objednáte ke kadeřnici, na masáž nebo do sauny. Život je krátký, tak si ho užívejte víc, než doposud.


Týdenní horoskop pro Střelce:

horoscopeBudete mít chuť udělat něco nečekaného, ale pozor na impulzivní plány. Pokud se chystáte na dovolenou, promyslete všechny alternativy a nedejte na první doporučení, které uslyšíte. Ne všichni mají stejný vkus, a co se líbí jednomu, to může druhého děsně štvát. Myslete nejen na své potřeby, ale zohledněte i přání ostatních členů rodiny. Určitě byste celou dobu nechtěla poslouchat, jak jste vybrala špatně.

 


Týdenní horoskop pro Kozorohy:horoscope

Vy potřebujete změnu! Každodenní stereotyp vás už pomalu ale jistě přivádí k šílenství. I když máte pocit, že z rozjetého vlaku není možné vyskočit, pokuste se o to. Stačí přitom málo. Nahlaste doma studenou kuchyni a udělejte si výlet, třeba s kamarádkou. Uvidíte, že i takový drobný výpadek v honbě za blahem rodiny pro vás bude znamenat mnoho.


Týdenní horoskop pro Vodnáře:

horoscopeMáte pocit, že jste ve svém okolí nepochopeni a že se vám nic nedaří? Zkuste přepnout na pozitivní myšlení. Na všem špatném si najděte něco pěkného. Neříkejte, že to nejde, jde to :-). Nic není tak zlé, jak to vypadá. Navíc si můžete být jisti, že toto nepřející období za pár dní skončí. Takže hlavu vzhůru a myslete na lepší zítřky.

 


Týdenní horoskop pro Ryby:

horoscopePokud toužíte po lásce, mějte právě teď oči pořádně otevřené! Objeví se totiž někdo, kdo by mohl být ten pravý. Bude splňovat vše, co si jen přejete, ale pozor, aby vám neutekl. Zadaní, pro vás máme také jednu radu, okořeňte si společné chvilky. Není totiž nic horšího než nuda. Vyrazte spolu na výlet, nebo si udělejte pořádně žhavý večer. Uvidíte, že váš vztah dostane opět příjemnou jiskru. :-)

Reklama