Týdenní horoskop pro Berany:

horoscopeJe velká škoda, že v citovém životě neumíte být aspoň občas stejně realistická a rozumná tak jako například v pracovních záležitostech. Často jste totiž ve vztahu k vašim nejbližším, zejména pak k vašim dětem a partnerovi, velmi nekritická, čímž jim ovšem prokazujete tak zvanou medvědí službu. Nedělejte nikomu otroka, ani těm, které milujete!


Týdenní horoskop pro Býky:

horoscopePříznivé období, kterým procházíte, bude trvat, zvláště když přestanete neustále „vyhlížet“, kdy se to asi tak pokazí... nesýčkujte a přijměte s pokorou všechno (hezké), co k vám přichází. Co se má stát, stane se, a vy, protože jako pravá Býčice stojíte nohama na zemi, zvládnete mnohé. Tak se pořád nemučte obavami!


Týdenní horoskop pro Blížence:horoscope

Nemoc přichází většinou tehdy, když už tělo neví, jak by vám dalo najevo, že s ním nezacházíte dobře. Zamyslete se nad svým překotným životním stylem a nad vaší životosprávou - opravu nemáte co zlepšovat? Ale nepovídejte! Nechcete-li celé léto strávit po doktorech, je nejvyšší čas učinit správná opatřební. Pokud se cítíte po všech stránkách fit, patříte ke světlým výjimkám ve vašem znamení - a můžete si gratulovat. :) ...Pokud zrovna nedržíte v ruce třeba cigaretu!


Týdenní horoskop pro Raky:

horoscopePatrně si to úplně neuvědomujete (jinak byste to totiž nejspíš nedělala :)), ale v některých situacích vystupujete zbytečně zaujatě a působíte velmi tvrdě, což vám pochopitelně ubírá na vaší něžné ženskosti. Není to škoda? Ukažte, že umíte být i poddajná, zvláště jestli jste nezadaná a hledáte životního partnera... Pokud partnera máte, i toho potěší, když přestanete urputně trvat na svém a uděláte malý ústupek... uvidíte, jaké osvěžující účinky na váš vztah to bude mít. :)


Týdenní horoskop pro Lvy:

horoscopePokud nežijete ve spokojeném vztahu, máte skvělou příležitost přehodnotit vaši situaci. Jste-li dlouho bez partnera, problém bude patrně i ve vysokých nárocích, které na něj kladete. Ano, oponujete správně, že jste náročná i sama k sobě, ale nechcete-li zůstat na ocet, pak asi tudy cesta nevede... Opravdu si myslíte, že je rozumné stále čekat na prince na bílém koni?


Týdenní horoskop pro Panny:

horoscopeNebojte se o vaše nejbližší, milé Panny, víte, že strach oslabuje a není dobrým společníkem ani rádcem. Pokud vás trápí, že vaši bližní mají problémy, snažte se aktivně pomoci a hlavně - vyždímejte ze sebe veškerý optimismus, který se ve vás ukrývá. Pláčem, smutným obličejem a náladou pod psa opravdu nikomu nepomůžete.

 


Týdenní horoskop pro Váhy:

horoscopePokud vás trápí neutěšená situace doma, snažte se ze všech sil s partnerem komunikovat. Neuzavírejte se do sebe a neutíkejte před nedorozuměními do samoty nebo do společnosti kamarádek, ty vaši domácí nepohodu nevyřeší. I když mohou poradit, nevidí všechny souvislosti a hlavně - nebydlí s vámi. Co takhle si vyrazit si radši o víkendu spolu, sami, jen vy dva s partnerem?


Týdenní horoskop pro Štíry:

horoscopeMenší zdravotní problémy překonáte, není třeba se obávat. Hlavně se nevysilujte psychicky! Nehádejte se zbytečně se svými nejbližšími a v práci se nepřete s nadřízenými, tam by to opravdu smysl nemělo. Obecně se snažte spíše o smír na všech frontách, a to i tam, kde jste dlouhodobě s někým „v rozkolu“. Uvidíte, že se vám uleví.

 


Týdenní horoskop pro Střelce:

horoscopeStále z vás energie doslova tryská a i pro své okolí jste jejím spolehlivým zdrojem. Užívejte si toho, kolik máte sil. Na pracovním poli se vám nebývale daří, a to i bez vašeho většího přičinění. Tato mimořádně příznivá situace ještě nějaký ten pátek vydrží, máte proto skutečně důvod k optimismu. Menší nezdary při vyjednávání s partnerem tolik neřešte a hlavně netlačte moc na pilu, abyste nezbourala něco, co jste dlouho budovala...


Týdenní horoskop pro Kozorohy:

horoscopeVaše obavy se nenaplnily, což by vám mělo dodat na optimismu. Vidíte, ne vždycky musí jít všechno podle toho nejhoršího scénáře. Zároveň byste si měla uvědomit, že nemusíte mít ždy a ve všem pravdu, a přiznat ji aspoň občas také vašemu partnerovi...zaslouží si vaše uznání a také něžná slůvka, kterými kdoví proč až příliš šetříte.

 


Týdenní horoskop pro Vodnáře:

horoscopeNa váš dobrý úsudek se spoléháte nejenom vy sama, ale také vaše okolí. Proto byste měla některé své názory opravdu dobře zvážit a možná i přehodnotit, protože se může stát, že se opíráte o informace, které už dávno neplatí. Ověřujte si proto dobře všechno, co k vám přichází, a netrvejte sveřepě na něčem, co už dávno může být pasé.


Týdenní horoskop pro Ryby:

horoscopeKrásné počasí vás láká k hrátkám všeho druhu, pokud jste svobodná a nezadaná, nebraňte se ničemu, ale přesto - dávejte si pozor zejména po fyzické stránce. V lásce a péči mějte také své zažívací ústrojí - ne že se odbudete zmrzlinou a limonádou nebo nějakým rychlým občerstvením z bufetu, víte dobře, že váš žaludek není z azbestu!

Reklama