Týdenní horoskop pro Berany:

horoscopePříští dny budou plné malých potěšení. Měla byste se ale umět obdarovat i sama, nespoléhejte na nikoho a udělejte si radost koupí krásných květin, které ozdobí váš stůl, nebo si třeba vyberte nový odstín rtěnky. Tím potěšíte nejen sebe, ale i partnera, který změnu ocení.


Týdenní horoskop pro Býky:

horoscopeNeplánujte si toho moc, protože pak budete naštvaná sama na sebe, že nestíháte. Jenomže to, co chcete stihnout, prostě není v lidských silách... seškrtejte plány na polovinu, a to zejména ty víkendové, nechcete-li se zničit a rodinu otrávit.


Týdenní horoskop pro Blížence:

horoscopeTrápí vás, že nemáte dost času na své koníčky. Jak je to dlouho, co jste udělala něco jen tak, pro svoji radost, nikoli z povinnosti nebo prostě proto, že to nikdo jiný za vás neudělá? Změňte pohled na věc a přehodnoťte vaše priority. Uvidíte, že se vám uvolní ruce a ucítíte i příliv energie.

.


Týdenní horoskop pro Raky:

horoscopeV určité záležitosti neustále paličatě trváte na svém, příští dny však ukážou, že váš přístup je zbytečně křečovitý a vlastně si jím i škodíte. Pochopíte to ale sama, nebude potřeba, aby vám kdokoli cokoli vysvětloval. A tak je to nejlepší. :) Na víkend nikoho nezvěte a užijte si klidu.

 


Týdenní horoskop pro Lvy:

horoscopeZtráty i nálezy, tak by se dala definovat vaše nejbližší budoucnost... zajímavé na všech ztrátách bude, když zjistíte, že jste některé věci k životu vlastně vůbec nepotřebovala, jen jste si to myslela. Pozřete a díky tomu objevíte nové obzory, o kterých se vám ani nesnilo. :)

 


Týdenní horoskop pro Panny:

horoscopeNebojte se ptát na cokoli, protože jak se říká: Líná huba, holé neštěstí. Pokud máte strach, že snad budete vypadat hloupě, honem na to zapomeňte. Naopak, svými dotazy a připomínkami prokážete to, že o věcech přemýšlíte a hledáte logická řešení. To ocení zejména váš šéf. Že by se rýsovalo povýšení?

 


Týdenní horoskop pro Váhy:

horoscopeBuďte aktivní ve vyhledávání nových informací o tom, co vás zajímá. Narazíte na zajímavá fakta, o kterých jste doposud neměla tušení. Ve světle nových poznatků uděláte zřejmě i pár změn, které osvěží nejen vás, ale i vaše okolí.


Týdenní horoskop pro Štíry:

horoscopeVrhněte veškerou energii, kterou máte nazbyt, do vašeho vztahu s partnerem. Není to zbytečná citová investice, právě naopak! I když se vám zdá, že vše běží tak, jak má, neznamená to, že se přestanete snažit. :) Fantazii se meze nekladou, jen si dejte pozor, abyste nevymyslela program, který sice bude bavit vás, ale vašeho partnera nikoli.

 


Týdenní horoskop pro Střelce:

horoscopePomáhat můžete i radou a vřelým slovem. Máte srdce na pravém místě, o tom ostatně vaše kamarádky i přátelé něco ví. :) Abyste se ale citově nevyčerpala, dobijte baterky v přírodě. Dejte protentokrát barům a hospůdkám vale a místo toho nasávejte čerstvý vzduch a očím nabídněte pohled do zeleně.


Týdenní horoskop pro Kozorohy:

horoscopeProbuďí se ve vás vaše něžnější já. Pomůže vám váš partner, tak ne že ho utnete hned v počátku, že na žádné „hlouposti“ nemáte čas a náladu! Ale máte! Nebojte se sama sebe a nechte promluvit vaše ženství. Nemusíte být pořád za tu pragmatickou a praktickou. :)


Týdenní horoskop pro Vodnáře:

horoscopeNebudete mít nikde stání. Budete sice mít spoustu energie a chuť do práce, ale nebudete dost trpělivá a nic nedotáhnete do konce. Proto se vyhněte byť jen plánování dlouhodobých projektů a nezačínejte nic podstatného. Rychlé a přímé akce naopak budou v příštích dnech tím, co vám půjde skvěle. Jak to využijete, je na vás.

 


Týdenní horoskop pro Ryby:

horoscopeMáte několik věrných obdivovatelů, jeden z nich vám možná vyzná lásku napřímo, tak se nenechte zaskočit. :) Pokud jste volná a dotyčný vám není lhostejný, dejte mu šanci. Zadané Ryby musí jasně vymezit hranice a dát najevo, že nejsou k mání. Bude to možná trochu nepříjemné, ale nedá se nic dělat, nechcete přece zarmoutit vašeho partnera.