Týdenní horoskop pro Berany:

horoscopeTo, co investujete sama do sebe, se vám vyplatí nejvíce. Nesnažte se zachraňovat své blízké za cenu vlastního ohrožení, protože kdo potom podá pomocnou ruku vám? Vy jste ten tahoun, který teď ale energií nesmí plýtvat, protože jí nemáte nazbyt.


Týdenní horoskop pro Býky:

horoscopeUž zase vás vaše okolí nutí sedět jedním zadkem na více židlích, a vy neumíte říct ne. Pokud se to už konečně jednou nenaučíte, nečekejte, že budete spokojená. Zkuste to nejdřív polehoučku, doma, uvidíte, že to dokážete, a možná vás překvapí, že se svět nezboří. :)


Týdenní horoskop pro Blížence:horoscope

Změníte-li výrazně své chování, nedivte se, že se vaše okolí začně zajímat o to, co se s vámi děje. Patrně je za onou změnou jenom vaše momentální únava a nechuť k fyzické aktivitě, tak všem vysvětlete, o co se jedná, a nepřemáhejte se. Nemusíte být vždycky na čele pelotonu. :)

 


Týdenní horoskop pro Raky:

horoscopeOčekávané změny v zaměstnání budou výrazně ve váš prospěch, vy si ale dávejte trochu pozor a kroťte své nadšení, závistivých kolegů totiž není nikdy dost a mohlo by se stát, že vám někdo nebude vaše úspěchy přát... snažte se zachovat neutrální postoj a chování, vyplatí se vám to.


Týdenní horoskop pro Lvy:

horoscopeJste v jednom kole a hrozí, že zapomenete na něco opravdu důležitého, což by vás mohlo v budoucnu velmi mrzet. Zkontrolujte svůj kalendář nebo diář a dávejte pozor, aby se vám nekryly termíny. Všechno plánované si také pečlivě zapište. Paměť sice máte dobrou, ale jistota je jistota. :)


Týdenní horoskop pro Panny:

horoscopeTrochu života do toho umírání, milé Panny. Nepodléhejte únavě a hlavně lenosti, což vám není vlastní. Dlouhé polehávání v posteli vám přinese leda tak bolavá záda. Nikdo neříká, že musíte o víkendu vstávat do tmy, rozhodně ale nepromarněte v posteli celé dva dny. Leda že by tam s vámi byl někdo, kdo by se už postaral o to, abyste neusnula. :)

 


Týdenní horoskop pro Váhy:

horoscopeJste překvapivě odolná, a i když spoustu lidí kolem vás skolila choroba, vy se držíte a nepodléháte... využijte svoji momentální kondici a vyřizujte, co se dá, na úřadech budou kratší fronty a všechno bude odsýpat. :) O víkendu nezapomeňte na pohyb a přísun vitaminů, ať vám zdraví vydrží!

 


Týdenní horoskop pro Štíry:

horoscopeV poslední době jste zbytečně paličatá a držíte se stále svých zaběhnutých zvyků. Je to škoda, protože vám uniká něco hodně důležitého, vy to ale bohužel nevidíte a zjistíte to patrně až ve chvíli, kdy bude pozdě. Chcete-li zachránit, co se dá, musíte začít u sebe.


Týdenní horoskop pro Střelce:

horoscopeŠpatné zkušenosti vás v jisté záležitosti nutí držet se při zdi, měla byste si ale uvědomit, že jedna špatná vzpomínka by neměla ovlivňovat váš momentální i budoucí život. Nebojte se a směle plánujte, ale hlavně si konečně trochu věřte!


Týdenní horoskop pro Kozorohy:horoscope

Pokud jste nad někým v minulosti zlomila hůl a dotyčná žena nebo muž se nyní opět snaží dostat do vaší přízně, zkuste objektivně přehodnotit situaci, a pokud je to jen trochu možné, odpusťte. Tím, že v sobě budete živit negativní energii, škodíte hlavně sama sobě.

 


Týdenní horoskop pro Vodnáře:

horoscopeJe mnoho lidí kolem vás, kteří s vámi rádi tráví čas, vy byste si ale měla uvědomit, kdo je pro vás skutečně důležitý - v příštích dnech dostanete příležitost přijít na to, kteří lidé to jsou.  A kdybyste si konečně uvědomila, že se nemůžete se rozkrájet a být všude, ulevilo by se hlavně vám samotným.

 


Týdenní horoskop pro Ryby:

horoscopeTrápí-li vás ošklivé vzpomínky na minulost, měla byste se konečně pokusit vymazat je z hlavy, protože vás neustále negativně ovlivňují... mohlo by se vám to podařit v příštích dnech a pomůže vám k tomu vaše dobrá přítelkyně. Jen si na ni musíte udělat čas. :)

Reklama