5a54be4c02e1aobrazek.pngBeran
Řekněme si to upřímně – s láskou to tento týden bude jak na houpačce a spíš budete beránci častěji dole než nahoře. Hlavně začátkem nového týdne to bude skřípat. Ale naopak v práci se vám daří a také na vás čeká výhodná koupě. Trochu neplánovaná, ale udělá vám radost.

5a54be8b6dfabobrazek.pngBýk
Máte rádi své jistoty, tento týden ale bude plný změn. Zkuste je vzít pozitivně. Třeba vám přinesou víc užitku, než čekáte. Dejte si pozor na úrazy, taková sádra je pěkná otrava. Na pracovním poli se vám bude dařit a možná se rýsuje i nějaká skvělá nabídku, ale to ukáže až čas.

5a54c11271625obrazek.pngBlíženci
Máte jeden dobrý nápad za druhým. Vaše energie nezná hranic, a když ji využijete správným směrem – třeba k podnikání – mohlo by se vám dost dařit. Dejte si naopak pozor na únavu, ta totiž souvisí s vaším podnikavým duchem. Je před vámi víkend, pusťte si vaši oblíbenou hudbu a alespoň chvíli relaxujte.

5a54bf8642c74obrazek.pngRak
Milí Raci, měsíc se pomalu chýlí do své půlky, a tak je načase máknout. Zkuste prokrastinovat minimálně, přidejte trochu více po sportovní stránce a nezapomínejte se kvalitně stravovat. Uvidíte, že vám takový životní styl brzy přinese své ovoce. 

5a54bff5bfb43obrazek.pngLev 
Necítíte se unavení? Aby ne! Jestli jste ten nástup do nového roku „nepřepálili“. Zvolněte, alespoň maličko. Nenoste si práci domů a dopřejte si relax. Třeba na gauči s knížkou, v kině nebo u dobré večeře v restauraci. Nápadům se meze nekladou. Možná také zauvažujte o meditaci. Stačí pět minut denně a brzy uvidíte výsledky! 

5a54c029cab33obrazek.pngPanny 
Panny, pokud jste se doposud zdráhaly vyzkoušet něco nového, následující týden je pro změny jako stvořený. Hvězdy vám přejí, a tak běžte vyzkoušet nový sport, pozvěte váš objekt zájmu na kávu nebo si prostě ten vyhlédnutý top/sukni/kalhoty kupte a udělejte si radost.

5a54c09aefed7obrazek.pngVáhy
Pro vaše znamení je charakteristické, že máte vlohy pro různé formy umění. Pokud jste s tímto umem ještě nepracovala, začněte. Nebo se o to alespoň pokuste. Uvidíte, že vás to chytne. Přihlaste se na kurz malovaní či keramiky. Bude to pro vás skvělá forma relaxace, navíc tak uspokojíte své nenaplněné touhy.

5a54c071b52b8obrazek.pngŠtír
Stojíte před závažným rozhodnutím. Jenže sama nevíte, jakou cestou se vydat. Jak se říká, dvakrát měř, jednou řež, přesně toho se držte. Sepište si na kus papíru všechny plusy a mínusy dané věci. Nebojte se situaci probrat i se svými nejbližšími. Na druhou stranu se zase nebojte riskovat a vyjít z komfortní zóny. Kdo nic nezkusí, nic nezíská.

5a54c0a9b5c61obrazek.pngStřelec
Snažíte se vždy každému zavděčit a vyhovět, jenže to není zcela správné. Zapomínáte tak sama na vlastní potřeby. Naučte se konečně říkat ne. Zpočátku můžete mít výčitky svědomí, ale vězte, že tak je to v pořádku. V první řadě by mělo jít vždy o vás! Uvidíte, že se vám velmi uleví i po psychické stránce.

5a54c0c752ff3obrazek.pngKozoroh
To, že přiznáte chybu, nebude vaše slabost, ale naopak vaši nejbližší ocení, že nebudete zase dělat, že se nic nestalo a vy jste se nespletli. Někdy je dobré ukázat i svoji křehčí část a projevit trošku víc citu. Příští týden vás zrovna takové situace čekají, tak na to pamatujte a buďte citlivější a sundejte jednou své tvrdé rohy.

5a54c0e033cdcobrazek.pngVodnář
V následujícím týdnu kolem vás budou všichni hodně prskat bacily, tak se zkuste připravit a nakupte si hodně vitamínů a dopujte se. Takový čerstvý citrusový džus k snídani je dobrý začátek. Když si nedáte pozor, vaše imunita bude narušena a poležíte si pár dní v posteli.

5a54c0f7c6c07obrazek.pngRyby
Pořád myslíte na jednoho člověka, kterého jste potkali na sklonku loňského roku a nevíte, jestli se máte ozvat a zkusit se otevřít nové lásce? Ano, stojí to za zkoušku, takže neváhejte, vyndejte telefon a napište mu/jí a domluvte si schůzku. I kdyby to nevyšlo, na chvíli se odtrhnete od svého stresujícího lednového tempa.

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit

Reklama