Týdenní horoskop pro Berany:

horoscopeVždy jste byli  otevřeni všemu novému a připraveni se učit a poznávat nové věci. Nyní nastává čas, kdy se můžete chopit svých dlouho přehlížených šancí a vydat se tím správným směrem. Pokud při tom potkáte někoho zajímavého, není to náhoda, rozhodně nezahazujte jeho vizitku.


Týdenní horoskop pro Býky:

horoscopeVy odjakživa milujete požitky, podzim k těmto hříškům doslova láká. Buďte však opatrní, mohlo by se vám to vymstít. Tedy za předpokladu, že se z hříšků stanou hříchy. Opatrností se tak vyhnete zdlouhavému vysvětlování, slzám, či nepříjemnému vychýlení váhy. Zkráceně - kroťte se.


Týdenní horoskop pro Blížence: horoscope

Vyčerpávají období začátku školního roku by mělo pomalu ustávat. Povolte trochu sevření a dopřejte si odpočinek. Takový, který bude podle vašich představ a snažte se myslet také více sami na sebe! Přílišná snaha vše zvládnout bývá většinou protivníkem a ne pomocníkem.


Týdenní horoskop pro Raky:

horoscopeSpolečenští raci, kteří celé léto slavili a užívali, by mohli začít pociťovat nejen únavu psychickou ale i tu fyzickou. O slovo se budou hlásit tělesné orgány, na které se v plné letní síle příliš nemyslelo. Chtělo by to začít se věnovat také tělesné schránce, která by brzy mohla volat o pomoc!!


Týdenní horoskop pro Lvy:

horoscopeVy byste se měli přestat mračit, žádné mraky nad vámi nevisí, a pokud něco, či někdo není podle vašich představ, tak vám nakonec nezbude nic jiného, než to vzít jako fakt. Mějte lidi kolem sebe rádi takové, jací jsou, sami byste byli neradi, kdyby vás chtěl někdo měnit. 


Týdenní horoskop pro Panny:

horoscopeDovolená je za vámi, nastává pracovní rutina... to pro precizní panny není žádné drama. Konec léta pro vás bude znamením znovu nastávajícího řádu a zvláště panny, které mají děti toto velmi ocení a konečně si oddychnou v pravidelnosti, kterou mají rády. Nezapomeňte však tuto pravidelnost sem tam rozsvítit nějakou nečekanou radostí, vaše okolí to s láskou ocení.


Týdenní horoskop pro Váhy:

horoscopeCeloživotně toužíte po spravedlnosti a rovnováze. S nastávajícími se kratšími dny budete sami nad sebou více dumat, hloubat a váhat..... je vše v pořádku? Je v pořádku mé okolí? A tam může nastat kámen úrazu, nalézt v této době harmonii bude zřejmě těžší, jelikož se budete více dívat po chybách druhých než svých vlastních. A to si leckdo z vašeho okolí nenechá líbit...


Týdenní horoskop pro Štíry:

horoscopeVaše odvaha je často nepřekonatelná. Nyní ale nebude oceněna, nepodceňujte nebezpečí, které se může skrývat v něčem velmi nenápadném. Buďte na sebe opatrnější, dvakrát měřte a jednou řežte, zvlášť do konce září.
Zbytečně neriskujte a ani k riskování nenabádejte druhé, raději si najděte nějakou klidnější zábavu a třeba budete překvapeni, co na vás někde čeká.


Týdenní horoskop pro Střelce:

horoscopeHlavně finanční klid, prosím. Máte rádi krásné věci, jako každý ale tentokrát se snažte spíše šetřit, uspořené korunky se budou brzy hodit. A pěkné věci budou mít stále. Pro střelce, kteří mají děti je teď velmi vhodné období k trávení času s nimi. Možná na to již delší dobu čekají a pro ty, kteří děti nemají, ale chtějí, je vhodná doba se o ně pokusit. 


Týdenní horoskop pro Kozorohy:

horoscopePozorně naslouchejte lidem, se kterými přijdete do styku, od koho to budete čekat nejméně, ten vám poví něco velmi důležitého. Psychická pohoda není právě na vysokém bodě a pro vás je velmi důležité změnit celkový postoj. Vzít svůj život pevně do rukou a s pokorou se pustit do každodenního díla. Také nezapomeňte navštívit své příbuzné, které jste dlouho neviděli.

 


Týdenní horoskop pro Vodnáře:

horoscopeVaše svobodomyslná duše se jen těžko loučí s létem, kolik dobrodružství  jste to letos nestihli? Nemá smysl brečet nad rozlitým mlékem, raději se vrhněte na plánování toho, co je před vámi. Třeba přijde skvělý nápad  od partnera, na který si již dlouhou dobu brousíte zuby, ale neodvážili jste se ho vyslovit. Nechte se prostě  v tomto čase překvapit.


Týdenní horoskop pro Ryby:

horoscopeOkolo ryb je vždy tak trochu mlhavo, mlha nyní zesílí především v rybách samotných. Trošku bude unikat realita všedního dne a svět snění bude o to lákavější. Je potřeba více spojení s realitou, možná by pomohly těžší boty, které vás udrží při zemi. Pokud se ryba začne ztrácet v labyrintu sama sebe, těžko nachází cestu zpět, je proto potřeba, aby měla nějaké zaměstnání zde na zemi, které ji bude těšit. Zkuste si takové  nalézt pro dny, které přicházejí.