5a7872c3bdaaf5a3b8bc4a7c27obrazek.jpgBeran
Vždycky musíte mít všechno přesně naplánované, ale teď je ten pravý čas na to trochu se odvázat. Vyrazte na letní dovolenou vstříc novým zážitkům a dobrodružstvím. Zarezervujte si letenku a hotel a zbytek nechte na osudu.

5a3b8bd791023obrazek.jpgBýk
Nezanedbávejte preventivní prohlídky, mohlo by se vám to vymstít. Vezměte si diář a všechny lékaře obvolejte. Nezapomínejte, že prevence je důležitá, ale lepší je na nemoc přijít dříve než později. Nechcete přeci litovat jako někteří jiní lidé. 

5a3b8bec6b323obrazek.jpgBlíženci
Pokud se snažíte o miminko, příští týden by se mohlo zařadit. Bude pro vás totiž neobyčejně plodný. Pokud naopak po dítěti netoužíte, dejte si dobrý pozor a nezapomeňte se při sexu chránit. Jinak budete za pár měsíců jezdit s kočárkem a chovat. 

5a3b8c0474793obrazek.jpgRak
Není ostuda říct si o pomoc. Zdá se, že vaše psychické problémy jsou ještě palčivější než kdy dřív. Obraťte se na odborníka, který vám poradí a poskytne nezasvěcený pohled do vašich problémů. Když to bude potřeba předepíše i medikaci.

5a3b8c187690bobrazek.jpgLev
Něco, co neváno řekl váš partner, se možná zaseklo někde uvnitř vás. Než začnete říkat, že jste v pořádku a nic vám není, zvažte to. Z malého problému se může stát brzy větší, který bude hlodat vaše svědomí. Promluvte si teď, než to bude horší.

5a3b8c2959e94obrazek.jpgPanna
Pohádala jste se s v poslední někým blízkým? Možná právě proto se necítíte ve své kůži. Zkrátka vám to leží v žaludku. Co takhle uznat svoji chybu a omluvit se? Ne vždy musí být chyba na straně toho druhého. Potom se vám uleví.

5a3b8c40918c5obrazek.jpgVáhy
Vždy nemusí být vše takové, jaké se zdá. Mohly byste být vystaveny nebezpečné situaci. Mějte hlavu neustále zvednutou a dívejte se před sebe. Obzvláště, kdybyste šly během týdne někam pozdě večer. Anebo využijte veřejnou dopravu.

5a3b8c50b3374obrazek.jpgŠtír
Je něco, co potřebujete vědět od svého partnera? Něco, co může ovlivnit budoucnost vašeho vztahu? Promluvte si. Načít takový rozhovor může být občas dost těžké, avšak budete vědět, na čem jste a třeba se vám uleví. Alespoň se zbavíte napětí a nejistoty. Pamatujte, důvěra se buduje pomalu.

5a3b8c6142f69obrazek.jpgStřelec
Nestřílejte od boku, ale miřte do terčů, které máte šanci zasáhnout. Obzvláště se tato rada týká vaší práce. Bude se vám dařit a můžete v následujících dnech dosáhnout viditelných úspěchů. Tak držíme palce!

5a3b8c75d5756obrazek.jpgKozoroh
Hlavou se vám budou honit samé skvělé nápady, hvězdy vám je totiž budou našeptávat. Tak jich hlavně využijte, zrealizujte, pokud je to možné, či si je alespoň zaznamenejte. Třeba se vám časem budou hodit.

5a3b8c898c821obrazek.jpgVodnář
Hýčkejte se, odpočívejte a myslete na sebe. Pokud vás čeká dovolená, přichází v ten správný moment. Jestli ji máte již za sebou, nedivte se, že se cítíte unaveně, vaše tělo prostě nyní potřebuje více odpočinku. A není to rozhodně ostuda. Za týden bude zase lépe.  

5a3b8ca22e11cobrazek.jpgRyby
Připadáte si jak v okovech, ale dost často si je ale sama navlékáte. Neřešte dopředu co by se mohlo stát, ale řešte to až ve chvíli, kdy se to opravdu přihodí. Dopřejte si více volnosti. Bude vám lépe a i okolí to ocení a bude mít z vás radost.

Reklama