ber.gifBeran
 Začátkem týdne zažijete velmi příjemný večer s partnerem. V příjemném duchu se ponesou i další dny. Avšak dejte si pozor na konci týdne. Můžete zažít poměrně nepříjemný rozhovor s někým v práci.

byk.gifBýk
Doteď vám možná lhaní vycházelo, ale s tím je konec. Je čas, abyste začala zpytovat svědomí a omluvila se lidem, kterým vaše lži ublížily. A není jich málo. Udělejte si čistý stůl a začněte znovu. A upřímně!

bliz.gifBlíženci
Tento týden před vámi stojí těžká zkouška a také velké rozhodnutí, které může ovlivnit vaši budoucnost. Měla byste se řídit intuicí a moc nad daným problémem nepřemýšlet. Hlavně nedejte na rady ostatních. Jde přeci o vás, a ne o ně.

rak.gifRak
Pořád dokola se vracíte k něčemu, co byste už měla vyřešit. Pokud máte možnost to změnit, udělejte to, pokud ne, opusťte to. Uleví se vám, uvidíte.

lev.gifLev
Vaše lví hříva by si zasloužila péči. Pokud jste ještě nestihla navštívit kadeřnici, zkuste se objednat. Na kadeřnickém křesle si krásně odpočinete. Klidně se můžete pustit i do nových experimentů, ale svěřte se do rukou někomu, komu důvěřujete.

panna.gifPanna
Pro mnohé panny znamená tento týden plánovaní změn v rodině, ale změny se mohou týkat i rekonstrukce či malování bytu, někteří budou dokonce uvažovat o změně  bydlení. Takové radikální rozhodnutí však dobře promyslete.

vaha.gifVáhy
Od středy odpoledne vsaďte na svoji výřečnost a dobrou paměť. Dokonce budete schopni otevřeně hovořit o svých citech. Proto pokud chcete již dlouho někomu říct, co vás trápí, neváhejte a vsaďte právě na středu.

stir.gifŠtír
Máte dojem, že jste nepostradatelná a že bez vás nic nemůže fungovat. Jenže si tím akorát škodíte, protože na svá bedra nakládáte příliš velkou zátěž. Zkuste trochu víc důvěřovat lidem kolem sebe a svěřit jim víc pravomocí. Uvidíte, že se vám uleví.

strelec.gifStřelec
Partner na vás nemá už nějakou dobu čas a vás to pořádně frustruje. Nebuďte smutná, možná vás brzy velmi mile překvapí. Mezitím si zajděte na nákupy, s kamarádkou na kávu nebo se zadívejte do dobrého seriálu, který vás jen tak nepustí.

kozo.gifKozoroh
Kdy jste někomu naposledy pomohla. Pokud marně pátráte v paměti, je pro vás tento týden jako stvořený pro dobré skutky. Stačí maličkost, kterou si vylepšíte karmu i náladu, ale vděčnost dané osoby pro vás stejně bude největší odměnou. Tak do toho!

vod.gifVodnář
Mějte se ráda. To je poselství pro tento týden. Ty předchozí jste se totiž poměrně zanedbávala a vaše psychika si zaslouží, abyste se nyní hýčkala. Zajděte si na masáže a udělejte si den sama pro sebe.

ryby.gifRyby
Dusna vám nedělají dobře, proto více než kdy jindy dbejte na pitný režim. Zkuste si dát i pauzu od alkoholu a naopak sáhněte po bylinkách, které vás pročistí.

Reklama