Beran
Čeká vás trochu náročný týden, který bude plný příprav, organizačních záležitostí a dodělávek. Vydržte to, protože poté bude následovat naopak období harmonie a klidu. Tak s chutí do toho...

Býk
Vše, co se na vás valí, zvládáte s přehledem, lehkostí a grácií. Ale šetřete s energií, budete ji ještě potřebovat na další úkoly. Není třeba vždy vše dělat na 100 % a teď vás nenabádáme, abyste flákala vaši práci, spíš se šetřete při úklidu nebo pečení...

Blíženci
Zase se kolem vás točí víc mužů než je zdrávo. A spokojenost vám to nepřináší. Naopak. Spíš zmatek v hlavě a různé prekérní situace. Zkuste si utřídit priority a rozhodnout se. Nejde žít v takovém zmatku.

Rak
Na raky přijde krize. Bude se vám zdát, že nic nemá cenu a že jste uvízla v kolotoči práce a péče o domácnost. Přestaňte žít od víkendu k víkendu a najděte si každý den alespoň chvilku, kdy se budete věnovat tomu, co vás baví. Je jedno, jestli to bude vana plná pěny, knížka nebo třeba zkoušení nových receptů. 

Lev
Až vám někdo bude slibovat modré z nebe, nesedněte mu na lep. Dost možná se vás jen snaží získat na svou stranu. Pamatujte si, že v běžném životě vám většinou nedá nikdo nic zadarmo. Nehledejte zkratky. Dřina se vyplatí, a navíc nebudete nikomu zavázaná. 

Panna
V partnerském životě se bude pannám tento týden dařit. Nezadané duše konečně narazí na někoho, s kým bude stát za to vyrazit na rande a ti zadaní si budou užívat zamilovanost plnými doušky. Budťe otevření novým příležitostem a prožívejte vše naplno. Šťastné období nemusí trvat věčně. 

Váhy
Neboje se udělat radikální změnu. Pokud jste až do teď váhala s novým účesem nebo se bojíte zajít si na liposukci, tento týden je jako stvořený na to, abyste se alespoň závazně objednala. Jedna z hvězd souhvězdí vah je vám celá nakloněna a pod její ochranou vše dobře dopadne.

Štír
Býváte v poslední době podráždění? Mějte na paměti, že lidé ve vašem okolí za vaši špatnou náladu nemohou a vybíjejte si ji na nich. Mohlo by se vám to totiž zle vymstít. Tento týden totiž máte v osudu odplatu, která by mohla pramenit právě od vašich nejbližších.

Střelec
Pokud držíte dietu, tento týden si dávejte obzvlášť pozor. Vyhýbejte se tučnému jídlu a cukrům, protože měsíc momentálně silně ovlivňuje gravitační pole, které působí i na rozkládání tuků v těle. Mohl by se vám tedy usadit do problematických partií a těžko byste ho další týden shazovala dolů. Chce to cvičit!

Kozoroh
Pokud se vám poslední dobou zdálo, že jste unavení, tento týden se to změní. Vaše dny se projasní a budete mít mnohem lepší náladu. Využijte energii k řešení problémů. Připravte se na změny.

Vodnář
Nebojte se těžkých situací, které vás čekají. Všechno dobře dopadne, ačkoliv vám to tak možná nepřijde. Buďte silní a pozitivní. To je prvním krokem k úspěchu. Pokud to nepůjde přesně tak, jak byste si přáli, buďte připraveni dělat kompromisy.

Ryby
Pokud vás trápí nějaké problémy, zamyslete se. Možná nejsou tak velké, jak se vám zdá. Berete věci až moc vážně. Nakonec zjistíte, že jste se zbytečně stresovali. Nic není tak horké, jak se zdá. Vždycky může být mnohem hůř.

Reklama