5a7872c3bdaaf5a3b8bc4a7c27obrazek.jpgBeran
Následující týden bude předělový a zpráva, kterou dostanete, změní chod vašeho zaběhnutého života. Neděste se, nebojte se. Spíš očekávejte, že se rozsekne něco, co už dlouho v hlavě stejně řešíte. Ať bude závěr jakýkoli, život půjde dál.

5a3b8bd791023obrazek.jpgBýk
Zkuste se zase pořádně odreagovat a na chvíli zapomenout na všechny povinnosti a starosti. Vezměte si tajně volno a neřekněte to doma, zajděte si sama do kina, nebo se celý den koukejte na oblíbený seriál, zalezte s knížkou do postele, kupte si hříšně drahý kabát, který budete další roky nosit s myšlenkou, že vám to opravdu udělalo radost...

5a3b8bec6b323obrazek.jpgBlíženci
Kolik varování ještě potřebujete? Žádná. Už jich bylo dost. Zkuste věci dělat jinak. Ne lépe nebo hůře, ale prostě jinak. Pokud nezačnete věci měnit, žádný obrat nenastane. Teď je ideální čas, tak toho využijte a pusťte se do toho.

5a3b8c0474793obrazek.jpgRak
Pamatujte, že mít pravé přátelé je velký dar. Nezanedbávejte je. Uspořádejte posezení s těmi, které máte ráda a dlouho jste je neviděla. Jejich společná bude pro vaši psychickou nepohodu, která s vámi v posledních dnech cloumá, tím nejlepším lékem.

5a3b8c187690bobrazek.jpgLev
Odsuňte na pár dní všechna důležitá rozhodnutí. Příští týden vám totiž v tomto směru přát rozhodně nebude. Mohla byste šlápnout vedle a tím negativně ovlivnit svou budoucnost. Větší kroky odložte ideálně na konec měsíce. To se vše v dobré obrátí.

5a3b8c2959e94obrazek.jpgPanna
Právě teď je ideální čas udělat si pořádek ve věcech lásky. Možná už delší dobu nejste spokojená, nebo naopak popíráte své city, abyste objekt své touhy nevyděsila. Ať tak či onak, nastala doba, kdy byste měla být nejen k sobě, ale i partnerovi upřímná. Netrapte se zbytečně, běžte s pravdou ven.  

5a3b8c40918c5obrazek.jpgVáhy
Nedostatek pohybu, málo zeleniny a ovoce, přemíra stresu se na vás začíná pomalu, ale jistě podepisovat. Dejte si pomyslnou stopku a zastavte se. Tímto tempem byste se zničila, což jistě nechcete. Zvolněte tempo a zaměřte se na pohodu a zdravý životní styl, který více než potřebujete.

5a3b8c50b3374obrazek.jpgŠtír
V poslední době opomíjíte sama sebe, a to je obrovská chyba! Následující týden by měl patřit jen a jen vám. Zajděte si na masáž, vyrazte na manikúru, navštivte kadeřnici, zkrátka, rozmazlujte se. Zasloužíte si to. Neustále se věnujete ostatním, proč se tedy pro jednou nezaměřit na toho nejdůležitějšího člověka, na vás?

5a3b8c6142f69obrazek.jpgStřelec
Zvažujete koupi nového vozu či domu, ale zdráháte se tento velký a finančně náročný krok udělat? Hoďte strachy za hlavu. Běžte do toho. Jistě jste již vše důkladně promyslela, takže není potřeba dalšího zdráhání se. Udělejte ten krok k lepším a spokojenějším zítřkům.  

5a3b8c75d5756obrazek.jpgKozoroh
Sexuální pnutí mezi vámi a vaším kolegou/kolegyní z práce je neskutečně silné. Hvězdy vám ovšem radí nezaplétat se a nenechat se svést. Na zábavu by to bylo asi příjemné, ale tento člověk by z vás mohl chtít získávat informace, které by použil proti vám. Flirtujte, ale nepovolte.

5a3b8c898c821obrazek.jpgVodnář
Nenechávejte se tolik využívat a naučte se říkat NE. Tohle kouzelné slovíčko vás zachrání od toho, abyste dělali práci navíc a abyste pomáhali lidem, kteří vám stejnou pomoc nevrátí a ještě se k vám mohou otočit zády. Šetřete síly pro sebe a nebuďte pořád za ty nejhodnější.

5a3b8ca22e11cobrazek.jpgRyby
Nebojujte se svým smutkem sami a otevřete se přátelům a lidem kolem. To, že se uzavíráte do sebe a trápíte se sami doma vás z ničeho nedostanete. Potřebujete zábavu a rozptýlit vaše obavy po tom, co jste si prožili a jak moc vám bylo ublíženo. Chvíli to bude trvat, ale zase se jednoho dne probudíte a uvidíte vše ve veselejších barvách.