Týdenní horoskop pro Berany:

horoscopePracovní záležitosti půjdou stranou. Naštěstí máte kolegy, na které se můžete spolehnout. Podrží vás a nebudou za to ani nic očekávat, snad jen váš vděk. J Vaše pozornost bude jinak plně obrácena na vaše nejbližší. Budete řešit zásadní problém a podaří se vám ho rozlousknout jedině tehdy, když potlačíte vaše ego.

 


Týdenní horoskop pro Býky:

horoscopeBudete neplánovaně odpočívat. O to sladší to bude. :) Užijte si každou vteřinu, dlouho to trvat nebude a je proto důležité, abyste vzácné hodiny, kdy budete relaxovat, využila na sto procent. Příští týden budete jako znovuzrozená. Rozjeďte nové projekty, je ideální čas!


Týdenní horoskop pro Blížence:

horoscopeJe před vámi skvělý víkend, kdy si splníte své sny. Nebude se jednat o lásku, ale i tak (nebo možná právě proto :)) si to maximálně užijete. Formule jedna bude vaše pomalejší sestra. Má to jedinou nevýhodu – zřejmě si v tom nadšení neuděláte tolik času na své blízké. Vynahraďte jim to co nejdříve.

 


Týdenní horoskop pro Raky:

horoscopeNa lidi ve vašem okolí budete působit tak trochu jako starší sestra. Budete o všechny pečovat a ve vhodnou chvíli vytáhnete z rukávu nějakou osvědčenou radu. :) Jen se vystříhejte toho, abyste radila vašemu nadřízenému. Ten ví přece všechno nejlíp – a je lepší ho u toho nechat. :)

 


Týdenní horoskop pro Lvy:

horoscopeZásadní rozhodnutí tento týden nedělejte a nenechte se do nich ani nutit. Zabývejte se vašimi koníčky, které vás naplňují. Můžete už začít plánovat program na podzimní měsíce, protože nerada ztrácíte čas a hlavně se nechcete nudit. Jen se zeptejte partnera, kolik času a energie má on, abyste to s naplánovanými výlety a akcemi nepřepískla.


Týdenní horoskop pro Panny:

horoscopeSvoji rodinu milujete. Váš nabitý program a snaha o perfektní provedení všeho, do čeho se pustíte, vás ale doslova vyčerpaly, a nebudete mít zvlášť o víkendu na nikoho náladu. Pokuste se domluvit s partnerem (dětmi), že nutně potřebujete aspoň pár hodin o samotě. Je vám jedno, kde to bude, ale lepší bude, když opustíte domov vy.

 


Týdenní horoskop pro Váhy:

horoscopeV práci se vám mimořádně daří a zřejmě přijde velmi lákavá nabídka, se kterou si, jako správná Váha, nebudete moc vědět rady. Čeho se bojíte? Překonejte vaši přirozenou skromnost a zhodnoťte objektivně nové možnosti. Pomoci rozklíčovat novou situaci vám může dobrá kamarádka, která vás dobře zná a vždy vám dobře poradí.


Týdenní horoskop pro Štíry:

horoscopeBudete mít příležitost dokázat nejenom slovy, ale i činy, jak moc pro vás váš partner znamená. Situaci zvládnete s přehledem a váš partner vám bude nejenom vděčný, ale bude na vás i pyšný. A to je voda na váš mlýn! Jen nenaslibujte nemožné do budoucna, aby vás to ještě nemrzelo. :)


Týdenní horoskop pro Střelce:

horoscopeBudete vystupovat jako smírčí soudce. Kolem vás budou padat hlavy, zejména na vašem pracovišti, vy ale v ohrožení nebudete a díky vašim zásahům nebude situace tak vyhrocená. I doma se bude hodit diplomatický přístup, který není úplně vaší doménou, ale tentokrát se opravdu vyplatí.

 


Týdenní horoskop pro Kozorohy:

horoscopeMluviti stříbro, mlčeti zlato. To mějte v těchto dnech na paměti, protože vše, co v těchto dnech doma řeknete, by mohlo být velmi brzo použito proti vám. :) Neslibujte partnerovi nic, co nemůžete splnit, a nekritizujte ani příliš jeho chování, i když vás dlouhodobě popuzuje. Vy také nejste bez chyby, však to víte. :)

 


Týdenní horoskop pro Vodnáře:

horoscopeVymeťte pavučiny, a to doslova i obrazně. U vás doma je vidět, že se tam moc nepohybujete, natož abyste tam uklízela, a o víkendu by vás mohla překvapit návštěva… mrzelo by vás, že vaše obydlí zastihla v takovém neopečovávaném stavu.


Týdenní horoskop pro Ryby:

horoscopeDopřejte si exotiku! Nemusíte hned odletět na dovolenou na Bora Bora, i když to by rozhodně nebylo špatné. :) Vás ale občerství i to, když například okusíte nějaké nové chutě, a kvůli tomu nemusíte jezdit daleko. Jde o to dostat do života nové barvy! Pak se i vy rozsvítíte.

Reklama