Týdenní horoskop pro Berany:

horoscopePřestaňte dělat věci za ostatní, a to nejenom doma, ale i v práci. I když si myslíte, že všechno uděláte nejlépe. :) V rodině si zaděláváte na malér - děti nejsou samostatné a partner vám s ničím nepomůže. Nevíte-li, jak na to, začněte v práci, tam je snad rozdělení povinností jasně nastavené. A doma se můžete inspirovat - vytvořte o víkendu seznam, co musí jednotliví členové domácnosti zvládnout. A začněte s novým režimem nejpozději v pondělí!


Týdenní horoskop pro Býky:

horoscopePéče o domácnost vás většinou těší, v posledních dnech ale nemáte na nic čas, události se valí jedna za druhou. Nenamlouvejte si ale, že to doma bude klapat i bez vašeho přičinění - tak to ani náhodou! Smiřte se zavčasu tím, že nebude všechno dokonalé, jinak budete mít špatnou náladu a nic s vámi nebude. O víkendu radši domov opusťte - pohled na zaprášené poličky vás jedině tak iritovat nebude. :)

 


Týdenní horoskop pro Blížence:horoscope

Přepadnou vás pochybnosti, jestli jste s výběrem současného partnera neudělala chybu. V poslední době se doma trochu nudíte a ráda vyrážíte do společnosti jiných lidí, kteří jsou zábavnější. Přemýšlíte-li dokonce o ukončení vztahu, dejte si dobrý pozor, abyste se nepřepočítala. Nezapomeňte, že zevšednění hrozí všem párům. Na vztahu je potřeba pracovat, a ne z něj utíkat za jinými zážitky někam do víru velkoměsta. :)

 


Týdenní horoskop pro Raky:

horoscopeNehledejte za vším složitosti, věci jsou většinou jednodušší, než to na první pohled vypadá. Platí to jak v práci, tak doma. Máte ve vztahu pocit ochlazení? Váš partner vám hned nemusí být nevěrný, možná je jen unavený vaší věčnou a neutuchající péčí. :) Nechte ho trochu dýchat, dejte mu prostor a nepitvejte se v každé větě, kterou řekne.

 


Týdenní horoskop pro Lvy:

horoscopeJako byste v těchto dnech nevěděla, co vlastně chcete. Zvláště pokud jste nezadaná a rozhodujete se mezi několika potenciálními partnery, nemůžete se pro nikoho rozhodnout. Není to náhodou proto, že ani jeden z nich není ten pravý? Hlavně se do žádného vztahu rozumově nenuťte s tím, že se třeba později přece jen zamilujete. Vy potřebujete požár hned!


Týdenní horoskop pro Panny:

horoscopeOtevřou se vám nové obzory a dost pravděpodobně, pokud přemýšlíte o změně zaměstnání, přijde i zajímavá nabídka. Dobře ji zvažte, ale to vám, pannám, nemusíme připomínat. :) Jestli máte pocit, že se nijak nerozvíjíte, pak je opravdu čas na změnu. Stagnace vám neprospívá.


Týdenní horoskop pro Váhy:

horoscopeUž dlouho jste si nepořídila něco pěkného na sebe, přitom se tak ráda krásně oblékáte a milujete také luxusní kosmetiku... zato nákupy vás tolik nebaví, protože vám nepřipadají nijak smysluplné . V příštích dnech ale, pokud toužíte po něčem novém, vyrazte do víru velkoměsta, čeká na vás úlovek, který vám opravdu udělá radost. :)


Týdenní horoskop pro Štíry:

horoscopeVe vztazích máte velká očekávání. Stejně tomu je i v tom současném, ale vypadá to, že vás čeká zklamání, protože opravdu jen málokdo je schopen splnit vaše vysoké nároky. Pokud jste přesto spokojena a nechcete měnit, nenechte se rozhodit jedním nedorozuměním a těšte se hlavně na vášnivé usmiřování, které ve vašem případě vždy stojí za to. :)


Týdenní horoskop pro Střelce:

horoscopeJste tak nějak bez energie? Možná je to tím, že všechny náročné úkoly, které jste měla splnit, jste dotáhla do konce a najednou nějak nevíte, kudy kam. Pokud před sebou nemáte další výzvu, najednou to nejste vy. Poohlédněte se tedy kolem sebe a vrhněte se do nového projektu, kterému vaše maximální nasazení hodně pomůže. A zase budete za hvězdu. :)


Týdenní horoskop pro Kozorohy:horoscope

Úspěchy v práci jsou pro vás velmi důležité a je pravda, že vás věrně provází, protože jste velmi pracovitá a cílevědomá. Neměla byste je ale nadřazovat nad partnerství a mateřství. Jste-li svobodná a bezdětná a toužíte po rodině, máte skvělou příležitost poznat v nejbližších dnech někoho, s kým vás čeká láskou naplněná budoucnost. Mějte oči otevřené.

 


Týdenní horoskop pro Vodnáře:

horoscopeNaučte se tento týden říkat NE. Ale pozor, nikoli druhým, ale sama sobě. :) Máte spoustu plánů, které vás ženou kupředu, bohužel se v nich začínáte ztrácet a nejste schopná žádný z nich dotáhnout do konce a uskutečnit. Vaše rozpolcenost obtěžuje nejen vás, ale i vaše nejbližší okolí.


Týdenní horoskop pro Ryby:

horoscopeNehrajte si v příštích dnech jenom na svém písečku a rozhlédněte se, co se děje kolem. Hrozí, že se odehrají změny, které byste nemusela zaznamenat, a bylo by to k vaší škodě. Zejména na pracovišti mějte oči otevřené. Doma bude klid, snad ne před bouří. :)

 

Reklama