beran.jpgBeran
Máte pocit, že vám partner nevyjadřuje svoje city tolik jako dřív. Někdy je ale třeba začít u sebe. Buďte tentokrát vy proaktivní a začněte první. Způsobíte překvapení, které bude více než dobře přijato.

byk.jpgBýk
Znáte úsloví: netlač řeku, teče sama? Tak přesně to byste si měla tento týden opakovat jako vaši mantru. Některé věci nemáte šanci ovlivnit, popohnat a uspěchat. Smiřte se s tím, bude vám o poznání lépe.

blizenci.jpgBlíženci
Pociťujete podzimní únavu? Nebojte, nejste v tom sama. Bránit se můžete sportem, kávou a pravidelným režimem, ale věřte, že nejlépe pomůže odpočinek. S klidem si sedněte k televizi nebo si vezměte knihu a zabalte se do deky. Nezapomeňte i na delší spánek.

rak.jpgRak
Začínáte si toho nakládat více, než je zdrávo. Chybí vám správná časová rozvaha a pak věci nestíháte a dostáváte se pod tlak. Než na něco kývnete, zkuste si rozmyslet, jestli na to máte čas a opravdu to můžete splnit.

lev.jpgLev
Tento týden budete náchylná k sentimentu. Nostalgie vás bude ovládat, jako již dlouho ne. Nebraňte se, ať jde o kohokoliv. Pokud jsou však pocity doprovázené hořkosladkým bolem, začněte třídit věci, které vám vzpomínku vyvolávají. Deset let staré věci s negativní aurou doma skladovat nemusíte.

panna.jpgPanna
Možná je to tím, že chodíte více na procházky, možná za to může planeta Venuše, která momentálně dohlíží na vaši sexualitu. Každopádně vypadáte skvěle, i když se vám ještě nepodařilo shodit ani kilo. Někdy stačí dobrá nálada a příbytek ženských hormonů.

vaha.jpgVáhy
Tento týden bude celkem radostný a pohodový, až na pracovní povinnosti, které vás zavalí na jeho začátku. Všechno ale zvládněte na jedničku, žádný strach. Zároveň však budete trochu citlivá a možná i podrážděná. Zkuste se hodit víc ho pohody a zůstaňte v klidu, než řeknete či děláte něco, čeho budete později litovat.

stir.jpgŠtír
Věnujte se především sama sobě a nezapomeňte na své zdraví. Vyhněte se alkoholovým dýchánkům, ty vám přinesou jen bolehlav a špatnou náladu. Naopak si vyjděte do přírody na čerstvý vzduch anebo zkuste meditovat.

strelec.jpgStřelec
Tento týden budete mít neustále potřebu dostat ze sebe vše, co vám přijde na jazyk. Na druhou stranu vám však budou vadit i drobné poznámky a popichování od kolegů., které si možná špatně vyložíte. Nenechte se rozhodit. Zbytečně byste dělala dusno sama sobě. Raději se snažte být veselá a rozdávat úsměvy. To se vám může dokonce tento týden vyplatit.

kozoroh.jpgKozoroh
Minulost se vám vrátí jako bumerang, ale nemusí to být nutně špatně. Snažte se z toho vytěžit maximum a poučit se. Ovšem pozor na přílišné babrání se v detailech. Nahlížejte na věci v širším kontextu.

vodnar.jpgVodnář
Menší spory v partnerském vztahu se vám tentokrát nevyhnou. Snažte se, ať nepřerostou ve větší hádku a raději se je pokuste uhasit už v zárodku. I za cenu toho, že ustoupíte a budete si myslet svoje. Pro jednou vás neubude.

ryby.jpgRyby
Dávejte si pozor, co vypustíte z úst. Vy to možná nemyslíte úplně vážně, ale okolí by se toho mohlo chytnout a vyžadovat od vás, ať svá slova proměníte v činy. Nezávazného plácání se tedy raději vzdejte.

Reklama