Týdenní horoskop pro Býky: Konec kritiky!

horoscopeAle ale, milí Býci, co to hvězdy vidí? Nenarostl vám ten nos trochu moc do výšin? Poslední dobou nenecháte na nikom nit suchou a myslíte si, že vy sami víte všechno nejlépe. Jak byste ale hvězdám odpověděli na otázku, kdo je na světě nejdokonalejší? Vy to nejste, že? Tak nechte ostatní konečně dýchat a zdržte se ironických komentářů. Uvidíte, že si rychle najdete jinou zábavu, která bude daleko příjemnější. :)


Týdenní horoskop pro Berany: Neřešte spory v rodině!

horoscopeBerany čeká o víkendu zasloužený odpočinek. Rozlítané období skončilo, zklidníte se a vychutnáte si i běžné činnosti ve všedních dnech, které vás kupodivu nebudou nudit... a to je u vás co říct! Jediné, na co byste si v příštích dnech měli dát pozor, jsou rodinné hádky a rozbroje. Nezavdávejte k nim příčinu vy sami a ani se nesnažte řešit spory mezi ostatními členy rodiny, protože byste to zase odskákali jen a jen vy. Nechte ostatní, ať se klidně poperou!


Týdenní horoskop pro Blížence: Buďte milí, vrátí se vám tohoroscope

Vás, milí blíženci, poněkud rozladilo podivné počasí posledních dní, ale nevěšte hlavu, nejste v tom rozhodně sami! Nebojte se, slunečné dny zase přijdou a vy si jich užijete do sytosti. Potlačte proto nevoli a špatnou náladu a usmívejte se na svět i na lidi kolem sebe a uvidíte, že se k vám dobrá nálada zase vrátí...


Týdenní horoskop pro Raky: Chce to zeleň!

horoscopeVe vašem okolí se vyskytl člověk, který vám není zrovna příjemný. Dejte tentokrát na svůj instinkt a nepouštějte si ho k tělu, nemuselo by se vám to vyplatit... Chystáte-li se strávit víkend v přírodě, je to ten nejlepší nápad, jaký jste mohli mít. Vaše oči i vy sami nutně potřebujete čerstvý vzduch a zeleň. V pátek se v práci nezdržujte a vyrazte ven!


Týdenní horoskop pro Lvy: Dělejte si pořádek sami u sebe

horoscopeNeřešte pořád, milí Lvi, věci, které nemůžete nijak ovlivnit. Nebo si snad myslíte, že jste řediteli zeměkoule? Tak naivní snad nejste. :) Místo toho přemítání radši vezměte do ruky vařečku nebo prachovku a zvelebujte váš domov. Ano, to je to je místo, kde se sice tolik nevyskytujete a věčně odtud někam utíkáte, přesto je ale nutné, abyste ho udržovali v pořádku a čistotě. Možná se tam pak budete raději a častěji vracet.

 


Týdenní horoskop pro Váhy: Ne slova, ale činy!

horoscopeProžíváte hezké období, milé Váhy, cítíte to samy. Stále trvá vaše přitažlivost pro opačné pohlaví, kterou si užíváte zatím jen zlehka a zpovzdálí. Pokud jste zadaní, děláte samozřejmě dobře, že se vyhýbáte pokušení. Pokud jste volní, je ta pravá chvíle pro činy! Není nic horšího než promeškaná příležitost, to víte moc dobře, milé Váhy, na „prováhání“ jste totiž mistři. :)


Týdenní horoskop pro Panny: Život je kompromis

horoscopeJeště v nedávné době se všechno točilo jen kolem vás - a dokonce tak, jak jste si to naplánovaly, milé Panny, což byla pro vás doslova slast. Připravte se na to, že to není setrvalý stav, a vy se také budete muset začít přizpůsobovat svému okolí. Nebude to nakonec tak těžké, jste inteligentní a máte dost empatie, problém je spíš ve vaší vůli. Pokud vám lidé okolo polezou na nervy víc, než je snesitelné, vyrazte do přírody. Samy, milé Panny, samy.


Týdenní horoskop pro Štíry: Sousedova tráva je vždy zelenější!

horoscopeV posledních dnech jste poněkud zakabonění, což vám nesluší, milí Štíři. Víme, máte pro to své důvody, ale na druhou stranu, nezapomeňte, že na život se dá nahlížet dvěma způsoby. Řekli byste, že vaše sklenice je z poloviny plná, nebo z poloviny prázdná? Odpověď A je správně! Važte si toho, co máte, a nedívejte se pořád, co lepšího kde lítá!

 


Týdenní horoskop pro Střelce: Dvakrát měř, jednou řež

horoscopePokud vás v poslední době trápily zdravotní problémy, můžete se radovat, protože vaše potíže (a nejenom ty zdravotní) alespoň částečně ustoupí a vy budete moct zase nastoupit v plné polní tak, jako jste zvyklí, milí Střelci. V následujících dnech si jen dejte pozor na úrazy, které by mohla způsobit vaše zbrklost. S rozvahou, Střelci, vše s rozvahou! (Alespoň se pokuste!)


Týdenní horoskop pro Kozorohy: Pravda někdy bolí

horoscopeMilí Kozorozi, vás čeká v nejbližších dnech nějaká ta pravda, kterou vám vám naservíruje někdo z nejbližšího okolí, možná to bude i partner. Jakkoli nebude tato pravda příjemná, vyslechněte si ji a zamyslete se nad ní, bude vám to ku prospěchu. V práci se neohlížejte do minulosti, všichni vědí o vašich úspěších a věří vám, že i v budoucnu odvedete svoji práci skvěle. Tak buďte v klidu.


Týdenní horoskop pro Vodnáře: Sílu uplatněte v práci, v lásce zafunguje šarm

horoscopeČeká vás klidný víkend, milí Vodnáři, který strávíte částečně prací, což vám ale vůbec nebude vadit. Konečně jste se zbavili pocitu, že se vám do ničeho nechce, a sil máte na rozdávání, tak toho využijte. V soukromém životě naopak sílu zkroťte a potlačte, protože city se nedají řešit násilím. Lásku si nevynutíte, ale vám, úspěšným svůdníkům a svůdnicím, nemusíme vysvětlovat, jak na věc. Víte to sami nejlépe. :)

 


Týdenní horoskop pro Ryby: Hlavně klid a pozor na peněženku

horoscopeNenechte se rozhodit problémy, které se na vás valí. Vše vyřešíte včas a úspěšně, ale musíte se místo toho vztekání začít víc snažit. Ne vždy jde všechno hladce, jako byste to právě vy nevěděly, milé Ryby. Co ale víte také, je, že jste velmi schopné a přizpůsobivé, takže se opravdu nemáte čeho bát. Snad jen - více si hlídejte peněženku. Jsou prázdniny a někdo by si mohl chtít bezpracně přilepšit...

 

Reklama