5a7872c3bdaaf5a3b8bc4a7c27obrazek.jpgBeran
Dlouho hvězdy nehlídaly vaše finance, ale teď si na ně posvítí. Čekají vás investice, které se vám, pokud do nich půjdete, rozhodně zúročí. Bude vám nabídnuta i možnost brigády či přivýdělek, který zvažte. I když, peněz není nikdy dost… Prý kazí tedy charakter, ale my bychom to tak vážně nebrali.

5a3b8bd791023obrazek.jpgBýk
Tento týden buďte ve střehu. Hvězdy vám přihrají do cesty někoho, koho jste už dlouho dlouho neviděla a kdysi jste po něm toužila. Takže i s košem jděte naondulovaná a za dámu. Člověk nikdy neví. Třeba ta jiskra přeskočí tentokrát.

5a3b8bec6b323obrazek.jpgBlíženci
Osud si s  vámi bude trochu pohrávat a budete muset řešit spoustu nových věcí. Bude to náročné, ale vy to zvládnete se ctí. Počítejte s tím, že se večer svalíte do postele a usnete jak mimino. Ale všechno to brzy přejde. Se vztyčenou hlavou do toho.

5a3b8c0474793obrazek.jpgRak
Raci, zaměřte se tento týden na své sny a přání a začněte na nich pracovat a plnit si je. Hvězdy vám budou přát a svítit na cestu, tak vám nic nebrání. Je také vhodný čas pustit se do čistky šatníku a trochu své skříni ulevit. Víme, občas to není snadné, ale uvidíte, že si oddychnete a ranní oblékání bude najednou opravdová hračka.

5a3b8c187690bobrazek.jpgLev
Milí Lvi, nemyslíte, že je čas zvolnit v práci a možná se zamyslet nad svým hektickým a uspěchaným životem? Nebojte se zaměřit se také na svůj jídelníček a možná se na pár dní pusťte do detoxu. Plavková sezona je prakticky za dveřmi a zdravá strava a více pohybu, to vám rozhodně neuškodí. Vynechejte také kávu a alkohol. Věřte, že se budete cítit brzy perfektně.

5a3b8c2959e94obrazek.jpgPanna
Nikam nespěchejte, hodně spěte, odpočívejte a nepouštějte se do velkých plánů. Tento týden se ponese ve znamení pohody a klidu. Zalezte si klidně na gauč s knížkou nebo se jděte projít do lesa, zkrátka si zvolte svůj způsob relaxace a věnujte se mu na 100 %. Kromě toho se těšte na nečekané setkání nebo telefonát. Budete mile překvapené.

5a3b8c40918c5obrazek.jpgVáhy
Máte v poslední době špatnou náladu? Vše si moc berete? Nic vás nebaví? Nejspíš procházíte depresivnějším obdobím. Rozhodně není důvod si kvůli tomu připadat ihned špatně. Dejte tomu pár dní a naslouchejte svým pocitům. Protože i tento stav je tu od toho, aby na něco poukázal. Zrcadlí něco, co nám v životě nevyhovuje či je potřeba změnit.

5a3b8c50b3374obrazek.jpgŠtír
Vyhlížíte prince na bílém koni a on stále nikde... Pak je nejspíše línější a vy si budete muset ještě posečkat. Pamatujte ale na to, že byste neměla tesknit, ač je to samozřejmě přirozené. Naopak si užívejte všechny radosti, které vám život chystá. Věřte, že ten pravý se jednou objeví. A jistě to bude láska jako trám, když už jste musela tak dlouho vyčkávat.

5a3b8c6142f69obrazek.jpgStřelec
Už jste otrávená z té neustále přetvářky, kterou kolem sebe pociťujete? Pak je čas začít jednat. Zkuste vyložit karty na stůl a s těmi, co vás tak vytáčí si promluvit. Nezaručujeme, že to bude mít úspěch, ale vy alespoň budete mít dobrý pocit, že jste pro urovnání vztahů udělala maximum.

5a3b8c75d5756obrazek.jpgKozoroh
Dopustila jste se křivdy na vaší kolegyni a i když jste se snažila omluvit, nechce s vámi už mluvit. Pracovní prostředí se tak pro vás stalo nepříjemnou záležitostí a uvažujete o odchodu. Hvězdy vám radí posunout se dál, kde vám bude líp a hlavně se tam budete těšit. V práci trávíte nejvíce svého času, tak se posuňte někam, kde bude pozitivní atmosféra.

5a3b8c898c821obrazek.jpgVodnář
Do dalšího týdne vstupujete naprosto vyčerpaná a pracovně už nevíte, kde brát sílu. Bohužel zatím se tempo zpomalovat nebude, takže se pokuste co nejvíc zatnout zuby a těšte se na začátek července, to už na vás čeká zasloužený odpočinek a stihnete i vyběhnout na kávu během pracovní doby.

5a3b8ca22e11cobrazek.jpgRyby
To jaro je pro vás jako jedno velké afrodiziakum. Pokud jste zadané a váš parner se vymlouvá na únavu, zkuste ho překvapit něčím, co jste ještě neudělala. Třeba se doma nečekaně objevte ve vysokých podpatcích a krátké sukýnce. To by jej mělo zvednout ze židle a donutit k činu.

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit