Beran
Kvůli dlouhodobým psychickým problémům máte pocit, že už nemůžete dál, že nic nemá cenu. Urychleně vyhledejte pomoc odborníka a vyzkoušejte nějaký druh terapie. Uleví se vám a ocení to i vaše okolí, které už nebude muset snášet výkyvy nálad.

Býk
Máte neovladatelnou touhu zasahovat vašim blízkým do života víc, než je zdrávo. Jsou z toho akorát nepříjemné situace. Musíte pochopit, že každý má svou vlastní hlavu a přemíra různých rad dokáže člověka akorát vytočit.

Blíženci
Strašně jste si věřila a přál si, ať to tentokrát vyjde, ale život vám zase hodil klacky pod nohy. Je to sice smutné, ale zároveň z toho pro vás plyne ponaučení. Zkuste to příště trochu jinak a neupínejte se tolik na výsledek.

Rak
V šatníku vám ještě leží letní věci, a proto v něm nemáte místo na podzimní a zimní kousky. Měly byste s tím něco udělat. Vyhraďte si jeden den v týdnu a zazimujte letní kousky. Během toho se něčeho můžete i zbavit.

Lev
Nebudete vědět, kde vám hlava stojí. Budete pořád v jednom kole a nebudete vědět, co dřív. Měla byste trochu zvolnit. Může to mít totiž negativní vliv na vaše vztahy sokolím.

Panna
Neustále svým přátelům dokazujete, že při nich stojíte a udělala byste pro ně téměř cokoliv. Na to ale pozor. Měla byste dobře zvážit, kdo jsou vaši opravdoví přátelé. Někteří se totiž vaší laskavosti mohou snažit jen využít ve vlastní prospěch.

Váhy
Pochmurné počasí z minulého týdne na vás vůbec nepůsobilo dobře a vy se ještě teď cítíte unaveně. Měla byste si dopřát relax. Co třeba wellness? Masáže, sauna nebo vířivka vám dodají energii na další týden. 

Štír
Poslední dny byly únavné. Máte pocit, že na vás něco leze? Možná by to chtělo horkou koupel a trochu víc se oblékat. Zdá se, že léto skončilo teprve nedávno, ovšem vaše tělo tento přechod do pochmurných podzimních dní nezvládá zrovna snadno.

Střelec
Pamatujte na své zdraví. Přichází období chřipek, které si nevybírá. Posilujte imunitu vším, čím to jen jde. Při nahlédnutí do karet je vidět, že by vám v tomto období mohl pomoc odvar ze šalvěje, který nemusíte pít jen v případě, že už jde opravdu do tuhého.

Kozoroh
Cítíte-li mravenčení v podbřišku, není to jen tak. Láska je opravdu cítit ve vzduchu. Je až z podivem, že v takovém pochmurném období může vzniknout něco tak krásného, ale je tomu tak. Nebraňte se pocitům, kterým cítíte a v tomto případě hvězdy radí: Buďte spontánní!

Vodnář
Možná, že byste měly trochu zvolnit. Vaše pracovní nasazení je sice obdivuhodné, ale z takového tempa budete mít brzy syndrom vyhoření. Navíc, jak je vidět, práci, kterou děláte navíc, vůbec nikdo neoceňuje. Není se čemu divit, když se ani nepochlubíte.

Ryby
Naučte se více chválit a být milejší. Je jasné, že v tomto období přichází podzimní chmury, ale nemůžete je přenášet na ostatní lidi, kteří jich potom mají dvojnásobek. Vždy si uvědomte, že nejde jen o vás a nenechte se ovlivnit emocemi.

Reklama