5a7872c3bdaaf5a3b8bc4a7c27obrazek.jpgBeran
Následující týden bude ještě takový bolavý. Pořád vás někde píchá a bolí, ale pak se můžete těšit na příliv energie. Slíbila jste si, že se opustíte do něčeho nového, tak to nenechte uspat, ale opravdu to zrealizujte… Vy moc dobře víte, o čem je řeč.

5a3b8bd791023obrazek.jpgBýk
Vaše výřečnost opět nezná mezí a podaří se vám přesvědčit snad i mrtvého. Jen buďte opatrní, abyste svými vtípky někomu nezkazili náladu, či neublížili. Pak by se vám to hodně těžko napravovalo.

5a3b8bec6b323obrazek.jpgBlíženci
Stane se toho hodně a ten týden vás moc naučí a také posune. Pokaždé vám nebude do smíchu a připravte se na to, že budete muset někomu odhalit vaši duši, aby vaše cesta měla smysl. Každopádně jste na té nejlepší cestě.

5a3b8c0474793obrazek.jpgRak
Čekají vás výdaje, se kterými ale počítáte. Přesto to není nikdy příjemné. Naštěstí vaše šťastná povaha to hodí brzy za hlavu. Při sportování si dávejte pozor, aby se vám nic nestalo a pohyb poté kompenzujte relaxem.

5a3b8c187690bobrazek.jpgLev
Dávejte si pozor na silné řeči, kterými se snažíte navodit dojem, že víte víc než ostatní. Velice lehce by se vám mohlo stát, že nový kolega vaše machrování prohlédne a začne se vás tak podrobně vyptávat, že se zamotáte a ztrapníte se před svými kolegy. Važte slova a potlačte svůj přirozený pud působit jako ten nejlepší.

5a3b8c2959e94obrazek.jpgPanna
Důvěra v druhé je u vás na bodu mrazu. To se odráží především na chování k opačnému pohlaví. Paradoxně se ale obklopujete lidmi, kteří vás nějakým způsobem zranili. Zamyslete se, jestli není vhodná doba je ze svého života vyhodit. I když to bude bolet je vždy lepší je nahradit někým, komu se naučíte opět věřit.

5a3b8c40918c5obrazek.jpgVáhy
Začněte dávat na sebe větší pozor. Nepouštějte se do nebezpečných akcí. V následujících dnech byste mohla přijít k nepříjemnému úrazu. Rozhodně zapomeňte na podpatky. Uklouznout na mokrých schodech či namrzlém chodníku je velmi snadné a hodně bolestivé.

5a3b8c50b3374obrazek.jpgŠtír
Neustále řešíte budoucnost. Co bude, jak se bude život vyvíjet, zdali se blýská na lepší časy, atd. Neumíte si užívat přítomnosti. Tak by to být nemělo. V jistém směru sice každý z nás nahlíží kupředu, ale podstatné je žít teď a tady. Nikdy nevíme, co bude v příští minutě.

5a3b8c6142f69obrazek.jpgStřelec
Čas od času se u vás objevují tendence se povyšovat nad ostatními. Získáváte pocit, že váš život je tak lepší. Mnohdy si to ani neuvědomujete, což je špatné. Značí to problém s vaším sebevědomím. Zapracujte na tom. Vaše okolí je z toho už otrávené a pomlouvá vás za zády. Nesmíte se ale divit.

5a3b8c75d5756obrazek.jpgKozoroh
Dopujte se vitamíny, abyste brzy nelehli s chřipkou. Vzhledem k tolika nemocným kolegům byste ani nemohli zalehnout úplně, ale ještě byste s horečkami museli pracovat z domova. Nakupte doplňky stravy na podporu imunity a velký košík ovoce.

5a3b8c898c821obrazek.jpgVodnář
V tomto týdnu by měli být na pozoru všichni nezadaní vodnáři a vodnářky. Přijde vám pozvání na večírek, které byste neměli odmítnout, protože vás tam nejspíš čeká setkání s velice zajímavým protějškem. Uvidíte, že pozvání na rande na sebe nenechá dlouho čekat, když dáte protějšku svůj telefon.

5a3b8ca22e11cobrazek.jpgRyby
Přichází období zvýšené sexuální touhy, což byste měli využít k početí miminka, pokud máte stálého partnera, nebo se jednou odvažte s užijte si sex na jednu noc. Není to nic špatného a pomůže vám to uvolnit nashromážděnou energii. Navíc sex je přeci i dobrý tělocvik a vy chcete hubnout.

Reklama