Týdenní horoskop pro Berany:

horoscopeBuďte spravedlivá ke všem okolo, a to jak doma, tak v pracovním prostředí. Často se vám stává, že někomu straníte proto, že ho máte radši než ostatní. Samozřejmě, jsme jenom lidé a osobní sympatie nelze úplně eliminovat, ale aspoň je nedávejte tak okatě najevo. O víkendu pečujte o partnera či rodiče, mezi děti se tentokrát nevměšujte, postarají se o sebe i samy, uvidíte.

 


Týdenní horoskop pro Býky:

horoscopeTrápí-li vás zlé sny, hoďte je za hlavu hned po probuzení, protože jak se říká: Sen a bzdina - jedna novina. :) Nejste přece žádná vědma, abyste se musela obávat, že se vyplní. Žijte realitou a ničeho se neobávejte, máte příznivé období a svými vnitřními strachy byste si ho jen pokazila. Užijte si krásné dny a věřte si!


Týdenní horoskop pro Blížence:horoscope

V práci vás nejspíš čeká sladká odměna, která vás bude motivovat k ještě lepším výkonům. Zasloužíte si to! Nezapomínejte ale na zadní kolečka a nerozhazujte bezhlavě všechno, co si vyděláte. Na podzim vás čekají větší výdaje, na které byste pak jen stěží dávala finance dohromady… O víkendu nedávejte najevo zklamání, když všechno nepůjde podle vašich představ. S trochou trpělivosti se vše v dobré obrátí, jen nesmíte hned remcat.


Týdenní horoskop pro Raky:

horoscopeNebuďte tak příkrá v hodnocení některých lidí a situací, ztěžujete tím totiž život především sama sobě. Snažte se být tolerantní a dávat i druhé šance. Copak vám je nikdo nedává? Ale no tak. :) O víkendu vyrazte do jiného prostředí, než na jaké jste zvyklá, poznáte nové přátele a možná se mezi nimi najde i někdo, kdo vzbudí víc než jen vaše sympatie. Pokud jste zadaná, radši vemte nohy na ramena, aby z toho nebyl velký průšvih. :)

 


Týdenní horoskop pro Lvy:

horoscopeNevnucujte lidem svoje názory, pokud o ně nestojí. Jestliže vás naopak někdo požádá o radu, buďte upřímná a řekněte to, co si opravdu myslíte. Diplomacie sice patří mezi vaše silnější stránky, ale tentokrát jděte s pravdou ven, vám to neuškodí a tomu, komu budou vaše rady určeny, to pomůže. O víkendu konečně zpomalte, každé vaše volno nemusí vypadat jako jízda na horské dráze. :)

 


Týdenní horoskop pro Panny:

horoscopeNeslibujte lidem to, co nemůžete splnit, alespoň ne pokud chcete ve svém okolí zachovat harmonii, kterou k životu potřebujete. Vysvětlete každému, co je a co není ve vašich silách, nikdo vás odsuzovat nebude. O víkendu dožeňte resty, které máte v domácnosti. Není to sice taková zábava jako toulky přírodou, ale někdy to zkrátka udělat musíte. :)

 


Týdenní horoskop pro Váhy:

horoscopeNečekaná návštěva vás možná překvapí o víkendu, dnes máte poslední příležitost se na ni připravit. Pokud se vám to nepodaří a u vás doma tak zvaně „vybouchla bomba“, vemte návštěvu ven. Dobře najíst se přece můžete i v restauraci a pobyt na vzduchu udělá dobře především vám. V pondělí v práci zkontrolujte, jestli jste předchozí týden něco neopomněli. Ať nevstupujete do nového týdne s čistým stolem.


Týdenní horoskop pro Štíry:

horoscopeNepromarněte víkend lenošením, navíc by se vám s vědomím, že máte nesplněné úkoly, neodpočívalo tak, jako když budete mít „splněno“. Nebojte se, když se do práce vrhnete s vervou, bude rychle hotová. Radost si udělejte malým nákupem, nelitujte peněz, které utratíte za sebe, bude to ta nejlepší investice.


Týdenní horoskop pro Střelce:

horoscopePravděpodobně budete muset trošku pozměnit plány na víkend, tak se hned nerozčilujte, vždyť přece tak ráda říkáte, že změna je život. :) Ne vždy se dá všechno do detailu naplánovat a vy umíte improvizovat, takže se nemáte čeho obávat. Od pondělí se věnujte poctivě pracovním povinnostem, nic nezanedbejte, tentokrát by vám vaše chyby z nepozornosti neprošly.


Týdenní horoskop pro Kozorohy:horoscope

Nemoralizujte, pokud jste sama s morálkou na štíru... to je základní pravidlo. Každý děláme chyby, nemusíte se za ně stydět donekonečna, ale je důležité si je přiznat a poučit se z nich. Snažte se toto pravidlo vštípit i vašim dětem, ulehčíte jim cestu životem. Pozor si dejte na kolegu či kolegyni v práci, kteří jsou k vám najednou až podezřele vstřícní. Za jejich změnou chování něco bude - a na vás je zjistit, jestli to není jen pouhopouhá zištnost.


Týdenní horoskop pro Vodnáře:

horoscopeNěkdy je vám veškerá vaše moudrost k ničemu, že, milé Vodnářky? A většinou je to tehdy, pokud máte poradit sama sobě. Nedá se nic dělat, budete se muset obrátit na někoho, kdo má s tím, co zrovna potřebujete vyřešit, zkušenosti. Překonejte prostě své přesvědčení, že všechno víte nejlíp, sama vidíte, že to není pravda. :)


Týdenní horoskop pro Ryby:

horoscopeJako milovnice přírody, květin a zvířat všech druhů si užíváte léto plnými doušky, a dobře děláte. Načerpejte z nich sílu, pokud vám schází. Malé domácí neshody pak budete řešit s o poznání větší lehkostí. Nenechte se hlavně od nikoho zatlačit do kouta, a to ani od těch, které máte nejradši. Hlídejte si svůj osobní prostor, k životu ho potřebujete a moc dobře to víte...

Reklama