Týdenní horoskop pro Berany:

horoscopeČeká vás krásné období, tak si ho užijte, jak se patří. Hlavně žádné pochybnosti a špatné myšlenky, milé zrozenkyně beraního znamení. Budete-li vlídná k lidem okolo, mnohé tím zřejmě i vyvedete z míry, zejména ty, kteří jsou zvyklí spíše na vaši přísnější tvář. :) Odezva tedy bude o to více pozitivní! Užijte si dny plné optimismu.

 


Týdenní horoskop pro Býky:

horoscopePoslechněte své tělo a dopřejte mu trochu odpočinku a regenerace. Pokud ovšem většinu dne prosedíte, ať už z nutnosti, protože v sedě pracujete, nebo z lenosti :), pak se vzchopte a prožijte následující dny aktivněji. I když se vám zdá, že na nic nemáte energii, dostanete jí dvojnásobnou dávku, uvidíte. Jen začít!


Týdenní horoskop pro Blížence:horoscope

Nedivte se vašemu partnerovi, že se z něj po vašem boku občas stává bručoun. Moc si vaší pozornosti neužije, tak byste mu to mohla zase jednou vynahradit. Pečujte o něj s láskou a dejte mu najevo, že i když s ním netrávíte tolik času, kolik by si představoval, je pro vás stále tím „prvním“ a jediným. :)


Týdenní horoskop pro Raky:

horoscopeZačínáte být rozpačitá z blížící se oslavy vašich narozenin - zdá se vám, jako by ta předchozí proběhla teprve nedávno, a už zase budete mít o další rok víc! Zkuste to letos lépe, jinak. Ještě je přece spousta času na to, abyste si naplánovala oslavu takovou, na jakou budete ráda vzpomínat... i když budete opět o něco starší. :)


Týdenní horoskop pro Lvy:

horoscopePokud jste v současném vztahu spokojená, dejte to partnerovi zase jednou najevo tak, jak to umíte jen vy. :) Nenechte ho, aby si začal myslet, že se váš vztah k němu změnil a už vám na něm tolik nezáleží. Nechovejte se lehkovážně a nedávejte mu záminky k tomu, aby žárlil. Zkrátka: Netrapte ho. :)


Týdenní horoskop pro Panny:

horoscopePokud byste ráda uzavřela nějakou životní kapitolu, obzvlášť, jestli pro vás nebyla právě příjemná, máte k tomu nyní příležitost. Neobávejte se ani případných změn, které to s sebou ponese. Máte v zádech dobrý vítr, tak se nechte posunout zase o kus dál!


Týdenní horoskop pro Váhy:

horoscopeŽijete-li v partnerství, které by mohlo být příkladem „přitahujících se protikladů“, tak se smiřte s tím, že všechno vždycky nepůjde jako na drátkách. Právě tyto protiklady na druhou stranu dodávají vztahu dynamiku, která jiným vztahům chybí... tak si nestěžujte, jak jste zase jednou z toho všechno vyčerpaná. Vždyť by to jinak byla nuda, ne?


Týdenní horoskop pro Štíry:

horoscopeV následujících dnech budete pociťovat lehkou únavu, kterou si ale nemusíte hned vykládat jako nemoc. Pokud se jinak cítíte zdravá, berte to jako pokyn vašeho těla, že máte zpomalit. O víkendu vám nikdo nic vyčítat nebude, máte na klid nárok. Pokud to vaše situace dovoluje, vypněte i mobil. Nejen tělo, ale i mozek musí odpočívat.


Týdenní horoskop pro Střelce:

horoscopeZtráta energie, lehká podrážděnost, pozorujete některý z těchto příznaků na sobě? Pokud ano, naplánujte si víkend podle sebe a pro sebe. Dělejte jen to, co máte ráda, ať už to bude cokoli, nechte si čas na utřídění myšlenek. V pondělí se budete cítit jako znovuzrozená.


Týdenní horoskop pro Kozorohy:horoscope

Náhlá zdravotní indispozice vás možná zpočátku zaskočí, na druhou stranu, berte ji jako příležitost si odpočinout, pokud se samozřejmě nejedná o něco vážnějšího. Pak neváhejte a šupem k doktorovi, žádné výmluvy! I když bílé pláště nemáte v oblibě, některé věci prostě samoléčba nespasí. A už vůbec nezkoušejte léčbu alkoholem, to by se vám mohlo vymstít!


Týdenní horoskop pro Vodnáře:

horoscopeSentimentální chvilku se budete snažit ze všech sil zahnat, ale chyba lávky, rozněžnělá nálada se vám bude lepit na paty. :) A nakonec, proč ji odhánět? Nestyďte se dát své city najevo, nemusíte je pořád skrývat, vždyť vaši blízcí stejně vědí moc dobře, že máte sice tvrdou slupku, ale citlivé jádro. :)

 


Týdenní horoskop pro Ryby:

horoscopeZdá se, že je před vámi opravdu velký a důležitý úkol. Může to být cokoli; pokud to bude pracovní výzva, nebojte se a pusťte se do toho. Jedná-li se ale o vaše soukromí, našlapujte opravdu velmi, velmi opatrně. Ať neuděláte něco, co by vás později mohlo mrzet.

Reklama